SVENSK TENNISRATING

1991 publicerades den första svenska tennisrankingen. Vi gick då från vårt ­tidigare manuella handicap-system och införde Tennispoäng, som bygger på ett automatiserat databeräknat system där resultat från svenska sanktionerade ­tävlingar matas in och behandlas i en databas. Efter nästan trettio års användning vänder vi nu blad och inför Svensk Tennisrating.

INFORMATION

Veckoratingen, istället för Tennisratingen, används för rangordning i anmälningslistor och för seedning. Information om de nya funktionerna i Tournament Planner. Se mer här!

Korrigeringar av beräkningar och regler har gjorts löpande under 2019 vad gäller spelare som är placerade på internationella rankinglistor. Förändringarna beskrivs nedan:

  • Veteran-SM inomhus räknas endast som en nationell tävling.
  • Veteraner som under den senaste 12-månadersperioden har spelat fem eller färre matcher i en åldersklass i ITF Seniors, erhåller inga matchpoäng för placering på internationell singelrankinglista.
  • Spelare som innehar en rankingposition på en internationell rankinglista erhåller matchpoäng för varje spelad match under aktuell spelperiod.

Nedan finns topplistor för respektive åldersklass baserad på Tennisrating.

TOPPLISTOR – TENNISRATING 1 SEPTEMBER 2019

Här visas topplistor baserade på Tennisrating per den 1 september 2019.

OBS! Topplistorna nedan kan innehålla spelare utan betald licensavgift för 2019. Licensavgift måste betalas före spel.

Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
76212 Peterson Rebecca SALK 1,34 K 1995 SWE
46663 Larsson Johanna Helsingborgs TK 1,44 K 1988 SWE
18093 Savinykh Valeria Helsingborgs TK 1,46 K 1991 RUS
63246 Ozgen Pemra Enskede LTK 1,46 K 1986 TUR
12138 Hogenkamp Richel Helsingborgs TK 1,48 K 1992 NLD
18092 Eikeri Ulrikke Helsingborgs TK 1,5182 K 1992 NOR
23545 Björklund Mirjam SALK 1,5958 K 1998 SWE
64246 Soylu Ipek Danderyds TK 1,5965 K 1996 TUR
22157 Tauson Clara Helsingborgs TK 1,6057 K 2002 DNK
78300 Cabaj Awad Jacqueline Smedslättens LTK 1,6262 K 1996 SWE
76978 Lister Cornelia Fair Play TK 1,6528 K 1994 SWE
63165 Vrljic Ana Enskede LTK 1,66 K 1984 HRV
66698 Verbeek Sem Fair Play TK 1,68 K 1994 NLD
84278 Yudanov Marina GLTK 1,6956 K 1989 SWE
66635 Appleton Emily Fair Play TK 1,6994 K 1999 GBR
24597 Malmqvist Linnéa Enebybergs IF 1,7017 K 1998 SWE
89198 Celik Susanne SALK 1,7275 K 1994 SWE
23099 Östlund Fanny Upsala TK 1,7624 K 1997 SWE
12779 Brunskog Louise Helsingborgs TK 1,795 K 1993 SWE
24558 Barritza Karen Fair Play TK 1,8132 K 1992 DNK
27405 Viktorovitch Alexandra KLTK 1,8133 K 2000 SWE
23095 Jarlskog Ida Fair Play TK 1,8607 K 1998 SWE
26889 Rosenqvist Julia Helsingborgs TK 1,8609 K 1998 SWE
28129 Helmi Olga Fair Play TK 1,8713 K 2000 DNK
66258 Sakellaridi Sapfo No swedish club 1,8784 K 2003 GRC
21768 Rinaldo Persson Kajsa Fair Play TK 1,8899 K 1997 SWE
28161 Zaar Lisa KLTK 1,8937 K 2000 SWE
28285 Yasar Melis Helsingborgs TK 1,93 K 2000 SWE
27474 Hennemann Caijsa Ullevi TK 1,952 K 2001 SWE
29961 Filip Katerina Helsingborgs TK 1,9878 K 1999 SWE
23795 Saner Julita Upsala TK 2,0459 K 1999 SWE
32748 Nylander Altelius Jacquline Lidingö TK 2,1119 K 2000 SWE
65334 Nami Samavati Sofia Fair Play TK 2,143 K 2000 DNK
57141 Haseth Lilly Elida Tabergsdalens TK 2,1539 K 2001 NOR
18058 Francati Emilie Helsingborgs TK 2,2003 K 1997 DNK
10216 Milosavljevic Paulina Enskede LTK 2,2552 K 1991 SWE
22153 Eraydin Basak SALK 2,2559 K 1994 TUR
73358 Allgurin Ellen KLTK 2,279 K 1994 SWE
56282 Helgö Malene Fair Play TK 2,3029 K 1999 NOR
61052 Viller Moller Hannah Fair Play TK 2,3101 K 2001 DNK
60358 Wanja Brune Olsen Astrid Tabergsdalens TK 2,3394 K 1999 NOR
32232 Lövqvist Julia Upsala TK 2,3407 K 2003 SWE
10449 Leijon Anna KLTK 2,3485 K 2001 SWE
60401 Stokke Melanie Fair Play TK 2,3613 K 1996 NOR
25234 Petrovic Maria Farsta TK 2,3637 K 2002 SWE
22131 Terziyska Julia Upsala TK 2,3771 K 1996 BGR
28682 Norin Fanny SALK 2,3889 K 2001 SWE
63236 Eklund Mia Nicole Fair Play TK 2,4156 K 1994 FIN
60490 Morgina Anya Fair Play TK 2,4174 K 1991 RUS
60439 William Tiffany SALK 2,4288 K 1994 GBR
63237 Kulikova Anastasia Fair Play TK 2,4352 K 2000 FIN
29481 Milicevic Klara KLTK 2,456 K 2003 SWE
18062 Chayenne Ewijk Fair Play TK 2,4606 K 1988 NLD
82524 Njuki Brenda Oxelösunds TK 2,4632 K 1994 SWE
23469 Örtevall Sandra SALK 2,5117 K 1998 SWE
29645 Carlsten Victoria Helsingborgs TK 2,5373 K 2001 SWE
28605 Ekdahl Therese Fair Play TK 2,5447 K 2000 SWE
29219 Ehn Rebecca Lidköpings TK 2,5685 K 1999 SWE
31584 Helgesson Molly SALK 2,574 K 2000 SWE
14371 Munozova Anette Näsbyparks TK 2,585 K 1991 SWE
27887 Dahlström Sara SALK 2,5861 K 2001 SWE
24841 Vilén Elin Helsingborgs TK 2,5925 K 1999 SWE
84994 Saari Byström Madeleine USIF 2,638 K 1990 SWE
62618 Elde Emilie Helsingborgs TK 2,6444 K 2002 NOR
27806 Berlin Sydney Fair Play TK 2,6629 K 2000 SWE
61230 Haavisto Ella Danderyds TK 2,6742 K 2002 FIN
31768 Mezan Nelly Farsta TK 2,6769 K 2002 SWE
27855 Widell-Ersöz Vanessa GLTK 2,7083 K 2002 SWE
60405 Gustafsson Agnes Helsingborgs TK 2,7104 K 2001 SWE
31582 Radenkovic Maja Helsingborgs TK 2,7171 K 2002 SWE
29111 Kjaergaard Smilla SALK 2,7357 K 2002 SWE
29225 Persson Izabelle TK SAAB 2,75 K 2003 SWE
15185 Gurholt Hedda GLTK 2,7543 K 2002 NOR
23162 Örnberg Maja SALK 2,7914 K 1996 SWE
23100 Jussi Jennifer Lidköpings TK 2,7922 K 1997 SWE
65780 Burylo Matylda GLTK 2,8341 K 2004 POL
20288 Rohde-Moe Caroline Tabergsdalens TK 2,8449 K 1992 NOR
29642 Bostrand Frida Fair Play TK 2,8751 K 2002 SWE
20786 Thell Lenntorp Klara Lugi TF 2,879 K 1996 SWE
56017 Wikander Louise Näsbyparks TK 2,9027 K 2003 SWE
34053 Alfredsson Olivia GLTK 2,9036 K 2000 SWE
56042 Mitteregger Agnes Djursholms TK 2,9172 K 2004 SWE
28800 Malm Olivia Helsingborgs TK 2,9194 K 2002 SWE
28283 Opitz Josefin Fair Play TK 2,9719 K 2000 SWE
60374 Maetschke Lisa Marie Näsbyparks TK 2,9834 K 1995 DEU
82065 Milicevic Emma Tabergsdalens TK 2,9872 K 1997 SWE
30354 Lundstedt Hilda Lidköpings TK 2,9906 K 2000 SWE
25162 Wikberg Hanna KLTK 2,9949 K 1998 SWE
32599 Shasteen Emma KLTK 2,9987 K 2003 SWE
58493 Hussain Alisha Lidingö TK 3,0143 K 2001 DNK
26969 Johansson Nathalie Upsala TK 3,0188 K 2002 SWE
85575 Ek Emma SALK 3,0189 K 1996 SWE
33683 Nelander Klara Skanör-Falsterbo TK 3,0211 K 2002 SWE
28614 Ferding Ida TK Aros Västerås 3,0269 K 2000 SWE
20724 Wulcan Paulina Lidköpings TK 3,0286 K 1996 SWE
29837 Temirhanova Leticia SALK 3,0343 K 2001 SWE
24780 Thour Stephanie Växjö TS 3,0504 K 1998 SWE
21310 Korac Arijana Örebro TK 3,0693 K 1995 SWE
25552 Saldh Victoria GLTK 3,1019 K 1999 SWE
56420 Håseth Anna Sofia No swedish club 3,1086 K 2004 NOR
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
23815 Ymer Mikael SALK 1,4 M 1998 SWE
76736 Ymer Elias SALK 1,4 M 1996 SWE
15986 Otte Oscar Solna TK 1,44 M 1993 DEU
72116 Lindell Christian Lidköpings TK 1,5704 M 1991 SWE
86670 Eriksson Markus GLTK 1,6369 M 1989 SWE
60500 Escoffier Antoine Solna TK 1,7125 M 1992 FRA
18912 Bergevi Filip Fair Play TK 1,8071 M 1994 SWE
31729 Madaras Dragos Nicolae Fair Play TK 1,8132 M 1997 SWE
76445 Mridha Jonathan Solna TK 1,825 M 1995 SWE
76846 Hansson Gustav Fair Play TK 1,8255 M 1995 SWE
9848 Nielsen Frederik L Fair Play TK 1,8825 M 1983 DNK
24407 Friberg Karl Solna TK 1,8904 M 1999 SWE
66693 Bocchi Lorenzo Lidingö TK 1,9 M 1997 ITA
89779 Freund Simon KLTK 1,9 M 1996 SWE
63204 Bolardt Antonin Örebro TK 1,9573 M 1998 CZE
76012 Simonsson Fred KLTK 1,9819 M 1994 SWE
12466 Renard Lucas Mälarhöjdens IK Tennis 1,9841 M 1992 SWE
30853 Yitbarek Simon SALK 1,9894 M 2000 SWE
28449 Hallquist Lithen John GLTK 1,9997 M 2001 SWE
89344 Johansson-Holm Jeppe Västerås Tennisklubb 2,0029 M 1995 SWE
29572 Slavic Nikola Enskede LTK 2,0216 M 2000 SWE
89699 Söderlund Carl SALK 2,0237 M 1997 SWE
21719 Ruzgas Marius Fair Play TK 2,0267 M 1996 SWE
73710 Solberg Christoffer Näsbyparks TK 2,0289 M 1994 SWE
32427 Chahoud Kevin Fair Play TK 2,0365 M 2001 SWE
75403 Göransson André Fair Play TK 2,0522 M 1994 SWE
80365 Amilon Jakob KLTK 2,0526 M 1994 SWE
28523 Nordquist Arvid SALK 2,0662 M 1998 SWE
23168 Taylor Sam Solna TK 2,0731 M 1997 SWE
62841 Grøner Jakob No swedish club 2,08 M 2000 NOR
26130 Johansson Niklas Stockholms TK 2,0844 M 1998 SWE
23008 Petrovic Stefan Påvelunds TBK 2,1081 M 1999 SWE
63441 Wendelken Harry No swedish club 2,1115 M 2001 GBR
66261 Sakellaridis Michalis No swedish club 2,1219 M 2001 GRC
89086 Frost Linus Fair Play TK 2,1231 M 1995 SWE
80041 Samuelsson Christian GLTK 2,14 M 1996 SWE
77894 Schultz Markus SALK 2,152 M 1993 SWE
11884 Brydolf Patrik SALK 2,1651 M 1991 SWE
63853 Möller Elmer Danderyds TK 2,1726 M 2003 DNK
24862 Ström Gustaf Näsbyparks TK 2,1859 M 2001 SWE
76752 Appelgren Daniel Elfsborg Tennis 2,2165 M 1996 SWE
21761 Svensson Daniel Växjö TS 2,2587 M 1996 SWE
27800 Eriksson Ziverts Jonas SALK 2,2676 M 1999 SWE
85192 Sekulic Milos SALK 2,3066 M 1989 SWE
60400 Masur Daniel Fair Play TK 2,3111 M 1994 DEU
45483 Figueroa Pablo Fair Play TK 2,3124 M 1985 SWE
37726 Lindholm Claes KLTK 2,3384 M 1981 SWE
25179 Örnberg Anton KLTK 2,3438 M 2000 SWE
60499 Wintermantel Frank Lidingö TK 2,3463 M 1988 DEU
89908 Ahren Moonga Eric KLTK 2,356 M 1995 SWE
27397 Andersson Oliver Enskede LTK 2,358 M 2000 SWE
64822 Malgiaritta Maurus No swedish club 2,371 M 2001 CHE
21732 Westerhof Boy Upsala TK 2,3754 M 1985 NLD
63223 Lenz Marko Lidingö TK 2,3853 M 1991 DEU
21133 Thour Robin Växjö TS 2,3932 M 1994 SWE
25749 Vejnovic Marko Linköpings TK 2,3985 M 2000 SWE
