TORSDAG 14 DECEMBER
DAMER
GLTK
17:00
Helsingborgs TK
GLTK
DAMER
Ullevi TK
17:00
Salk
Ullevi TK
DAMER
Fair Play TK
17:00
Danderyd Djursholm ETK
System Verification Fair Play Stadion
DAMER
Lidköpings TK
17:00
Enskede LTK
Lidköpings TK
FREDAG 15 DECEMBER
DAMER
GLTK
16:00
Ullevi TK
GLTK
DAMER
Salk
16:00
Påvelunds TBK
Salkhallen
DAMER
Fair Play TK
16:00
Lidköpings TK
System Verification Fair Play Stadion
DAMER
Enskede LTK
16:00
Upsala TK
Enskede rackethall
HERRAR
Mälarhöjdens IK
16:00
Solna TK
MIK-hallen
HERRAR
Påvelunds TBK
16:00
Fair Play TK
Påvelunds TBK
HERRAR
Örebro TK
16:00
Salk
Backahallen
HERRAR
Upsala TK
16:00
GLTK
UTK-hallen
LÖRDAG 16 DECEMBER
DAMER
Salk
14:00
GLTK
Salkhallen
DAMER
Påvelunds TBK
14:00
Helsingborgs TK
Påvelunds TBK
DAMER
Enskede LTK
14:00
Fair Play TK
Enskede rackethall
DAMER
Upsala TK
14:00
Danderyd Djursholm ETK
UTK-hallen
HERRAR
Mälarhöjdens IK
14:00
Påvelunds TBK
MIK-hallen
HERRAR
Fair Play TK
14:00
Växjö TS
System Verification Fair Play Stadion
HERRAR
Örebro TK
14:00
Upsala TK
Backahallen
HERRAR
GLTK
14:00
Lidingö TK
GLTK
SÖNDAG 17 DECEMBER
DAMER
Påvelunds TBK
14:00
GLTK
Påvelunds TBK
DAMER
Helsingborgs TK
14:00
Ullevi TK
Olympiahallen
DAMER
Upsala TK
14:00
Fair Play TK
UTK-hallen
DAMER
Danderyd Djursholm ETK
14:00
Lidköpings TK
TBA
HERRAR
Fair Play TK
14:00
Mälarhöjdens IK
System Verification Fair Play Stadion
HERRAR
Växjö TS
14:00
Solna TK
Strandbjörkshallen
HERRAR
GLTK
14:00
Örebro TK
GLTK
HERRAR
Lidingö TK
14:00
Salk
Lidingö TK
MÅNDAG 18 DECEMBER
DAMER
Helsingborgs TK
17:00
Salk
Olympiahallen
DAMER
Ullevi TK
17:00
Påvelunds TBK
Ullevi TK
DAMER
Danderyd Djursholm ETK
17:00
Enskede LTK
TBA
DAMER
Lidköpings TK
17:00
Upsala TK
Lidköpings TK
HERRAR
Växjö TS
17:00
Mälarhöjdens IK
Strandbjörkshallen
HERRAR
Solna TK
17:00
Påvelunds TBK
Solna Tenniscenter
HERRAR
Lidingö TK
17:00
Örebro TK
Lidingö TK
HERRAR
Salk
17:00
Upsala TK
Salkhallen
TISDAG 19 DECEMBER
HERRAR
Solna TK
17:00
Fair Play TK
Solna Tenniscenter
HERRAR
Påvelunds TBK
17:00
Växjö TS
Påvelunds TBK
HERRAR
Salk
17:00
GLTK
Salkhallen
HERRAR
Upsala TK
17:00
Lidingö TK
UTK-hallen
ONSDAG 20 DECEMBER
DAMER
1:a grupp A
15/19:00
2:a grupp B
Lidingö TK
DAMER
1:a grupp B
15/19:00
2:a grupp A
Lidingö TK
TORSDAG 21 DECEMBER
HERRAR
1:a grupp A
15/19:00
2:a grupp B
Lidingö TK
HERRAR
1:a grupp B
15/19:00
2:a grupp A
Lidingö TK
FREDAG 22 DECEMBER
DAMER
TBA
13:00
TBA
Lidingö TK
HERRAR
TBA
17:00
TBA
Lidingö TK