21738 Gamerov Joel Örebro TK 2,4011 M 1997 SWE
77692 Johansson Morgan Danderyds TK 2,4329 M 1994 SWE
33671 Evers Patrik Åkersberga TK 2,4445 M 1981 SWE
24173 Norfeldt David GLTK 2,4603 M 1998 SWE
27875 Klöv Nilsson Jesper KLTK 2,4704 M 2000 SWE
83639 Stenberg Jonathan Tabergsdalens TK 2,4977 M 1989 SWE
75972 Månsson Marcus Fair Play TK 2,526 M 1995 SWE
26560 Grevelius Erik KLTK 2,529 M 2000 SWE
24090 Malbasic Filip SALK 2,535 M 1998 SWE
26069 Rivera Leyton Lidköpings TK 2,5558 M 2001 NOR
13147 Arvidsson Isak Fair Play TK 2,5628 M 1992 SWE
39068 Carnello Lancelot Södertälje Padel- & Tennisklubb 2,5652 M 2001 SWE
33632 Adaktusson Jacob SALK 2,5778 M 1980 SWE
63188 Giang Trinh-Linh Åkersberga TK 2,5806 M 1997 VNM
25718 Nokic Almir Mälarhöjdens IK Tennis 2,61 M 1998 SWE
27308 Gustafsson Carl SALK 2,6136 M 2001 SWE
31225 Weibull Ross Allmänna TK Lund 2,6368 M 2002 SWE
34084 Gavelin Mathias Järfälla TS 2,6458 M 1999 SWE
44310 Brage Robin Mälarhöjdens IK Tennis 2,6461 M 1983 SWE
39382 Heinonen Adam Växjö TS 2,6499 M 2002 SWE
14292 Blomgren Tobias Lidingö TK 2,6602 M 1992 SWE
23246 Atlevi Henrik Fair Play TK 2,6765 M 1998 SWE
18347 Nordby Felix Näsbyparks TK 2,6769 M 2002 NOR
27911 Wallin Olle GLTK 2,6809 M 2001 SWE
85209 Govik Oskar Elfsborg Tennis 2,6899 M 1995 SWE
29270 Dahlberg Måns Påvelunds TBK 2,7115 M 2003 SWE
37823 Holmström Rickard Lidköpings TK 2,7116 M 1981 SWE
89085 Bojadjiev Serdar Lidköpings TK 2,712 M 1995 SWE
29810 Carlsson Halldin Linus KLTK 2,7158 M 2002 SWE
25491 Rååd Rikard SALK 2,7381 M 2001 SWE
29160 Abboud Sebastian KLTK 2,7411 M 2002 SWE
11193 Timfjord Nicklas GLTK 2,7418 M 1977 SWE
87383 Claesson Johan Tabergsdalens TK 2,7472 M 1990 SWE
70431 Lindgren Anders Enebybergs IF 2,767 M 1971 SWE
18720 Jedlicka Lukas Örebro TK 2,7673 M 1987 CZE
86286 Rivera Claudio Lidköpings TK 2,7707 M 1992 SWE
44376 Borg Stefan Lidingö TK 2,7718 M 1983 SWE
38631 Öhrvall Magnus Näsbyparks TK 2,7849 M 1985 SWE
30768 Borg Leo KLTK 2,7913 M 2003 SWE
75911 Noren Arvid USIF 2,7944 M 1996 SWE
27027 Wiklund Olof GLTK 2,8246 M 2000 SWE
27505 Arsov Viktor Örebro TK 2,8302 M 2001 SWE
27260 Tensing Filip SALK 2,8432 M 2000 SWE
24014 Arvidsson-Ehn Jakob Tabergsdalens TK 2,8518 M 1998 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
27474 Hennemann Caijsa Ullevi TK 1,952 K 2001 SWE
57141 Haseth Lilly Elida Tabergsdalens TK 2,1539 K 2001 NOR
61052 Viller Moller Hannah Fair Play TK 2,3101 K 2001 DNK
10449 Leijon Anna KLTK 2,3485 K 2001 SWE
28682 Norin Fanny SALK 2,3889 K 2001 SWE
29645 Carlsten Victoria Helsingborgs TK 2,5373 K 2001 SWE
27887 Dahlström Sara SALK 2,5861 K 2001 SWE
60405 Gustafsson Agnes Helsingborgs TK 2,7104 K 2001 SWE
58493 Hussain Alisha Lidingö TK 3,0143 K 2001 DNK
29837 Temirhanova Leticia SALK 3,0343 K 2001 SWE
26934 Mridha Jessica Solna TK 3,2936 K 2001 SWE
10121 Wallin Tuva Mälarhöjdens IK Tennis 3,3102 K 2001 SWE
51010 Johansson Alma Mälarhöjdens IK Tennis 3,392 K 2001 SWE
27715 Salemyr Sara SALK 3,6358 K 2001 SWE
29488 Brodin Othilia Lidköpings TK 3,7132 K 2001 SWE
28477 Fröjd Alva Helsingborgs TK 3,7495 K 2001 SWE
27136 Leth Viktoria GLTK 3,8207 K 2001 SWE
28421 Furst Frida Trollbäckens TK 3,8224 K 2001 SWE
57193 Kahrs Emely Påvelunds TBK 3,8381 K 2001 NOR
27240 Litzell Valerie Båstad Tennissällskap 3,8632 K 2001 SWE
30010 Wallin Greta Elfsborg Tennis 3,894 K 2001 SWE
58829 Johansen Cecilia SALK 3,9145 K 2001 FIN
56109 Vlajic Tina Enskede LTK 3,9213 K 2001 SWE
28408 Titusson Evelina Vetlanda Racketklubb 3,952 K 2001 SWE
51027 Hellbe Erica Näsbyparks TK 3,9806 K 2001 SWE
36002 Pezo Olivia Fair Play TK 3,9998 K 2001 SWE
32605 Berggren Saga Helsingborgs TK 4,0009 K 2001 SWE
26848 Teterina Svetlana KLTK 4,0608 K 2001 SWE
29626 Wahlberg Alicia Järfälla TS 4,0793 K 2001 SWE
32810 Bergqvist Wilma Näsbyparks TK 4,0826 K 2001 SWE
30279 Lundgren Sofia Skanör-Falsterbo TK 4,375 K 2001 SWE
28328 Fagerberg Lisa Hönö TS 4,4017 K 2001 SWE
33486 Tomasson Moa Falkenbergs TK 4,4931 K 2001 SWE
31955 Ala-Kojola Alice Upsala TK 4,5027 K 2001 SWE
28995 Ohlsson Anna GLTK 4,5471 K 2001 SWE
31195 Klasson Anna Sundsvalls TK 4,6547 K 2001 SWE
36091 Jönsson Agnes Växjö TS 4,7757 K 2001 SWE
31632 Eriksson Linnéa GLTK 4,8724 K 2001 SWE
25355 Reinbring Nicole Spånga TBK 4,9427 K 2001 SWE
30554 Aziz Iasmina USIF 4,9467 K 2001 SWE
14105 Alsterhem Frida Påvelunds TBK 4,9661 K 2001 SWE
29581 Lif Julia Höllvikens TK 4,9805 K 2001 SWE
28933 Loudd Tilda Karlskrona TK 5,1 K 2001 SWE
55174 Johansson Hanna Lidköpings TK 5,1 K 2001 SWE
27385 Nyqvist Emma Tabergsdalens TK 5,2 K 2001 SWE
33565 Svensson-Hammerin Saga Gustavsbergs TK 5,2 K 2001 SWE
52014 Skogbäck Camilla Ullevi TK 5,2 K 2001 SWE
10998 Carlsson Ida Sköns TK 5,3 K 2001 SWE
56047 Arlebäck Elsa Särö LTK 5,3 K 2001 SWE
10874 Bennhage Amanda Vänersborgs TK 5,4 K 2001 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
22157 Tauson Clara Helsingborgs TK 1,6057 K 2002 DNK
25234 Petrovic Maria Farsta TK 2,3637 K 2002 SWE
62618 Elde Emilie Helsingborgs TK 2,6444 K 2002 NOR
61230 Haavisto Ella Danderyds TK 2,6742 K 2002 FIN
31768 Mezan Nelly Farsta TK 2,6769 K 2002 SWE
27855 Widell-Ersöz Vanessa GLTK 2,7083 K 2002 SWE
31582 Radenkovic Maja Helsingborgs TK 2,7171 K 2002 SWE
29111 Kjaergaard Smilla SALK 2,7357 K 2002 SWE
15185 Gurholt Hedda GLTK 2,7543 K 2002 NOR
29642 Bostrand Frida Fair Play TK 2,8751 K 2002 SWE
28800 Malm Olivia Helsingborgs TK 2,9194 K 2002 SWE
26969 Johansson Nathalie Upsala TK 3,0188 K 2002 SWE
33683 Nelander Klara Skanör-Falsterbo TK 3,0211 K 2002 SWE
32466 Mårtensson Isabella Malmö TK 3,2646 K 2002 SWE
10900 Valentinsson Emilia Fair Play TK 3,2694 K 2002 SWE
32904 Karlander Vilma Lerums TK 3,3446 K 2002 SWE
32494 Morales Vazquez Maria Fernanda Luleå TK 3,3782 K 2002 SWE
10923 Schadewitz Stella Ullevi TK 3,486 K 2002 SWE
29287 Forste Dinell Lea SALK 3,5017 K 2002 SWE
29170 Melki Angelina Mälarhöjdens IK Tennis 3,5308 K 2002 SWE
29386 Schmidt Axelsson Sissi Allmänna TK Lund 3,6832 K 2002 SWE
12502 Petri Bere Isabel Växjö TS 3,7459 K 2002 SWE
30655 Jansson Alexandra Lidköpings TK 3,8417 K 2002 SWE
28726 Condé Lovisa KLTK 3,9658 K 2002 SWE
29407 Roslund Emilia Allmänna TK Lund 3,9984 K 2002 SWE
29269 Opitz Anna Malmö TK 4,2303 K 2002 SWE
28606 Hennemann Ebba Ullevi TK 4,2599 K 2002 SWE
58790 Landa Ylva Frafjord No swedish club 4,2822 K 2002 NOR
30005 Ström Sophie GLTK 4,313 K 2002 SWE
61196 Heiskanen Lotta No swedish club 4,3177 K 2002 FIN
38092 Gavran Viktoria Helsingborgs TK 4,4574 K 2002 SWE
13640 Sereke Venus GLTK 4,4595 K 2002 SWE
56098 Tilk Tobrand Thea GLTK 4,4644 K 2002 SWE
11441 Jeppsson Emma Växjö TS 4,4836 K 2002 SWE
11070 Kopriwa Julia Saltsjö-Duvnäs TK 4,5109 K 2002 SWE
30893 Windborg AnaTilde Växjö TS 4,5268 K 2002 SWE
30353 Grahn Hilda Helsingborgs TK 4,5451 K 2002 SWE
32967 Abdel-Daim Felicia Bålsta TK 4,5584 K 2002 SWE
32969 Jonsson Klara Upsala TK 4,5845 K 2002 SWE
31922 Ekblom Alice Strängnäs TK 4,6256 K 2002 SWE
25113 Jonason Viktoria GLTK 4,6405 K 2002 SWE
52015 Zvirgzdauskaite Patricija Båstad Tennissällskap 4,6755 K 2002 SWE
12387 Bengts Kajsa Falu TK 4,6961 K 2002 SWE
33038 Höweler-Lundin Tilde Näsbyparks TK 4,7392 K 2002 SWE
33291 Vogel Anne-Marie Partille Tennis 4,7515 K 2002 SWE
32667 Hörling Alexzandra Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,7749 K 2002 SWE
28947 Hede Josefin Vallda TK 4,789 K 2002 SWE
31430 Hammarlund Elsa Upsala TK 4,8747 K 2002 SWE
30716 Lundström Lisa Upsala TK 4,8946 K 2002 SWE
52080 Klasson Isabelle Värnamo TK 4,925 K 2002 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
66258 Sakellaridi Sapfo No swedish club 1,8784 K 2003 GRC
32232 Lövqvist Julia Upsala TK 2,3407 K 2003 SWE
29481 Milicevic Klara KLTK 2,456 K 2003 SWE
29225 Persson Izabelle TK SAAB 2,75 K 2003 SWE
56017 Wikander Louise Näsbyparks TK 2,9027 K 2003 SWE
32599 Shasteen Emma KLTK 2,9987 K 2003 SWE
32968 Ström Johanna Näsbyparks TK 3,2504 K 2003 SWE
52003 Petrovic Martina Västerhaninge TK 3,3594 K 2003 SWE
57148 Hartman Emilia No swedish club 3,3686 K 2003 FIN
33050 Persson Emma Båstad Tennissällskap 3,4957 K 2003 SWE
28361 Dervå Felicia Kalmar TK 3,5164 K 2003 SWE
61238 Lundberg Cirkeline No swedish club 3,5171 K 2003 DNK
31866 Widell Alice Helsingborgs TK 3,5198 K 2003 SWE
33023 Jönsson Elsa Jönköpings Tennisklubb 3,621 K 2003 SWE
52021 Jules Viberg Katja SALK 3,6876 K 2003 SWE
10069 Koch Saga Näsbyparks TK 3,8198 K 2003 SWE
11670 Liedbeck Katarina Åkarp-Burlövs TK 4,0193 K 2003 SWE
14753 Billing Stella Helsingborgs TK 4,0786 K 2003 SWE
33123 Gao Anna Järfälla TS 4,1612 K 2003 SWE
31786 Nilson Ella Norrköpings TK 4,2884 K 2003 SWE
29596 Vial Filippa Trollbäckens TK 4,2983 K 2003 SWE
32960 Menendez Thomasson Amanda Mälarhöjdens IK Tennis 4,3804 K 2003 SWE
13177 Hegefeldt Sara Bankeryds TK 4,4363 K 2003 SWE
11231 Svärd Linn Jönköpings Tennisklubb 4,4854 K 2003 SWE
66681 Bosman Coco Kramfors Tennis 4,5622 K 2003 NLD
33829 Szirányi Sofia Team Åkered Tennisklubb 4,5752 K 2003 SWE
18056 Chantava Theodora Fair Play TK 4,5859 K 2003 GRC
13182 Bäck Felicia Varbergs TK 4,612 K 2003 SWE
12608 Nylander Stephanie Lidingö TK 4,6372 K 2003 SWE
27500 Norberg Alva KLTK 4,6768 K 2003 SWE
14886 Lika Arta Varbergs TK 4,729 K 2003 SWE
11117 Lindström Lova Jönköpings Tennisklubb 4,7321 K 2003 SWE
14024 Jakob Celina Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,7534 K 2003 SWE
11267 Larsson Filippa Fair Play TK 4,7658 K 2003 SWE
16677 Bluhm Natasha Allmänna TK Lund 4,9615 K 2003 SWE
31336 Andersson Josefin Tabergsdalens TK 5,1 K 2003 SWE
39356 Ahlström Elin Hellas Tennisklubb 5,1 K 2003 SWE
10059 Ristfeldt Alexandra KLTK 5,2 K 2003 SWE
31000 de la Motte Alva SALK 5,2 K 2003 SWE
31308 Persson Teiler Cajsa Åmåls Nya Tennisklubb 5,2 K 2003 SWE
32152 Andersson Annika Åhus TK 5,2 K 2003 SWE
34018 Sandersson Evelina Elfsborg Tennis 5,2 K 2003 SWE
56353 Backtorp Livia Solna TK 5,3 K 2003 SWE
11041 Larsson Jenny Näsbyparks TK 5,4 K 2003 SWE
11874 Jeppe Sanne Strängnäs TK 5,4 K 2003 SWE
13641 Sereke Hosianna GLTK 5,4 K 2003 SWE
17449 Ljungström Louisa IS GÖTA, tennis 5,4 K 2003 SWE
29521 Granstam Irma Linköpings TK 5,4 K 2003 SWE
52054 Hedlund Elvira Elfsborg Tennis 5,4 K 2003 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
65780 Burylo Matylda GLTK 2,8341 K 2004 POL
56042 Mitteregger Agnes Djursholms TK 2,9172 K 2004 SWE
56420 Håseth Anna Sofia No swedish club 3,1086 K 2004 NOR
33128 Strömquist Tilde Sundsvalls TK 3,2044 K 2004 SWE
18784 Nweke Divine Fair Play TK 3,293 K 2004 DNK
37005 Bernhold Johanna Helsingborgs TK 3,2971 K 2004 SWE
31416 Johansson Ida Mälarhöjdens IK Tennis 3,3742 K 2004 SWE
13724 Westin Emelie Sundsvalls TK 3,6349 K 2004 SWE
33169 Jagare Tilde Gefle TK 3,7807 K 2004 SWE
10773 Mavi Rüya Laura Mälarhöjdens IK Tennis 4,1151 K 2004 SWE
10200 Sundvall Isabella Smedslättens LTK 4,1681 K 2004 SWE
11044 Lindestaf Olivia Helsingborgs TK 4,201 K 2004 SWE
33429 Mezan Nadia Farsta TK 4,2684 K 2004 SWE
32666 Virdarson Ella Helsingborgs TK 4,3112 K 2004 SWE
10230 Stafström Liv Malmö TK 4,4896 K 2004 SWE
13399 Tillström Clara Smedslättens LTK 4,6352 K 2004 SWE
60526 Josan Madalina Kramfors Tennis 4,6384 K 2004 MDA
31165 Johansson Ida Umeå TK 4,6672 K 2004 SWE
14048 Klinteby Alice Kungsbacka TK 4,7518 K 2004 SWE
12194 Carlberg Molly Linköpings TK 4,8002 K 2004 SWE
10688 Weijerman Frida GLTK 4,8606 K 2004 SWE
14969 Dapcevska Matea Fair Play TK 4,9511 K 2004 SWE
13783 Valentinsson Lovisa Fair Play TK 5 K 2004 SWE
31341 Wide Fredrika Lillån TK 5,1 K 2004 SWE
12049 Bergh Astrid Solna TK 5,2 K 2004 SWE
12129 Danielsson Thilda Åhus TK 5,2 K 2004 SWE
13423 Nordén Alice GLTK 5,2 K 2004 SWE
17450 Ljungström Lilia IS GÖTA, tennis 5,2 K 2004 SWE
32230 Danielsson Gabriella Kramfors Tennis 5,2 K 2004 SWE
10163 Liljegren Emelie Svedala TK 5,3 K 2004 SWE
33257 Sundström Klara Norrtälje TK 5,3 K 2004 SWE
11311 Hallberg Tilda Smålandsstenars TK 5,4 K 2004 SWE
12181 Zeraatkar Chanel Huddinge TK 5,4 K 2004 SWE
16148 Mallander Ebba Slöinge TK 5,4 K 2004 SWE
15003 Nilsson Emilia Åhus TK 5,5 K 2004 SWE
18303 Möller Linnéa Team Åkered Tennisklubb 5,5 K 2004 SWE
13627 Brodén Elise Karlskrona TK 5,6 K 2004 SWE
14457 Bastholm Evelina Norrköpings TK 5,6 K 2004 SWE
19462 Zulkic Melissa Fair Play TK 5,6 K 2004 DNK
10894 Karlsson Alexandra Borlänge TK 5,7 K 2004 SWE
11480 Lövkvist Mina IS GÖTA, tennis 5,7 K 2004 SWE
19682 Oscarsson Vilde No swedish club 5,7 K 2004 NOR
34010 Marklinder Märta Lerums TK 5,7 K 2004 SWE
14648 Grund Tilde Tabergsdalens TK 5,8 K 2004 SWE
15915 Falk Emma Enebybergs IF 5,8 K 2004 SWE
15934 Wallen Emma Särö LTK 5,8 K 2004 SWE
16255 Martinsson Dahlman Tilda Lidköpings TK 5,8 K 2004 SWE
31705 Gjötterberg Alice Smedslättens LTK 5,8 K 2004 SWE
52065 Fröjd Emma Lidköpings TK 5,8 K 2004 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
16247 Kahriman Adelisa Fair Play TK 4,3975 K 2005 SWE
10239 Björk June Trollbäckens TK 4,5799 K 2005 SWE
11283 Rinman Lisen Smedslättens LTK 4,6806 K 2005 SWE
11455 Larsson Stina Lillån TK 4,7083 K 2005 SWE
13718 Lindh Emma Skanör-Falsterbo TK 4,7613 K 2005 SWE
52037 Samuelsson Elena Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,88 K 2005 SWE
14133 Kadic Amina Ullevi TK 4,8904 K 2005 SWE
15052 Petkova Mustafa Melliz Visby TK 4,9263 K 2005 SWE
13843 Cado Vanja Karlskrona TK 5,2 K 2005 SWE
16056 Käck Cornelia Sigtuna TK 5,2 K 2005 SWE
10097 Svensson Nora Västerås Tennisklubb 5,3 K 2005 SWE
32718 Sederlin Hilma Mälarhöjdens IK Tennis 5,3 K 2005 SWE
14094 Himmer Sally Skövde TF 5,4 K 2005 SWE
14184 Wendt Carla Smedslättens LTK 5,5 K 2005 SWE
14354 Jagare Thea Gefle TK 5,5 K 2005 SWE
16059 Kapidzic Ida Trollhättans TK 5,5 K 2005 SWE
12420 Sigfrid Ella KLTK 5,6 K 2005 SWE
12954 Erinson Jennifer Svedala TK 5,6 K 2005 SWE
17451 Dimitrov Gabriela Jönköpings Tennisklubb 5,6 K 2005 SWE
32877 Forsberg Ingrid SALK 5,6 K 2005 SWE
11100 Babana Nina Smålandsstenars TK 5,7 K 2005 SWE
12060 Pierrou Tilde SALK 5,7 K 2005 SWE
12135 Knezevic Filipa Malmö TK 5,7 K 2005 SWE
13541 Eriksson Sundling Linn Västerås Tennisklubb 5,7 K 2005 SWE
16147 Johansson My Kristianstads TK 5,7 K 2005 SWE
18346 Bergström Fanny Ullevi TK 5,7 K 2005 SWE
18971 Bernstein Alexandra Fair Play TK 5,7 K 2005 SWE
13086 Brenner Elsa Saltsjöbadens LTK 5,8 K 2005 SWE
17990 Axler Elin Lomma-Bjärreds TK 5,8 K 2005 SWE
15976 Jegatheesan Vaishna SALK 5,9 K 2005 SWE
16913 Söderberg Jonna Uddevalla TK 5,9 K 2005 SWE
17431 Axelsson Saga Västerås Tennisklubb 5,9 K 2005 SWE
61128 Hansen Sarafina Olivia Fair Play TK 5,9 K 2005 DNK
65226 Witkowska Nelli No swedish club 5,9 K 2005 POL
14932 Nielsen Gulis Iris GLTK 6 K 2005 SWE
15220 Grandt Felicia Tabergsdalens TK 6 K 2005 SWE
17880 Axelsson Ida Örebro TK 6 K 2005 SWE
18405 Dahlqvist Siri GLTK 6 K 2005 SWE
33296 Tekleab Luwam Solna TK 6 K 2005 SWE
15176 Frölander Hedda Sundsvalls TK 6,1 K 2005 SWE
16832 Milosevic Sonja Partille Tennis 6,1 K 2005 SWE
19544 Grenestam Tilda Norrköpings TK 6,1 K 2005 SWE
22207 tuomivaara felicia Järfälla TS 6,1 K 2005 SWE
22509 Ericson Madison Sollentuna TK 6,1 K 2005 SWE
64589 Toyer Sophie Vänersborgs TK 6,1 K 2005 NOR
11836 Khan Samantha Afia Steffi Kronprinsens TK 6,2 K 2005 SWE
13974 Sehested Emilia Båstad Tennissällskap 6,2 K 2005 SWE
16396 Abraham Kayla TSK Malmen 6,2 K 2005 SWE
17505 Halvarsson Emma Ängelholms TK 6,2 K 2005 SWE
19894 Persson Manuella Karlskrona TK 6,2 K 2005 SWE
57803 Eman Lina VåRö TK 6,2 K 2005 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
13875 Bergkvist Larsson Bella Åmåls Nya Tennisklubb 5 K 2006 SWE
16086 Cosmo Edit Fair Play TK 5,2 K 2006 SWE
16563 Larsson Tilda Fair Play TK 5,2 K 2006 SWE
18239 Matuseviciute Vaida KLTK 5,3 K 2006 LTU
12222 Svahn Isabella KLTK 5,5 K 2006 SWE
17125 Hessleryd Tilda Helsingborgs TK 5,5 K 2006 SWE
10534 Pettersson Anastasia Vetlanda Racketklubb 5,6 K 2006 SWE
11673 Fredriksson Tuva Norrköpings TK 5,7 K 2006 SWE
16891 Nilsson Isa Falköpings TK 5,8 K 2006 SWE
17457 Kosmac Kaja Vetlanda Racketklubb 5,8 K 2006 SWE
12377 Karmteg Felicia Smedslättens LTK 5,9 K 2006 SWE
14855 Buskqvist Britta Helsingborgs TK 5,9 K 2006 SWE
14640 Jiserup Emy Allmänna TK Lund 6 K 2006 SWE
14696 Magnusson Esther Helsingborgs TK 6 K 2006 SWE
16098 Öhrn Herraez Lisa KLTK 6 K 2006 SWE
17410 Ek Isabell Västerås Tennisklubb 6 K 2006 SWE
17444 Nilsson Clara Fair Play TK 6 K 2006 SWE
56225 Källeskog Filippa Saltsjöbadens LTK 6 K 2006 SWE
12038 Lindqvist Alexandra SALK 6,1 K 2006 SWE
12778 Malmberg Julia Åhus TK 6,2 K 2006 SWE
13305 Johansson Jolanda Skövde TF 6,2 K 2006 SWE
17174 af Jochnick Emma Djursholms TK 6,2 K 2006 SWE
17313 Oderkerk Anouk Ljungskile TF 6,2 K 2006 SWE
22554 Eklund Alice Bankeryds TK 6,2 K 2006 SWE
33211 Kjaergaard Grete SALK 6,2 K 2006 SWE
66017 Nguyen Le Trinh Phuong No swedish club 6,2 K 2006 VNM
10282 Jovanovic Niki KLTK 6,3 K 2006 SWE
14439 Åkers Nandipha Ekerö TK 6,3 K 2006 SWE
17462 Kindblom Nicole Västerås Tennisklubb 6,3 K 2006 SWE
18722 Bohman Frida Danderyds TK 6,3 K 2006 SWE
19438 Svanberg Engla-Johanne VåRö TK 6,3 K 2006 SWE
19659 Finn Ida Pixbo TK 6,3 K 2006 SWE
12867 Ericson Lovisa Mälarhöjdens IK Tennis 6,4 K 2006 SWE
18841 Mathisen Nadine TK Aros Västerås 6,4 K 2006 SWE
19119 Normelli Michelle Rimbo TK 6,4 K 2006 SWE
19470 Rössberger Augusta GLTK 6,4 K 2006 SWE
22471 Bengtsson Emmi Svedala TK 6,4 K 2006 SWE
32257 Danielsson Isabella Kramfors Tennis 6,4 K 2006 SWE
60752 Ramberg Ebba GLTK 6,4 K 2006 SWE
10584 Eriksson Alexandra Saltsjö-Duvnäs TK 6,5 K 2006 SWE
16662 Österman Izabelle Pixbo TK 6,5 K 2006 SWE
16984 Fransson Ines Bankeryds TK 6,5 K 2006 SWE
18105 Tiselius Alexandra Bålsta TK 6,5 K 2006 SWE
18474 Bengtsson Selma Ystads TK 6,5 K 2006 SWE
18529 Olsson Isabella Ystads TK 6,5 K 2006 SWE
19655 Pihel Felicia Pixbo TK 6,5 K 2006 SWE
58044 Dobraj Altina Westerviks TK 6,5 K 2006 SWE
62020 Knezevic Emily Staffanstorps TK 6,5 K 2006 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
28449 Hallquist Lithen John GLTK 1,9997 M 2001 SWE
32427 Chahoud Kevin Fair Play TK 2,0365 M 2001 SWE
63441 Wendelken Harry No swedish club 2,1115 M 2001 GBR
66261 Sakellaridis Michalis No swedish club 2,1219 M 2001 GRC
24862 Ström Gustaf Näsbyparks TK 2,1859 M 2001 SWE
64822 Malgiaritta Maurus No swedish club 2,371 M 2001 CHE
26069 Rivera Leyton Lidköpings TK 2,5558 M 2001 NOR
39068 Carnello Lancelot Södertälje Padel- & Tennisklubb 2,5652 M 2001 SWE
27308 Gustafsson Carl SALK 2,6136 M 2001 SWE
27911 Wallin Olle GLTK 2,6809 M 2001 SWE
25491 Rååd Rikard SALK 2,7381 M 2001 SWE
27505 Arsov Viktor Örebro TK 2,8302 M 2001 SWE
51021 Utheim Karl Fredrik SALK 2,8641 M 2001 SWE
29183 Westling Emil Allmänna TK Lund 2,9273 M 2001 SWE
62414 Aleksic Marios No swedish club 2,9642 M 2001 MNE
26990 Regnér Hugo Båstad Tennissällskap 2,9978 M 2001 SWE
28774 Koupil Jan KLTK 3,0038 M 2001 SWE
31635 Bolin Markus Upsala TK 3,0337 M 2001 SWE
11800 Johansson Oliver GLTK 3,0415 M 2001 SWE
30369 Eliasson Erik Elfsborg Tennis 3,1122 M 2001 SWE
32404 Ekenros Albin Karlskrona TK 3,3447 M 2001 SWE
37004 Bojovic Boris GLTK 3,4287 M 2001 SWE
30009 Wallin Alfred Elfsborg Tennis 3,4517 M 2001 SWE
31928 Borg Hannibal Solna TK 3,5139 M 2001 SWE
29248 Ivarsson Filip Elfsborg Tennis 3,5779 M 2001 SWE
10192 Nuñez Marquisio Juan M. GLTK 3,6157 M 2001 ESP
26926 Minasyan Robert Danderyds TK 3,6863 M 2001 SWE
33713 Veikkolainen Jansson Samuel Mälarhöjdens IK Tennis 3,7673 M 2001 SWE
27782 Botic Allen Helsingborgs TK 3,8018 M 2001 SWE
36035 Johansson Hampus Varbergs TK 3,8139 M 2001 SWE
27125 Eriksson Gustav Örebro TK 3,8286 M 2001 SWE
27858 Flisberg David SALK 3,8378 M 2001 SWE
27585 Falck Johan Fair Play TK 3,8871 M 2001 SWE
29611 Särlvik Erik SALK 3,9025 M 2001 SWE
27008 Nokic Edis Åby TK 3,9332 M 2001 SWE
29656 Låftman Sven-Filip KLTK 3,9883 M 2001 SWE
28350 Hermansson Albin Tabergsdalens TK 3,9922 M 2001 SWE
28061 Danell Jacob Fair Play TK 3,9998 M 2001 SWE
23057 Engström Jonas KLTK 4,0044 M 2001 SWE
28047 Johnsson William GLTK 4,0602 M 2001 SWE
35027 Nossler Hugo Helsingborgs TK 4,1283 M 2001 SWE
38078 Hallberg Lenny Fair Play TK 4,1989 M 2001 SWE
29592 Thimén Robin Elfsborg Tennis 4,3029 M 2001 SWE
28257 Höyeraal Herman SALK 4,315 M 2001 NOR
28677 Fredriksson Melker SALK 4,3153 M 2001 SWE
27811 Rudström Theo Upsala TK 4,3504 M 2001 SWE
29575 Edvardsson Filip GLTK 4,3685 M 2001 SWE
30096 Mitelman Leo KLTK 4,3929 M 2001 SWE
33667 Billton Fabian Kungsbacka TK 4,4291 M 2001 SWE
27978 Johansson Marcus Falköpings TK 4,4478 M 2001 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
31225 Weibull Ross Allmänna TK Lund 2,6368 M 2002 SWE
39382 Heinonen Adam Växjö TS 2,6499 M 2002 SWE
18347 Nordby Felix Näsbyparks TK 2,6769 M 2002 NOR
29810 Carlsson Halldin Linus KLTK 2,7158 M 2002 SWE
29160 Abboud Sebastian KLTK 2,7411 M 2002 SWE
31724 Karlsson Wistrand Jack TK Hobby 3,047 M 2002 SWE
39349 Sonesson Lidholt Olle Fair Play TK 3,4757 M 2002 SWE
10116 Andersson Nils Båstad Tennissällskap 3,63 M 2002 SWE
10778 Bergdahl Axel Lidköpings TK 3,7987 M 2002 SWE
32710 Mahoney Miles Åhus TK 3,9694 M 2002 SWE
10075 Altman Elliot KLTK 3,9934 M 2002 SWE
31954 Hammarsten Brywe Nils Kungsbacka TK 4,012 M 2002 SWE
27553 Tylehed Hannes SALK 4,0145 M 2002 SWE
29317 Turina Vincent Näsbyparks TK 4,0669 M 2002 SWE
32210 Karlsten Sebastian Örebro TK 4,1041 M 2002 SWE
11355 Selde Mattias Allmänna TK Lund 4,1158 M 2002 SWE
28940 Holgersson Johan SALK 4,1185 M 2002 SWE
32979 Jonsson Sebastian KLTK 4,2034 M 2002 SWE
11452 Hedlund Anton Påvelunds TBK 4,2082 M 2002 SWE
11054 Broberg Olsson Joel GLTK 4,2148 M 2002 SWE
27440 Hagejärd Alfred Lidköpings TK 4,2793 M 2002 SWE
13526 Pettersson Max Näsbyparks TK 4,3265 M 2002 SWE
33004 Malmberg Daniel Upsala TK 4,3896 M 2002 SWE
29746 Olsson Albin Örebro TK 4,5201 M 2002 SWE
29933 Gerbino Sebastian Borlänge TK 4,5308 M 2002 SWE
31270 Lundquist Oscar Linköpings TK 4,5826 M 2002 SWE
27654 Eriksson Hannes Örebro TK 4,6118 M 2002 SWE
29531 Danielsson Ludvig Åhus TK 4,7264 M 2002 SWE
62712 Alabdullah Bader No swedish club 4,7681 M 2002 KWT
30316 Rydström Marcus Fair Play TK 4,7939 M 2002 SWE
32975 Gauffin Gordon Näsbyparks TK 4,8101 M 2002 SWE
10292 Bäckman Isak Danderyds TK 4,8227 M 2002 SWE
28946 Franzén William GLTK 4,8251 M 2002 SWE
17249 Magkoutas Marlon Hellas Tennisklubb 4,8327 M 2002 SWE
30109 Lindqvist Nilsson Gustaf Båstad Tennissällskap 4,8434 M 2002 SWE
30821 Ek Johansson Viktor KLTK 4,8542 M 2002 SWE
28503 Hellberg Johan Svedala TK 4,8743 M 2002 SWE
29027 Ekman Mellwin Kramfors Tennis 4,8815 M 2002 SWE
11587 Forsström Zacharias Upsala TK 4,9134 M 2002 FIN
52000 Djuräng Arvid Smålandsstenars TK 4,9166 M 2002 SWE
63438 Kaufmann Julius Danderyds TK 4,9284 M 2002 CHE
33672 Melin Albin Bankeryds TK 4,9659 M 2002 SWE
29262 von der Lancken Erik GLTK 4,9728 M 2002 SWE
29216 Wikner Carl Upsala TK 5 M 2002 SWE
29600 Andisheh Nami Allmänna TK Lund 5 M 2002 SWE
31709 Liljekvist Didrik TSK Malmen 5 M 2002 SWE
51038 Carlsson Marcus Alingsås TK 5 M 2002 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
63853 Möller Elmer Danderyds TK 2,1726 M 2003 DNK
29270 Dahlberg Måns Påvelunds TBK 2,7115 M 2003 SWE
30768 Borg Leo KLTK 2,7913 M 2003 SWE
28452 Strömberg Isac Åkersberga TK 2,9055 M 2003 SWE
28070 Minasyan Michael Danderyds TK 2,9215 M 2003 SWE
31369 Carlsson Seger Timothy KLTK 2,9803 M 2003 SWE
31825 Temirhanov Arslan SALK 3,0422 M 2003 SWE
31424 Simonsson Jan Mälarhöjdens IK Tennis 3,6047 M 2003 SWE
30531 Lüddeckens Adrian Skanör-Falsterbo TK 3,64 M 2003 SWE
32980 Stendal Anton Örebro TK 3,7154 M 2003 SWE
63055 Brunold Colin Danderyds TK 3,7832 M 2003 CHE
11075 Watanabe Eriksson Alexander KLTK 3,8162 M 2003 SWE
30559 Gröndahl Viggo Båstad Tennissällskap 3,9607 M 2003 SWE
29568 Blot Ethan KLTK 3,9638 M 2003 SWE
29979 Ramér-Olofsson Lukas Lerums TK 3,9926 M 2003 SWE
33021 Magnusson Gidefjord John GLTK 4,023 M 2003 SWE
10971 Eriksson Axel Elfsborg Tennis 4,045 M 2003 SWE
11524 Gabelic John Linköpings TK 4,144 M 2003 SWE
10853 Hasslegren Gustav Näsbyparks TK 4,1499 M 2003 SWE
29983 Alsterback William KLTK 4,1598 M 2003 SWE
30191 Hessle Teodor Svedala TK 4,2009 M 2003 SWE
31841 Devallius Filip Danderyds TK 4,2667 M 2003 SWE
32981 Videhult Linus Upsala TK 4,3072 M 2003 SWE
10850 Hansson Lukas TSK Malmen 4,3199 M 2003 SWE
31490 Rosin Otto Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,4137 M 2003 SWE
52042 Nyman Albin Åhus TK 4,424 M 2003 SWE
33226 Lind Sebastian Norrköpings TK 4,4822 M 2003 SWE
10629 Furtado-Brlenic Deni Enskede LTK 4,4836 M 2003 SWE
13578 Petrov Felix Karlstads TK 4,5259 M 2003 SWE
10799 Lindstrand Jonathan Kronprinsens TK 4,5367 M 2003 SWE
18645 Nordahl Jonathan Fair Play TK 4,5613 M 2003 DNK
27382 Krueger Hagström Allan GLTK 4,6367 M 2003 SWE
30971 Radetinac Din Karlskrona TK 4,6927 M 2003 SWE
10171 Krondell Anton Helsingborgs TK 4,7327 M 2003 SWE
13688 Nilsson David GLTK 4,7943 M 2003 SWE
31220 Granath Adam Helsingborgs TK 4,8492 M 2003 SWE
12984 Björkman Anton Svedala TK 4,853 M 2003 SWE
10988 Ratchoff Marco Skanör-Falsterbo TK 4,8881 M 2003 SWE
39385 Jarosz Elliot Näsbyparks TK 4,9357 M 2003 SWE
52069 Moberg Elliot Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,9636 M 2003 SWE
51097 Gustafson August GLTK 4,9894 M 2003 SWE
10905 Orensztajn Simon Helsingborgs TK 4,9947 M 2003 SWE
39120 Hultman Emil Värnamo TK 5 M 2003 SWE
12033 Ivarsson Melker Sigtuna TK 5,1 M 2003 SWE
15815 Jansson Frank Gefle TK 5,1 M 2003 SWE
30842 Robertson Max Helsingborgs TK 5,1 M 2003 SWE
51014 Björkman Hasting Kungsbacka TK 5,1 M 2003 SWE
10944 Sereke Dion Danderyds TK 5,2 M 2003 SWE
13987 Marcusson Kaspar Lidköpings TK 5,2 M 2003 SWE
31435 Magnusson Nils Värnamo TK 5,2 M 2003 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
30959 Nokic Eldin Åby TK 3,9152 M 2004 SWE
38003 Häggberg Anton Upsala TK 3,9845 M 2004 SWE
30914 Saidizand Jeiden Upsala TK 4,0852 M 2004 SWE
10126 Wallin Tobias Mälarhöjdens IK Tennis 4,1045 M 2004 SWE
10843 Gauffin Elwin Näsbyparks TK 4,139 M 2004 SWE
10861 Noltorp Olle Fair Play TK 4,1545 M 2004 SWE
10915 Gebremeskel Tsegai Smedslättens LTK 4,1637 M 2004 SWE
56070 Jansson Albin Näsbyparks TK 4,2148 M 2004 SWE
11095 Jornert Gabriel Ullevi TK 4,3592 M 2004 SWE
66262 Sakellaridis Stefanos No swedish club 4,5 M 2004 GRC
31177 Fellinger Max Smedslättens LTK 4,5395 M 2004 SWE
10941 Nanobashvili Saba Allmänna TK Lund 4,5776 M 2004 SWE
11131 Berner Gabriel KLTK 4,6119 M 2004 SWE
30469 Bladelius Henrik GLTK 4,6345 M 2004 SWE
11103 Norlin Christopher KLTK 4,7541 M 2004 SWE
32533 Zielkowski Emilio Norrköpings TK 4,7564 M 2004 SWE
63439 Vo Quoc Uy Danderyds TK 4,76 M 2004 VNM
14269 Sjöström Victor Saltsjö-Duvnäs TK 4,861 M 2004 SWE
12833 Rovai Samuel Ullevi TK 4,8726 M 2004 SWE
31762 Kanani Nadeem Ullevi TK 5 M 2004 SWE
32106 Andersson Tim Linköpings TK 5,1 M 2004 SWE
10797 Eriksson Elias Linköpings TK 5,2 M 2004 SWE
33815 Rask Hugo Båstad Tennissällskap 5,2 M 2004 SWE
10668 Hägglund Hampus Näsbyparks TK 5,3 M 2004 SWE
10649 Lundgren Jonathan Skanör-Falsterbo TK 5,4 M 2004 SWE
11331 Dunger Hugo Trollbäckens TK 5,4 M 2004 SWE
11392 Prajz Apell Tim Båstad Tennissällskap 5,4 M 2004 SWE
11464 Diedrichs Felix Danderyds TK 5,4 M 2004 SWE
11588 Forsström Lucas Danderyds TK 5,4 M 2004 FIN
31501 Jansson Anton Mariestads TK 5,4 M 2004 SWE
39167 Green Albert Värnamo TK 5,4 M 2004 SWE
12327 Rönnberg Henry Åhus TK 5,5 M 2004 SWE
19939 Olsen Daniel No swedish club 5,5 M 2004 NOR
33168 Kindbom Noel Mariestads TK 5,5 M 2004 SWE
10176 Wessman Alexander Lomma-Bjärreds TK 5,6 M 2004 SWE
10527 Alhanko Fredrik KLTK 5,6 M 2004 SWE
11113 Eriksson Max Växjö TS 5,6 M 2004 SWE
11515 Jönsson Edvin Kronprinsens TK 5,6 M 2004 SWE
11841 Nyström Theodor SALK 5,6 M 2004 SWE
12906 Klasson Linus Falkenbergs TK 5,6 M 2004 SWE
13631 Larsson Edvard Åhus TK 5,6 M 2004 SWE
14697 Magnusson Hugo Helsingborgs TK 5,6 M 2004 SWE
17714 Garofalo Marco Sundsvalls TK 5,6 M 2004 ITA
33418 Hansson Ossian Sundsvalls TK 5,6 M 2004 SWE
66134 Risan Severin No swedish club 5,6 M 2004 NOR
13927 Trandem Mateo Karlstads TK 5,7 M 2004 SWE
33777 Annvik Jacob Jönköpings Tennisklubb 5,7 M 2004 SWE
15210 Nohlgren Adam Lillån TK 5,8 M 2004 SWE
16054 Gunnarsson Milton Jönköpings Tennisklubb 5,8 M 2004 SWE
16558 Johansson Carl Elfsborg Tennis 5,8 M 2004 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
33629 Edengren Kevin Älta TK 4,7556 M 2005 SWE
11787 Hallgren Arvid Ullevi TK 4,7891 M 2005 SWE
15222 Ridström Alfons Åby TK 4,7988 M 2005 SWE
10937 Saar Albert Lidingö TK 4,8092 M 2005 SWE
14288 Yemer Rafael SALK 4,8957 M 2005 SWE
12147 Eriksson Sebastian KLTK 4,9833 M 2005 SWE
11565 Gustafsson Filip Ullevi TK 4,9902 M 2005 SWE
33654 Anthin Fabian Varbergs TK 5 M 2005 SWE
33773 Olausson Linus Jönköpings Tennisklubb 5 M 2005 SWE
11555 Forste Dinell Noa SALK 5,1 M 2005 SWE
11831 Rendmar Måns Ullevi TK 5,1 M 2005 SWE
12320 Dahlin Max Kungsbacka TK 5,1 M 2005 SWE
14019 Börjesson Samuel Kungsbacka TK 5,3 M 2005 SWE
14667 Stidell Filip Sandareds TK 5,4 M 2005 SWE
14786 Sjöholm Carl KLTK 5,4 M 2005 SWE
32886 Hermansson Benjamin Alingsås TK 5,4 M 2005 SWE
52079 Bergelin Marcus KLTK 5,4 M 2005 SWE
11089 Slavkovic Filip Fair Play TK 5,5 M 2005 SWE
13942 Nordström Erik Karlstads TK 5,5 M 2005 SWE
65781 Lakshmanan Aryan Danderyds TK 5,5 M 2005 IND
12140 Nilsson Evin SALK 5,6 M 2005 SWE
12875 Almroth William Båstad Tennissällskap 5,7 M 2005 SWE
15207 Åberg David Södertälje Padel- & Tennisklubb 5,7 M 2005 SWE
33460 Schalin Mårten Näsbyparks TK 5,7 M 2005 SWE
33515 Edberg Oskar Hellas Tennisklubb 5,7 M 2005 SWE
57245 Chandel Nirmit Solna TK 5,7 M 2005 IND
13475 Egelstad Emil TK Hobby 5,8 M 2005 SWE
13506 Tauson Victor Skanör-Falsterbo TK 5,8 M 2005 SWE
15978 Walltin Dante Uddevalla TK 5,8 M 2005 SWE
17229 Misic Kristian Båstad Tennissällskap 5,8 M 2005 SWE
33206 Nyqvist Joel Tabergsdalens TK 5,8 M 2005 SWE
11806 Brocker William GLTK 5,9 M 2005 SWE
12058 Fraenkel Viktor SALK 5,9 M 2005 SWE
10694 Petersson Hugo Öviks TK 6 M 2005 SWE
12092 Edström Axel Saltsjö-Duvnäs TK 6 M 2005 SWE
12605 Chirica Elleby Sebastian Kronprinsens TK 6 M 2005 SWE
18715 Naucler Soul GLTK 6 M 2005 SWE
11500 Hedberg Elliot Skellefteå TK 6,1 M 2005 SWE
13277 Karnell Carl-Hampus Skövde TF 6,1 M 2005 SWE
14879 Einer Felix GLTK 6,1 M 2005 SWE
15825 Månsson Erik Fair Play TK 6,1 M 2005 SWE
33687 Vogel Filip GLTK 6,1 M 2005 SWE
58180 Rosencrantz William Ekerö TK 6,1 M 2005 SWE
66413 Afanasjevs Artjoms Södertälje Padel- & Tennisklubb 6,1 M 2005 LVA
10806 Alagic Leo Vetlanda Racketklubb 6,2 M 2005 SWE
10890 Löfvenhaft Linus SALK 6,2 M 2005 SWE
18350 Brandt Isak Lomma-Bjärreds TK 6,2 M 2005 SWE
56451 Johansson Erik Söndrums TK 6,2 M 2005 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
13270 Krstevski Danijel Ödåkra TK 5,5 M 2006 SWE
33218 Kindhult Emil Smedslättens LTK 5,5 M 2006 SWE
66018 La Pham Anh Hoang No swedish club 5,5 M 2006 VNM
12121 Iliyaich Daniel SALK 5,7 M 2006 SWE
10702 Svensson Liam Åhus TK 5,8 M 2006 SWE
15589 Lindstedt Maxwell Ullevi TK 5,8 M 2006 SWE
17004 Ljungström Felix Saltsjöbadens LTK 5,9 M 2006 SWE
18209 Kumar Melvin USIF 5,9 M 2006 SWE
32042 Söderqvist Filip Norrtälje TK 5,9 M 2006 SWE
11583 Margoulis Daniel Ullevi TK 6 M 2006 SWE
14108 Oxelström Måns SALK 6 M 2006 SWE
15467 Andersson Gustav Hjo TK 6 M 2006 SWE
16709 Noltorp Tom Fair Play TK 6 M 2006 SWE
11938 Vucetic Arvid Smedslättens LTK 6,1 M 2006 SWE
14153 Munkhammar Simon Västerhaninge TK 6,1 M 2006 SWE
17465 Duveskog Noel Jönköpings Tennisklubb 6,1 M 2006 SWE
17490 Kroman Amiri Cameron Malmö TK 6,1 M 2006 SWE
17566 Andersson Lukas Helsingborgs TK 6,1 M 2006 SWE
56222 Johansson Bruno Kristinehamns TK 6,1 M 2006 SWE
10234 Dalard Maxime Solna TK 6,2 M 2006 SWE
11617 Widell Albert Helsingborgs TK 6,2 M 2006 SWE
18707 Löf Oskar Kronprinsens TK 6,2 M 2006 SWE
32875 Saidizand Dario Upsala TK 6,2 M 2006 SWE
33272 Tejme William SALK 6,2 M 2006 SWE
58378 Tauson Oscar Fair Play TK 6,2 M 2006 SWE
63433 Ahlberg Melvin Ronneby TK 6,2 M 2006 SWE
15515 Eriksson Olle Mariestads TK 6,3 M 2006 SWE
15761 Grahn Max Bofors TK 6,3 M 2006 SWE
16713 Kallin Ludvig Öviks TK 6,3 M 2006 SWE
18284 Engholm Alexander Södertälje Padel- & Tennisklubb 6,3 M 2006 SWE
19793 Frozkhan Emil Båstad Tennissällskap 6,3 M 2006 SWE
10375 Carlsten Oscar Fair Play TK 6,4 M 2006 SWE
14747 Bennet Elton KLTK 6,4 M 2006 SWE
16220 Göransson Ludvig Fair Play TK 6,4 M 2006 SWE
17983 Ygeby Arvid USIF 6,4 M 2006 SWE
19715 Hjelmager Hugo Båstad Tennissällskap 6,4 M 2006 SWE
52034 Brywe Isak Särö LTK 6,4 M 2006 SWE
58311 Cohen Ewan Fair Play TK 6,4 M 2006 SWE
58361 Fagher Arvid Lomma-Bjärreds TK 6,4 M 2006 SWE
13963 Häggberg Olle Enköpings TK 6,5 M 2006 SWE
16820 Andersson Elmer Tabergsdalens TK 6,5 M 2006 SWE
17549 Kaltenecker Ludwig Norrköpings TK 6,5 M 2006 SWE
17916 Borgedahl Olle Saltsjöbadens LTK 6,5 M 2006 SWE
18080 Turesson Oskar Helsingborgs TK 6,5 M 2006 SWE
19060 Olander Valter Alingsås TK 6,5 M 2006 SWE
19540 Jönsson Hanna Liam Båstad Tennissällskap 6,5 M 2006 SWE
22336 Lind Teo Dalsjöfors TK 6,5 M 2006 SWE
33248 Negussie Jonas Gustavsbergs TK 6,5 M 2006 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
63165 Vrljic Ana Enskede LTK 1,66 K 1984 HRV
58215 Borodulina Olga Påvelunds TBK 3,7457 K 1982 SWE
42786 Andersson Kim Fair Play TK 3,9536 K 1983 SWE
43002 Brun Sofia Påvelunds TBK 4,0774 K 1983 SWE
33617 Björkman Isabelle KLTK 4,619 K 1980 SWE
10112 Lindvall Sophie Karlskrona TK 5,1 K 1983 SWE
31015 Seger Mikaela SALK 5,1 K 1984 SWE
60045 Åberg Katja Lidingö TK 5,7 K 1980 SWE
26410 Sonesson Alina USIF 6 K 1981 SWE
62823 Hallbergson Therese Lidingö TK 6,1 K 1980 SWE
39351 Hellqvist Martina Lidköpings TK 6,9 K 1982 SWE
62777 Ytterstad Emma Pixbo TK 6,9 K 1980 SWE
64303 Söderqvist Eva Karlshamns TK 6,9 K 1980 SWE
39461 Hellström Cecilia Skanör-Falsterbo TK 7 K 1981 SWE
49248 Bergh Sofia Marks TK 7,1 K 1982 SWE
16325 Alvén Terese Spånga TBK 7,2 K 1982 SWE
62616 Persson Mia Ystads TK 7,2 K 1982 SWE
65053 Leistad Aimee No swedish club 7,2 K 1984 NOR
66359 Danielson Caroline Stockholms TK 7,2 K 1982 SWE
61612 Meunier-Lemoine Josephine Mjölby TK 7,3 K 1984 SWE
63194 Herolf Helena Vaxholms TK 7,3 K 1980 SWE
36843 Järkenstedt Edefell Kristina Söndrums TK 7,4 K 1983 SWE
36944 Metso Anna Kungälvs TK 7,4 K 1980 SWE
57592 Lagerlöf Paula Djursholms TK 7,4 K 1980 SWE
60339 Nilsson Malin Varbergs TK 7,4 K 1982 SWE
60663 Srndovic Aleksandra TSK Malmen 7,4 K 1982 SWE
61442 Eileryd Rebecca Näsbyparks TK 7,4 K 1980 SWE
62602 Berggren Maria SALK 7,4 K 1982 SWE
63307 Macdonald Annica No swedish club 7,4 K 1980 USA
64603 Fischer Marika Högsbohöjds TK 7,4 K 1980 SWE
64722 Lillvall Ellen Högsbohöjds TK 7,4 K 1982 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
52002 Westberg Lina KLTK 4,0429 K 1979 SWE
20111 Martinsson Dahlman Marie Lidköpings TK 4,5259 K 1977 SWE
79783 Wassgren Anna Danderyds TK 4,5359 K 1976 SWE
31533 Bronett Maria Saltsjöbadens LTK 5,1 K 1977 SWE
14485 Moldovan Bogdana Näsbyparks TK 5,2 K 1977 SWE
33787 Myrhage Annika Brottkärrs TF 5,2 K 1979 SWE
81703 Höglund Sofia Örebro TK 5,2 K 1976 SWE
22210 Lundqvist Caroline KLTK 5,4 K 1979 SWE
64825 Kareld Elin Kungsbacka TK 5,5 K 1978 SWE
36051 Högset Victoria Sundbybergs TK 5,6 K 1975 SWE
19174 Kulling Lotta Täby TK 5,7 K 1976 SWE
33576 Rydman Therese Kungsängens TK 5,7 K 1979 SWE
18102 Skatt Johanna Elfsborg Tennis 5,9 K 1975 SWE
22397 Zabrodsky Susanne SALK 6 K 1978 SWE
58278 Persson Elisabeth Åkersberga TK 6 K 1976 SWE
58642 Wemnér Malin Ystads TK 6 K 1975 SWE
57877 Mattar Jennie Näsbyparks TK 6,1 K 1975 SWE
60615 Parkhouse Jacqueline Fair Play TK 6,1 K 1977 GBR
60846 Herslow Louise Fair Play TK 6,1 K 1977 SWE
89831 Isaksson Emelie Kungsbacka TK 6,2 K 1978 SWE
17696 Sandefeldt Lisa Djursholms TK 6,3 K 1975 SWE
60870 Rosbecker Susanne Brottkärrs TF 6,3 K 1975 SWE
58230 Lukes Kristina Brottkärrs TF 6,4 K 1977 SWE
60138 Söderström Charlotte Djursholms TK 6,4 K 1977 GBR
32010 Bjärneroth Magdalena Partille Tennis 6,5 K 1977 SWE
27144 Bertlin Elisabeth KLTK 6,6 K 1978 SWE
58951 Sjömark Josefin USIF 6,6 K 1976 SWE
80634 Ander Pialena SALK 6,6 K 1976 SWE
15295 Bysell Helena Sigtuna TK 6,7 K 1978 SWE
63920 Lindholm Lina Åkersberga TK 6,7 K 1976 SWE
11529 Franklind Lina Västerås Tennisklubb 6,8 K 1976 SWE
22357 Hanke Cornelia Västerhaninge TK 6,8 K 1976 SWE
60738 Iribarren Solana KLTK 6,8 K 1976 SWE
61914 Palme Lisa Karlskrona TK 6,8 K 1978 SWE
66203 Dalbak Karin Hjelle No swedish club 6,8 K 1975 NOR
31517 Nylen Jill Elfsborg Tennis 6,9 K 1977 SWE
81974 Wijkström Lena Saltsjöbadens LTK 6,9 K 1977 SWE
22772 Wolfsberg Annakarin GLTK 7 K 1975 SWE
22864 Wiesel Fredrika Djursholms TK 7 K 1977 SWE
31920 Svalenius Eva Allmänna TK Lund 7 K 1978 SWE
35417 Midtvik Charlotte Söndrums TK 7 K 1979 SWE
58597 Adamson Janna Enebybergs IF 7 K 1975 SWE
62516 Rydell Jessica Örebro TK 7 K 1979 SWE
63664 Öye Anne Smedslättens LTK 7 K 1978 DEU
65051 Brechan Ingeborg No swedish club 7 K 1979 NOR
17742 Mehkri Louise Djursholms TK 7,1 K 1978 SWE
22425 Hjärner Malin Spånga TBK 7,1 K 1976 SWE
22868 Grönlund Anne Ramlösa TK 7,1 K 1976 SWE
31518 Liberg Karin Kungsbacka TK 7,1 K 1978 SWE
37222 Goude Jenny Spånga TBK 7,1 K 1979 SWE
57496 Bröms Katja Lomma-Bjärreds TK 7,1 K 1975 SWE
62770 Eliasson Ulrika Upsala TK 7,1 K 1975 SWE
19956 Sandberg Louise Gustavsbergs TK 7,2 K 1976 SWE
22205 Kjellén Jessica Elfsborg Tennis 7,2 K 1975 SWE
32350 Grant Anna USIF 7,2 K 1978 SWE
64340 Ljungberg Elinor Fair Play TK 7,2 K 1975 SWE
64815 Ewreskär Sara GLTK 7,2 K 1978 SWE
81335 Brunström Karolina GLTK 7,2 K 1975 SWE
81819 Lindblom Anna Luleå TK 7,2 K 1975 SWE
13355 Johansson Mitra Skövde TF 7,3 K 1975 SWE
19281 Vonasek Haraldsson Johanna Kungsbacka TK 7,3 K 1976 SWE
33374 Steorn Erika Uddeholms TK 7,3 K 1979 SWE
61346 Dreifaldt Miriam Allmänna TK Lund 7,3 K 1978 SWE
63367 Litstrand Maria Skultorps TK 7,3 K 1977 SWE
63403 von Sivers Furhoff Mari Skultorps TK 7,3 K 1976 SWE
66071 Atthage Terese Munka-Ljungby TK 7,3 K 1975 SWE
77799 Svensson Åsa Västerås Tennisklubb 7,3 K 1975 SWE
14050 Hielte Kallenberg Cecilia GLTK 7,4 K 1978 SWE
16471 Bergström Louise Lidingö TK 7,4 K 1975 SWE
17902 Malmström Caroline Djursholms TK 7,4 K 1975 SWE
21394 Stenman Dencker Caroline Kungsbacka TK 7,4 K 1977 SWE
57706 Cardelius Märtha Djursholms TK 7,4 K 1975 SWE
61355 Kronqvist Caroline Danderyds TK 7,4 K 1975 SWE
61483 Nylander Susanne Sollentuna TK 7,4 K 1978 SWE
61715 Rönnberg Caroline Djursholms TK 7,4 K 1978 SWE
62188 Rune Jennie Lidingö TK 7,4 K 1975 SWE
62449 Lindén Anna Ängelholms TK 7,4 K 1978 SWE
62451 Larsson Malin Ängelholms TK 7,4 K 1977 SWE
62653 Gårdö Annette Djursholms TK 7,4 K 1975 SWE
62731 Palmestedt Edkvist Therese Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1977 SWE
62737 Aakeröy Maria Ängelholms TK 7,4 K 1976 SWE
62891 Forssenius Marie Danderyds TK 7,4 K 1975 SWE
62905 Torngren Lundgren Cecilia Varbergs TK 7,4 K 1976 SWE
63041 Sobis Karin Vallda TK 7,4 K 1978 SWE
63085 Börgel Fernandez Linda Saltsjöbadens LTK 7,4 K 1977 SWE
63095 Siwertson Sabina Västerås Tennisklubb 7,4 K 1978 SWE
63128 Moberg Linnea Danderyds TK 7,4 K 1978 SWE
63130 Aukland Maria Västerås Tennisklubb 7,4 K 1977 SWE
63170 Rudestad Annika Vaxholms TK 7,4 K 1975 SWE
63177 Lindblad Ida Skara TK 7,4 K 1978 SWE
63480 Hejmar Nina Vänersborgs TK 7,4 K 1976 SWE
64244 Kruse Maria Huddinge TK 7,4 K 1975 SWE
64250 Öhlin Cecilia Lidingö TK 7,4 K 1975 SWE
64459 Schönström-Lund Hanna No swedish club 7,4 K 1976 SWE
79799 Pihl Ingela Örebro TK 7,4 K 1976 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
71961 Capistrano Björklund Maria SALK 3,4606 K 1970 SWE
77798 Ebenius Kristina KLTK 4,3106 K 1972 SWE
32390 Ljungström Åsa Båstad Tennissällskap 4,5627 K 1971 SWE
72747 Olbers Astrid SALK 4,5863 K 1970 SWE
58352 Ringbom Malin Sundbybergs TK 4,6478 K 1974 FIN
52018 Saxon Gransäter Hanna KLTK 4,75 K 1974 SWE
24149 Hägglund Helena Lidingö TK 4,7979 K 1971 SWE
79380 Brännvall Karin Täby TK 4,8772 K 1974 SWE
28438 Nordlander Anna KLTK 5 K 1972 SWE
27148 Norman Marie Sigtuna TK 5,1 K 1970 SWE
77801 Poehler Charlotta Danderyds TK 5,1 K 1973 SWE
31940 Caracciolo Gabriella Sundbybergs TK 5,2 K 1970 SWE
51019 Putnik Pernilla Mölle TK 5,2 K 1972 USA
18791 Hoby Karin Saltsjö-Duvnäs TK 5,4 K 1972 SWE
26264 Björkryd Karin TK Hobby 5,4 K 1973 SWE
73145 Jansson Carolina Kungsbacka TK 5,4 K 1970 SWE
75704 Fäldt Anna Elfsborg Tennis 5,4 K 1972 SWE
17274 Westerdahl Kajsa Enebybergs IF 5,5 K 1973 SWE
29573 Flink Emma Gustavsbergs TK 5,5 K 1973 SWE
23679 Påhlsson Kerstin GLTK 5,6 K 1971 SWE
51033 Neffler Linda Näsbyparks TK 5,7 K 1974 SWE
18341 Helge Carina Sigtuna TK 5,8 K 1972 SWE
27518 Bertilsson Anna Varbergs TK 5,8 K 1970 SWE
29655 Kruth Elisabeth Gustavsbergs TK 5,8 K 1971 SWE
61394 Miver Håkansson Helena Danderyds TK 5,8 K 1971 SWE
13972 Nilsson Maria Ramlösa TK 5,9 K 1972 SWE
30954 Karlsson Larissa Borlänge TK 5,9 K 1973 SWE
10028 Löfqvist Maria SALK 6 K 1971 SWE
15773 Fürst Alexandra Enebybergs IF 6 K 1973 SWE
17713 Sundberg Lisa Djursholms TK 6 K 1972 SWE
18214 Selkirk Hanna Vallentuna TK 6 K 1971 SWE
10006 Steinmann Annika Ramlösa TK 6,1 K 1972 SWE
18909 Thorén Anna Näsbyparks TK 6,1 K 1971 SWE
74185 Ljungdahl Charlotta Fair Play TK 6,1 K 1973 SWE
78859 Liljegren Petra Vallentuna TK 6,1 K 1974 SWE
15149 Lorentzon S. Petra Lidingö TK 6,2 K 1974 SWE
22384 Wilhelmsson Ulrika Alvesta TK 6,2 K 1972 SWE
22572 Kronblad Maria Elfsborg Tennis 6,2 K 1972 SWE
22996 Hammarvid Suzanne Särö LTK 6,3 K 1971 SWE
10996 Eriksson Lena Hellas Tennisklubb 6,4 K 1973 SWE
13852 Hobik Cecilia GLTK 6,4 K 1971 SWE
39341 Juhlin Annika Djursholms TK 6,4 K 1973 SWE
60593 Bernstein Eva Fair Play TK 6,4 K 1971 SWE
11961 Fredell Christina Sundbybergs TK 6,5 K 1971 SWE
16125 Hagman Anna Enebybergs IF 6,5 K 1971 SWE
21436 Nilsson White Alissa Lidingö TK 6,5 K 1974 SWE
60997 Larsdotter Persson Anna Lidingö TK 6,5 K 1971 SWE
31625 Eriksson Charlotte Ödåkra TK 6,6 K 1971 SWE
33746 Siljö Carolina GLTK 6,6 K 1973 SWE
33763 Beming Lotta Upsala TK 6,6 K 1973 SWE
58636 Engqvist Liselotte Upsala TK 6,6 K 1971 SWE
60288 Asparuhova Havrén Tzvetelina Visby TK 6,6 K 1971 SWE
60665 Möller Ulla Fair Play TK 6,6 K 1971 SWE
13592 Mårtensson Maria Varbergs TK 6,7 K 1971 SWE
32926 Bladh Marie Allmänna TK Lund 6,7 K 1973 SWE
36056 Bohlin Lotta Mälarhöjdens IK Tennis 6,7 K 1971 SWE
57307 Friberg Jessica Gustavsbergs TK 6,7 K 1970 SWE
60418 Lindvall Cecilia Saltsjö-Duvnäs TK 6,7 K 1971 SWE
60602 Citré Jenny Fair Play TK 6,7 K 1971 SWE
63663 Asarnoj Liv Smedslättens LTK 6,7 K 1973 SWE
63693 Simonsson Jenny Åkarp-Burlövs TK 6,7 K 1974 SWE
64898 Persson Malin Ystads TK 6,7 K 1970 SWE
60144 Quiroga de Ekman Maria Eugenia Näsbyparks TK 6,8 K 1970 SWE
60546 Näckdal Camilla Nynäshamns TK 6,8 K 1974 SWE
61784 Scherman Karin Fair Play TK 6,8 K 1973 SWE
62852 Linder Maria Västerås Tennisklubb 6,8 K 1973 SWE
63108 Brenner Hanna Saltsjöbadens LTK 6,8 K 1973 SWE
16097 Beiming Jeannette Åkersberga TK 6,9 K 1971 SWE
16217 Andersson Christine Gustavsbergs TK 6,9 K 1974 DEU
18253 Atterot Eva Kungsbacka TK 6,9 K 1973 SWE
19811 Kialt Jenny Hellas Tennisklubb 6,9 K 1970 SWE
28080 Westerlund Malin Påvelunds TBK 6,9 K 1971 SWE
29117 Fernström Maria Enskede LTK 6,9 K 1970 SWE
31092 Melby Marina Varbergs TK 6,9 K 1972 SWE
60020 Törnqvist Stephanie Vejbystrands TK 6,9 K 1972 SWE
60402 Hedlund Helena Brottkärrs TF 6,9 K 1972 SWE
60860 Rosen Sophie Smedslättens LTK 6,9 K 1974 SWE
64424 Lotoft Cecilia Strängnäs TK 6,9 K 1972 SWE
14811 Norrman-Branth Anna Upsala TK 7 K 1972 SWE
18774 Elzvik Ulrika Smedslättens LTK 7 K 1970 SWE
58205 Lindgren Margareta Nynäshamns TK 7 K 1974 SWE
64080 von Schantz Hanna Smedslättens LTK 7 K 1974 SWE
64328 Jörbeck Victoria Näsbyparks TK 7 K 1972 SWE
64398 Forsmark Ulrica Avesta TK 7 K 1970 SWE
64863 Theander Anna Vallentuna TK 7 K 1974 SWE
66322 törnlund petra Strängnäs TK 7 K 1971 SWE
66346 Andersson Vilma Karlshamns TK 7 K 1970 SWE
76329 Linghag Sophie Danderyds TK 7 K 1970 SWE
12024 Ek Föller Johanna Båstad Tennissällskap 7,1 K 1972 SWE
12701 Thylefors Jenny Skara TK 7,1 K 1970 SWE
17401 Larsson Susanne Vänersborgs TK 7,1 K 1972 SWE
17488 Dymling Susanne Edsvikens TK 7,1 K 1970 SWE
19854 Ljungström Malin Båstad Tennissällskap 7,1 K 1972 SWE
22648 Bragg Ulrika Gustavsbergs TK 7,1 K 1974 SWE
29950 Broome Malin Ödåkra TK 7,1 K 1970 SWE
58081 Dufils Cecilia Lidingö TK 7,1 K 1970 SWE
60516 Petrov Fieril Karolina Karlstads TK 7,1 K 1973 SWE
60712 Torstensson Marika Lomma-Bjärreds TK 7,1 K 1974 SWE
62654 Rosengren Ulrika Ystads TK 7,1 K 1973 SWE
63394 Ellsäter Sara Vaxholms TK 7,1 K 1974 SWE
63604 Jern Sara Skara TK 7,1 K 1973 SWE
64776 Waak Viveca Smedslättens LTK 7,1 K 1970 SWE
65922 Bylund Pia-Lotta Munka-Ljungby TK 7,1 K 1974 SWE
65962 Jakobsson Simonetta Mimmi Munka-Ljungby TK 7,1 K 1972 SWE
11563 Martinsson Sandra Ready Play Tennis Club 7,2 K 1972 SWE
13546 Björkler Charlotte GLTK 7,2 K 1974 SWE
18175 almlöv linn Norrtälje TK 7,2 K 1974 SWE
18396 Holmström Annelie Vallentuna TK 7,2 K 1972 SWE
22369 Ideholm Zita Västerhaninge TK 7,2 K 1970 SWE
22878 Nilsson Helena Varbergs TK 7,2 K 1970 SWE
23968 Löfqvist Catharina Varbergs TK 7,2 K 1970 SWE
28208 Kjellser Mie KLTK 7,2 K 1970 SWE
30003 Hultén Katarina Sigtuna TK 7,2 K 1970 SWE
58103 Bengtsson Linda KLTK 7,2 K 1972 SWE
58729 Sjöstrand Malin Vaxholms TK 7,2 K 1971 SWE
62250 Hellgren Lotta Mjölby TK 7,2 K 1971 SWE
63636 Lindquist Helen Sundbybergs TK 7,2 K 1970 SWE
64486 håkanson Carolina Smedslättens LTK 7,2 K 1973 SWE
66155 Bertilsson Elin Karlstads TK 7,2 K 1971 SWE
78854 Pellebergs Maria Sigtuna TK 7,2 K 1974 SWE
83390 Svensson Sandra SALK 7,2 K 1971 SWE
10732 Linton Almkvist Charlotta Lidingö TK 7,3 K 1971 SWE
13370 Moberg Evalotth Mariestads TK 7,3 K 1970 SWE
13544 Ordon-Kozlowska Alicja Varbergs TK 7,3 K 1973 SWE
15145 Landin Irina Vellinge TK 7,3 K 1973 SWE
17683 Thor Pernilla Vårgårda TK 7,3 K 1974 SWE
17687 Hedlund Ulrika Elfsborg Tennis 7,3 K 1971 SWE
20374 Vantola Maria Upsala TK 7,3 K 1972 SWE
58565 De Geyter Sigrid Norrtälje TK 7,3 K 1974 SWE
60064 Anthin Katarina Varbergs TK 7,3 K 1970 SWE
60066 Giertz Katarina Enebybergs IF 7,3 K 1973 SWE
60264 Walter Therese Spånga TBK 7,3 K 1973 SWE
60741 Elmqvist Stenberg Annika KLTK 7,3 K 1970 SWE
62283 Bruto Sofia Farsta TK 7,3 K 1973 SWE
63004 Paulsson Maria Skanör-Falsterbo TK 7,3 K 1970 SWE
63631 Skoog Catharina Skara TK 7,3 K 1971 SWE
63725 Calerin Irina Lidköpings TK 7,3 K 1970 SWE
12440 Hansson Malin SALK 7,4 K 1971 SWE
12629 Johansson Milovanovic Helen Varbergs TK 7,4 K 1973 SWE
15725 Spennare Anna Saltsjöbadens LTK 7,4 K 1972 SWE
17542 Bohlin Linda Skultorps TK 7,4 K 1973 SWE
17777 Palmertz Annika Påvelunds TBK 7,4 K 1970 SWE
17910 Bernström Anna Ready Play Tennis Club 7,4 K 1973 SWE
18051 Wessels Josepha Dalby TK 7,4 K 1973 NLD
18168 Vucetic Susanne Smedslättens LTK 7,4 K 1972 SWE
19581 Beliganio Alona Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1973 SWE
19649 Kingi Ngarita Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1973 SWE
22120 Skiöld Béatrice Näsbyparks TK 7,4 K 1974 SWE
51074 Sigfrid Annika KLTK 7,4 K 1974 SWE
57253 Veres Victoria Gustavsbergs TK 7,4 K 1974 SWE
57356 Ericson Karitha Sollentuna TK 7,4 K 1973 SWE
57586 Granath Caroline Djursholms TK 7,4 K 1970 SWE
57590 Wahlen Carin Djursholms TK 7,4 K 1973 SWE
57737 Söderblom Helena Djursholms TK 7,4 K 1972 SWE
58178 Hamberger Viktoria Lidingö TK 7,4 K 1972 SWE
60158 Herngren Clara Saltsjöbadens LTK 7,4 K 1973 SWE
60165 Hällöv Anna Näsbyparks TK 7,4 K 1971 SWE
60167 Wesén Tanja Näsbyparks TK 7,4 K 1973 SWE
61102 Fröberg Lena Näsbyparks TK 7,4 K 1972 SWE
61224 Ljungblad Jessica Hisingens TK 7,4 K 1973 SWE
61607 Marcus Pedersén Ann Påvelunds TBK 7,4 K 1972 SWE
61628 Sjödell Linda Påvelunds TBK 7,4 K 1972 SWE
61634 Grufman Cecilia Danderyds TK 7,4 K 1974 SWE
61690 Klintberg Maria Västerhaninge TK 7,4 K 1973 SWE
61719 Kadowaki Hiroko TK SAAB 7,4 K 1973 SWE
61766 Hellström Anneli TSK Malmen 7,4 K 1970 SWE
61892 Kempff Patricia Saltsjöbadens LTK 7,4 K 1971 SWE
62228 Elofsdotter Sandklo Estella Lidingö TK 7,4 K 1972 SWE
62318 von Matern Helena Farsta TK 7,4 K 1971 SWE
62523 Seidel Caroline Örebro TK 7,4 K 1974 DEU
62604 Bengtsdotter Åsa Huddinge TK 7,4 K 1972 SWE
62735 Jemth Marie Ängelholms TK 7,4 K 1971 SWE
62829 Bellander Cecilia Visby TK 7,4 K 1973 SWE
62845 Hagen Marianne Spånga TBK 7,4 K 1972 NOR
62864 Hänninen Heli Edsvikens TK 7,4 K 1970 SWE
63013 Larsson Cecilia Östhammars Sportklubb 7,4 K 1973 SWE
63067 Sämskar Petra Edsvikens TK 7,4 K 1970 SWE
63122 Gardes Karin Näsbyparks TK 7,4 K 1974 SWE
63168 Magnusson Annica Vaxholms TK 7,4 K 1973 SWE
63222 Odevall Helene Vaxholms TK 7,4 K 1972 SWE
63423 Horvat Ivona Ekerö TK 7,4 K 1973 SWE
63721 Ahlgren Sofia Lidköpings TK 7,4 K 1970 SWE
63862 Boestad Froom Anna Gustavsbergs TK 7,4 K 1972 SWE
63926 Hansson Annika Kungsbacka TK 7,4 K 1971 SWE
64023 Gustavsson Anna-Karin Vänersborgs TK 7,4 K 1973 SWE
73600 Ekhammar Stina Varbergs TK 7,4 K 1972 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
76435 Sekkenes Magdalena Farsta TK 3,8197 K 1966 SWE
71928 Marmolin Christina Lidingö TK 3,9723 K 1967 SWE
76507 Daun Eva-Lena Västerås Tennisklubb 4,2879 K 1969 SWE
13044 Martinsson Petra Ödåkra TK 4,4145 K 1967 SWE
22410 Seger Maria Näsbyparks TK 4,4827 K 1968 SWE
14580 Hatziharalambous Anna Älta TK 4,5491 K 1966 SWE
71929 Jönsson Hedlund Jeanette Farsta TK 4,6988 K 1967 SWE
86509 Schinzel Sara Lidingö TK 4,6997 K 1965 SWE
72309 Ivarsson Sigrid Danderyds TK 4,773 K 1966 SWE
25035 Granath Essen Cecilia Allmänna TK Lund 4,8808 K 1966 SWE
60147 Orlando Lundh Madeleine Näsbyparks TK 4,9584 K 1969 SWE
75014 Andreasson Marie Elfsborg Tennis 4,9602 K 1966 SWE
89420 Persson Cecilia Munka-Ljungby TK 4,9825 K 1967 SWE
30935 Bengtsson Anna Farsta TK 5 K 1969 SWE
15454 Johansson Helena TK Hobby 5,1 K 1965 SWE
24859 Alvaeus Sara Allmänna TK Lund 5,1 K 1968 SWE
22506 Petersson Görel Gustavsbergs TK 5,2 K 1966 SWE
28532 Ernberg Lena Kristianstads TK 5,2 K 1968 SWE
30080 Leverin Birgitta Ödåkra TK 5,2 K 1965 SWE
77923 Molin Götz Anette Huddinge TK 5,2 K 1965 SWE
75045 Bogestrand Christina GLTK 5,4 K 1966 SWE
75051 Zätestam Mona Näsbyparks TK 5,4 K 1968 SWE
79131 Andersson Christina Varbergs TK 5,4 K 1966 SWE
79372 Lundberg Helene Huddinge TK 5,4 K 1966 SWE
25388 Ioanes Cristina Särö LTK 5,5 K 1967 SWE
57792 Skeppar Sofia Danderyds TK 5,5 K 1967 SWE
24077 Nilsson Gunilla Ramlösa TK 5,7 K 1965 SWE
26125 Sederlin Josefin Enskede LTK 5,7 K 1969 SWE
12141 Olnén Einarsson Kristina Stockholms TK 5,9 K 1967 SWE
15276 Nyfelt Ling Sigtuna TK 5,9 K 1968 SWE
29680 Ohlson Helena Åkarp-Burlövs TK 5,9 K 1967 SWE
18120 Danielsson Anna-Karin Partille Tennis 6 K 1967 SWE
26084 Söderström Navarro Karen Landskrona TK 6,1 K 1969 SWE
37090 Jonsson Ulrika Kristianstads TK 6,1 K 1967 SWE
58798 Eicke Annika Vikens TK 6,1 K 1967 SWE
15254 Dahlfors Clarissa Stockholms TK 6,2 K 1966 SWE
24952 Bennermark Petra Lomma-Bjärreds TK 6,2 K 1965 SWE
35098 Leuckfeld Lotta Saltsjöbadens LTK 6,2 K 1969 SWE
43916 Schmidt Ulrika Vänersborgs TK 6,2 K 1965 SWE
11818 Oskarsson Henckel Tove Stockholms TK 6,3 K 1967 SWE
16982 Blicke Rehle Carin Saltsjö-Duvnäs TK 6,3 K 1965 SWE
25840 Lindström Marianne Enskede LTK 6,3 K 1969 SWE
24351 Degerman Siv Åkarp-Burlövs TK 6,4 K 1965 SWE
27039 Rosberg Pia Vallentuna TK 6,4 K 1967 SWE
27478 Stevik Lisbet Partille Tennis 6,4 K 1965 SWE
71977 Ferngren Jenny Mälarhöjdens IK Tennis 6,4 K 1968 SWE
17310 Ekener Mägi Linda Särö LTK 6,5 K 1965 SWE
18270 Rosén Eva Elfsborg Tennis 6,5 K 1966 SWE
22400 Hjertquist Carina Alvesta TK 6,5 K 1967 SWE
22537 Berglund Anne Karlskrona TK 6,5 K 1967 SWE
36541 Renard Jeanette Mälarhöjdens IK Tennis 6,5 K 1967 SWE
18750 Wiik Pernilla Eslövs TK 6,6 K 1966 SWE
22409 Hägerdal Maria Djursholms TK 6,6 K 1967 SWE
26266 Dalenson Isabella KLTK 6,6 K 1966 SWE
29965 Abrahamsson Ann Ödåkra TK 6,6 K 1965 SWE
70238 Opitz Jonna Malmö TK 6,6 K 1969 SWE
89862 Palden Susanne Särö LTK 6,6 K 1965 SWE
10742 Andersson Catharina Kungsbacka TK 6,7 K 1967 SWE
17768 Appelgren Lena Elfsborg Tennis 6,7 K 1968 SWE
32792 Carlsson Agneta GLTK 6,7 K 1965 SWE
61970 Nilsson Ingela Karlskrona TK 6,7 K 1969 SWE
62721 Blomqvist Åsa Saltsjö-Duvnäs TK 6,7 K 1969 SWE
72823 Dahlberg Anna SALK 6,7 K 1969 SWE
20252 Flach Marie-Louise Elfsborg Tennis 6,8 K 1965 SWE
32436 Möller Cecilia Partille Tennis 6,8 K 1966 SWE
10812 Simu Elisabeth Luleå TK 6,9 K 1965 SWE
15278 Ankarcrona Sophia Sigtuna TK 6,9 K 1966 SWE
18438 Jernberg Ulrika Vallentuna TK 6,9 K 1968 SWE
19679 Katarina Brywe Särö LTK 6,9 K 1965 SWE
20715 Karlsson Maria Mölndals TK 6,9 K 1967 SWE
21803 Törnsten Lovisa GLTK 6,9 K 1966 SWE
25535 Andreasson Marie Svedala TK 6,9 K 1965 SWE
30702 Dahl Therese Påvelunds TBK 6,9 K 1967 SWE
33308 Enbuske Marie KLTK 6,9 K 1969 SWE
35043 Lindahl Pernilla Farsta TK 6,9 K 1969 SWE
60272 Lidestam Helene Mjölby TK 6,9 K 1968 SWE
60944 Carlsson Anna GLTK 6,9 K 1966 SWE
14100 Lundgren Eva Åkarp-Burlövs TK 7 K 1969 SWE
15179 Scharl Karin Elfsborg Tennis 7 K 1968 SWE
18484 Munthe Helena Edsvikens TK 7 K 1966 SWE
18585 Eriksson Olesen Eva Nyköpings TK 7 K 1966 SWE
19801 Malmström Susanne Vikens TK 7 K 1966 SWE
20407 Hedberg Claire SALK 7 K 1968 SWE
22546 Knutsson Wafa Västerhaninge TK 7 K 1966 SWE
58226 Kurtsson Annika Nynäshamns TK 7 K 1968 SWE
63519 Dunå Suzanne Vallentuna TK 7 K 1967 SWE
64867 Fors Mari Elfsborg Tennis 7 K 1965 SWE
64876 Nilsson Anna Smedslättens LTK 7 K 1968 SWE
65927 Jemth Maria Munka-Ljungby TK 7 K 1967 SWE
76366 Tielman Van Nunen Jenny Linköpings TK 7 K 1968 SWE
12526 Cederskog Sundling Ulrika Enebybergs IF 7,1 K 1968 SWE
13502 stoldt anna Särö LTK 7,1 K 1968 SWE
13835 Lanaro Ulrica KLTK 7,1 K 1969 SWE
15473 Jalmander Lisa Kalmar TK 7,1 K 1969 SWE
16965 Buchaus Nina Sigtuna TK 7,1 K 1969 SWE
23273 sjösten lotta Påvelunds TBK 7,1 K 1968 SWE
30484 Herou Jessica Påvelunds TBK 7,1 K 1966 SWE
56143 Syren Madeleine Lidingö TK 7,1 K 1967 SWE
58229 Lind Anna Nynäshamns TK 7,1 K 1968 SWE
58635 Hakelius Malin Upsala TK 7,1 K 1965 SWE
60739 Engelbert Eva KLTK 7,1 K 1969 SWE
61400 Gustafsson di Ponziano Anna-Maria Åby TK 7,1 K 1967 SWE
65293 Strauss Helena Särö LTK 7,1 K 1968 SWE
19089 Betcke Åsa SALK 7,2 K 1966 SWE
22370 Brodén Åsa Karlskrona TK 7,2 K 1965 SWE
25490 Wennberg Cecilia Påvelunds TBK 7,2 K 1969 SWE
28746 Nolkrantz Frydman Katarina Hellas Tennisklubb 7,2 K 1966 SWE
51056 von Zweigbergk Maria Älta TK 7,2 K 1965 SWE
52082 Vilhelmsson Anna Kungsbacka TK 7,2 K 1967 SWE
60110 Dandenell Anna Vaxholms TK 7,2 K 1969 SWE
60461 Mjörnell Kristina GLTK 7,2 K 1967 SWE
60691 Bagger Susanne Gustavsbergs TK 7,2 K 1967 SWE
62787 Tingwall Suzanne Sigtuna TK 7,2 K 1967 SWE
63828 Lilliehöök Cecilia KLTK 7,2 K 1965 SWE
84571 Arnborger Charlotta Saltsjöbadens LTK 7,2 K 1965 SWE
12702 Tacke Marloes Ready Play Tennis Club 7,3 K 1969 NLD
15206 Johansson Marie Mariestads TK 7,3 K 1966 SWE
16823 Ihd Carina Farsta TK 7,3 K 1966 SWE
17955 Låftman Kristina Enebybergs IF 7,3 K 1968 SWE
18224 Eskilsson Svensson Pia Elfsborg Tennis 7,3 K 1969 SWE
18505 Ygfeldt Smith Eva Påvelunds TBK 7,3 K 1966 SWE
19883 Maisa Sofia Hunnebostrands TK 7,3 K 1969 SWE
22389 Eriksson Charlotte Alvesta TK 7,3 K 1966 SWE
22538 Loudd Jessica Karlskrona TK 7,3 K 1969 SWE
30674 Barnekow Micaela KLTK 7,3 K 1965 SWE
60037 Giertz Marie Danderyds TK 7,3 K 1968 SWE
60336 Gillerborn Susanna Varbergs TK 7,3 K 1966 SWE
61163 Lundėn Charlotta Nynäshamns TK 7,3 K 1965 SWE
61387 Bergehed Annika Åby TK 7,3 K 1966 SWE
63373 Wokke Rieneke Skultorps TK 7,3 K 1968 SWE
63389 Söderlund Svetlana Skultorps TK 7,3 K 1969 SWE
63696 Grehag Eva Skara TK 7,3 K 1969 SWE
63768 Johansson Annica Lidköpings TK 7,3 K 1966 SWE
64132 Wahlroos Annika Skultorps TK 7,3 K 1969 SWE
74468 Larsson Anneli GLTK 7,3 K 1965 SWE
80026 Dyfverman Lena Påvelunds TBK 7,3 K 1966 SWE
17548 Thureson Christina Kalmar TK 7,4 K 1965 SWE
18234 Edström Erika Edsvikens TK 7,4 K 1966 SWE
18348 Sköld Eva Enebybergs IF 7,4 K 1966 SWE
18589 Sjöström Ulrica Dalby TK 7,4 K 1969 SWE
18622 Wolgast broberg Åsa Nyköpings TK 7,4 K 1968 SWE
19530 Wiseman Helena Djursholms TK 7,4 K 1968 SWE
19754 Sjölén Anna-Karin Vänersborgs TK 7,4 K 1965 SWE
22237 Bjureklev Netzell Kristina Rönninge TK 7,4 K 1969 SWE
22376 Söderman Helena Västerhaninge TK 7,4 K 1968 SWE
23572 stamlin Pernilla GLTK 7,4 K 1965 SWE
25528 Langer Karin Påvelunds TBK 7,4 K 1969 SWE
26510 Hedström Lena Sigtuna TK 7,4 K 1966 SWE
29024 Hammarlund Jill GLTK 7,4 K 1967 SWE
29052 Ager Helena Höllvikens TK 7,4 K 1968 SWE
29106 Jansen Annika Täby TK 7,4 K 1969 SWE
30781 Karlberg Mia Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1967 SWE
32200 Strandberg Anne-Sofie TSK Malmen 7,4 K 1969 SWE
32451 Englund Eva Vaxholms TK 7,4 K 1967 SWE
57675 Ander Bengtsson Annette Djursholms TK 7,4 K 1967 SWE
60016 Danielsson Anna Saltsjöbadens LTK 7,4 K 1967 SWE
61105 Dahl Kristina Ystads TK 7,4 K 1968 SWE
61361 revestam filippa Edsvikens TK 7,4 K 1968 SWE
61383 Burvall Wiveka Lidingö TK 7,4 K 1968 SWE
61627 Säll Magnusson Camilla Göteborgs racketlonklubb 7,4 K 1967 SWE
62080 Pielage Annette GLTK 7,4 K 1965 SWE
62210 Andersson Lisen Lidingö TK 7,4 K 1969 SWE
62360 Ottosson Elisabeth Farsta TK 7,4 K 1968 SWE
62666 Lindholm Eva Huddinge TK 7,4 K 1966 SWE
62815 la spisa ida Sollentuna TK 7,4 K 1967 ITA
62822 Ek Karin Särö LTK 7,4 K 1966 SWE
62885 Sandoval Jacqueline Edsvikens TK 7,4 K 1966 SWE
62898 Christensson Elin Danderyds TK 7,4 K 1967 SWE
63084 Carlzon Maja Näsbyparks TK 7,4 K 1969 SWE
63213 Oscarsson Stephanie Vaxholms TK 7,4 K 1968 SWE
63247 Hellström Agneta Solna TK 7,4 K 1966 SWE
63780 Jonsson Marie Spånga TBK 7,4 K 1969 SWE
63821 Larsson Catarina Lidköpings TK 7,4 K 1966 SWE
64116 Hagman Petronella Skara TK 7,4 K 1969 SWE
64162 Björsne Jenny Påvelunds TBK 7,4 K 1965 SWE
64228 Jansen Kristina Gustavsbergs TK 7,4 K 1965 SWE
57831 Whitcombe Anna Nynäshamns TK 7,5 K 1968 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
81773 Gunnarsson Anna Älta TK 3,8052 K 1964 SWE
46356 Angenberg Karin Danderyds TK 3,8093 K 1963 SWE
39954 Björling Sofie SALK 4,1776 K 1962 SWE
76097 Ekberg Lotta SALK 4,1977 K 1964 SWE
20919 Prusakiewicz Wictorin Gunilla Saltsjö-Duvnäs TK 4,2241 K 1962 SWE
73872 Sundmark Anna Danderyds TK 4,2336 K 1964 SWE
45729 Sternås Ann-Sofie Saltsjö-Duvnäs TK 4,5354 K 1961 SWE
17906 Bakonyi Marina Norrköpings TK 4,8188 K 1960 SWE
80740 Olin Helena SALK 4,856 K 1964 SWE
21318 Stannow Lena Lidingö TK 4,8825 K 1963 SWE
33625 Curatola Charlotte Sundbybergs TK 4,8992 K 1961 SWE
17877 Lakso Elisabeth Brottkärrs TF 4,9045 K 1961 SWE
12470 Hofvander Annette Järfälla TS 4,9425 K 1960 SWE
17582 Vurusic Drazenka Landskrona TK 4,98 K 1962 HRV
17023 Dixon Maria Huddinge TK 4,9809 K 1964 SWE
22280 Håkanson Sofi Näsbyparks TK 5,1 K 1963 SWE
71436 Rendlert Bergholm Eva Sundbybergs TK 5,1 K 1960 SWE
77805 Björkhager Louise Sundbybergs TK 5,1 K 1964 SWE
21910 Tellberg Beate Saltsjö-Duvnäs TK 5,4 K 1961 SWE
76750 Rehme Sofi Linköpings TK 5,4 K 1963 SWE
83859 Klingström Annika Gustavsbergs TK 5,4 K 1961 SWE
19209 Grepp Cecilia Järfälla TS 5,5 K 1961 SWE
26713 Windahl Christina Järfälla TS 5,5 K 1962 SWE
77755 Fridell Eva-Karin Avesta TK 5,6 K 1964 SWE
71623 von Perner Anne SALK 5,7 K 1964 SWE
26677 Lisjö Margareta TK Hobby 5,8 K 1962 SWE
89596 Fridlund Eva Allmänna TK Lund 5,8 K 1961 SWE
27930 Johansson Helen KLTK 5,9 K 1960 SWE
85381 Ojala Sofia Lerums TK 5,9 K 1964 SWE
36039 Bergander Eva Mälarhöjdens IK Tennis 6 K 1963 SWE
46861 Röhstö Sahlgren Catherine Enebybergs IF 6 K 1962 SWE
10274 Natt och Dag Louise Ödåkra TK 6,1 K 1961 SWE
89258 Lewandowsky Rosie Enebybergs IF 6,1 K 1964 SWE
21664 Brunosson Mona Partille Tennis 6,2 K 1961 SWE
26092 Brywe Hammarsten Eva Kungsbacka TK 6,2 K 1964 SWE
73191 Hartzell Gryner Åsa GLTK 6,2 K 1963 SWE
83963 Hedin Åsa Saltsjöbadens LTK 6,2 K 1962 SWE
12306 Granheden Annkie Farsta TK 6,3 K 1964 SWE
25232 Johansson Rosen Annelie Enskede LTK 6,3 K 1964 SWE
81742 Karlsson Maria Brottkärrs TF 6,3 K 1960 SWE
12431 Hogen Annika Sundbybergs TK 6,4 K 1963 SWE
14399 Salén-Sjögren Camilla Båstad Tennissällskap 6,4 K 1963 SWE
17839 Widlund Lena Älta TK 6,4 K 1962 SWE
20081 Nilsson Anna-Karin GLTK 6,4 K 1964 SWE
24994 Fredriksson Anna Lena Påvelunds TBK 6,5 K 1960 SWE
66338 Johansson Silja No swedish club 6,5 K 1960 FIN
27637 Brundin Christina KLTK 6,6 K 1960 SWE
75147 Öhlund Elisabeth Mölndals TK 6,6 K 1962 SWE
76888 Wasing Maria KLTK 6,6 K 1960 SWE
11531 Anglered Pernilla Näsbyparks TK 6,7 K 1962 SWE
20955 Wolf Nichole Påvelunds TBK 6,7 K 1964 SWE
22632 Ljungström Lena Båstad Tennissällskap 6,7 K 1963 SWE
24318 Lunding Annika Djursholms TK 6,7 K 1964 SWE
24837 Estrada Magnusson Ingrid Lomma-Bjärreds TK 6,7 K 1961 SWE
30094 Koupil Ilona KLTK 6,7 K 1964 SWE
33043 Olsen Pernilla Sigtuna TK 6,7 K 1963 SWE
25967 Linder Christina Farsta TK 6,8 K 1960 SWE
33289 Bolte-Kaye Maria KLTK 6,8 K 1963 SWE
62424 Winbo Madelene Varbergs TK 6,8 K 1964 SWE
75716 Wincrantz Sjödelius Birgitta Gustavsbergs TK 6,8 K 1964 SWE
14479 Svensson Pia Västerhaninge TK 6,9 K 1962 SWE
15328 Lundin Camilla Särö LTK 6,9 K 1961 SWE
27547 Strindlund Marie KLTK 6,9 K 1962 SWE
15845 Monti Helena Ystads TK 7 K 1964 SWE
22143 Månsson Philippa KLTK 7 K 1962 SWE
82074 Karlström Lotta Stockholms TK 7 K 1963 SWE
62994 Blomquist Charlotte Sundbybergs TK 7,1 K 1961 SWE
63258 Broström Jeannette Djursholms TK 7,1 K 1964 SWE
84207 Mårtensson Anneli Åkarp-Burlövs TK 7,1 K 1963 SWE
89921 Fritz Catarina KLTK 7,1 K 1963 SWE
11542 Theander Annelie Ready Play Tennis Club 7,2 K 1963 SWE
15167 Björck Helena Enebybergs IF 7,2 K 1964 SWE
18028 Bergqvist Joline Enebybergs IF 7,2 K 1962 SWE
18776 Lindqvist Dillen Johanna Edsvikens TK 7,2 K 1964 SWE
19265 Kullenstein Brigitte Varbergs TK 7,2 K 1961 SWE
21879 Holm Keller Charlotte Lidingö TK 7,2 K 1960 SWE
58723 Björnberg Marie-Louise Allmänna TK Lund 7,2 K 1961 SWE
89061 Kulling Renée Sundbybergs TK 7,2 K 1964 SWE
89107 Andia De La Torre Paloma TK Hobby 7,2 K 1960 SWE
21749 Lindqvist Angervall Anna Partille Tennis 7,3 K 1964 SWE
22006 de Broen Susanne Mölndals TK 7,3 K 1961 SWE
22252 Andersson Susanne Västerhaninge TK 7,3 K 1964 SWE
25184 Vairaktaridou Sjögren Sofia Åkarp-Burlövs TK 7,3 K 1961 SWE
25446 Bejbom Susanne Brottkärrs TF 7,3 K 1964 SWE
29860 Ahlberg Susanne Ödåkra TK 7,3 K 1962 SWE
30214 Wilhelmsson Anna Varbergs TK 7,3 K 1961 SWE
49710 Velin Lena Varbergs TK 7,3 K 1963 SWE
57649 Hagman Monika Djursholms TK 7,3 K 1963 SWE
58640 Karlsson Åsa Upsala TK 7,3 K 1963 SWE
62366 Darle-Emlund Gunilla Farsta TK 7,3 K 1963 SWE
62691 Tingets Anette GLTK 7,3 K 1964 SWE
70638 Tenlen Lena Kungsbacka TK 7,3 K 1964 SWE
70982 Abbestam Ann-Louise Båstad Tennissällskap 7,3 K 1961 SWE
84028 Johansson Maja Varbergs TK 7,3 K 1960 SWE
11824 W Johansson Martina Vänersborgs TK 7,4 K 1964 SWE
16020 Olsson Maria GLTK 7,4 K 1964 SWE
16094 Strömstad Bengtsson Doris GLTK 7,4 K 1960 SWE
17208 Häggman Henrikson Birgitta Allmänna TK Lund 7,4 K 1961 SWE
19688 Lopez Mimi GLTK 7,4 K 1962 SWE
19899 von Essen Emilie Lidingö TK 7,4 K 1961 SWE
20078 Malmbeck Annika Kungsbacka TK 7,4 K 1960 SWE
20255 Leth Ewa Brottkärrs TF 7,4 K 1962 SWE
21031 Medici Luciana KLTK 7,4 K 1962 SWE
24514 Wallen Berit Kungsbacka TK 7,4 K 1960 SWE
28119 Rosberg Agneta Dalby TK 7,4 K 1961 SWE
28983 Schager Sanni SALK 7,4 K 1962 SWE
29644 Visser van der Meulen Janet Dalby TK 7,4 K 1963 NLD
32930 Magnusson Elisabet Dalby TK 7,4 K 1960 SWE
39083 Åström Annika KLTK 7,4 K 1960 SWE
58488 Ahlbom Sundqvist Ann Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1964 SWE
58522 Egnér Åsa Eslövs TK 7,4 K 1964 SWE
58849 Moström Helena Edsvikens TK 7,4 K 1964 SWE
60116 Höjding Ping Näsbyparks TK 7,4 K 1964 SWE
61434 Falchi Michela Edsvikens TK 7,4 K 1960 SWE
62103 Björkman Marie Sigtuna TK 7,4 K 1961 SWE
62389 Appelgren Anna Lidingö TK 7,4 K 1961 SWE
62868 ellbjär susanne Kungsbacka TK 7,4 K 1961 SWE
63173 Ekman Munir Yasmine Vaxholms TK 7,4 K 1961 SWE
63345 Forssjö Marie Djursholms TK 7,4 K 1960 SWE
63698 Larsson Anette Lidköpings TK 7,4 K 1964 SWE
64077 Rhodin Cecilia GLTK 7,4 K 1962 SWE
64160 Fiskáare Anna Spånga TBK 7,4 K 1963 SWE
65255 Stormåhsen Susanne Varbergs TK 7,4 K 1962 SWE
72427 Larsson Carina Ystads TK 7,4 K 1963 SWE
82340 Sundberg Cecilia Farsta TK 7,4 K 1962 SWE
89934 Winström Lotta Särö LTK 7,4 K 1961 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
76364 Månsson Anna-Carin Lidingö TK 4,4362 K 1959 SWE
21939 Boogaard Trudie Varbergs TK 4,5105 K 1959 NLD
29677 Huillier Wahlström Anne Allmänna TK Lund 4,8413 K 1958 SWE
17814 Angenberg Elisabet Danderyds TK 4,9302 K 1957 SWE
26579 Fritzell Marie Järfälla TS 5,3 K 1957 SWE
48871 Andersson Vladimira Gnesta TK 5,3 K 1959 SWE
89775 Dahlin Hanna GLTK 5,3 K 1955 SWE
49253 Raileanu Delia Gustavsbergs TK 5,7 K 1958 SWE
18853 Karlsson Anita Varbergs TK 6 K 1955 SWE
29176 Rosberg Gunilla Dalby TK 6 K 1959 SWE
32627 Andersson Lisbeth SALK 6 K 1959 SWE
55237 Hillinge Maria Brottkärrs TF 6 K 1957 SWE
72062 Weihe Christina Sundbybergs TK 6 K 1958 SWE
26958 Mild Cecilia SALK 6,1 K 1957 SWE
82068 Swenson Carina GLTK 6,1 K 1959 SWE
39042 Ilic Svetlana Mälarhöjdens IK Tennis 6,2 K 1956 SWE
89271 Bülow Karin Enebybergs IF 6,2 K 1959 SWE
21888 Stuifbergen Sidambah Christina Mälarhöjdens IK Tennis 6,3 K 1957 SWE
80065 Jernbeck Christina KLTK 6,3 K 1955 SWE
47153 Appeltofft Annika Järfälla TS 6,4 K 1957 SWE
86425 Hessbom Beth Ramlösa TK 6,6 K 1957 SWE
21770 Blomqvist Annika Hellas Tennisklubb 6,7 K 1955 SWE
26524 Brereton Christina Hellas Tennisklubb 6,7 K 1959 SWE
10605 Jenner Suzanne Farsta TK 6,8 K 1957 SWE
24236 Rennblad Karin Varbergs TK 6,8 K 1957 SWE
83844 Mellgren Helén Djursholms TK 6,8 K 1958 SWE
16917 Alriksson Monika Karlskrona TK 6,9 K 1958 SWE
21666 Danielson Kathy Partille Tennis 7 K 1959 SWE
25020 Wranne Charlotte Djursholms TK 7,1 K 1955 SWE
29807 Windahl Gunilla Ramlösa TK 7,1 K 1959 SWE
30428 Haga Håkansson Maria Lerums TK 7,1 K 1957 SWE
13558 Kristensen yvonne Särö LTK 7,2 K 1956 SWE
23714 Hammersland Maarit Varbergs TK 7,2 K 1959 SWE
43574 Assarson Ann-Christine Kungsbacka TK 7,2 K 1955 SWE
47059 Berghult Marie Lerums TK 7,2 K 1957 SWE
73780 Norman Karin Gustavsbergs TK 7,2 K 1958 SWE
86690 Andersson Eva Stenungsunds TK 7,2 K 1956 SWE
17301 Hillborg Katarina Edsvikens TK 7,3 K 1957 SWE
18242 Eklöf Nordgren Lena Edsvikens TK 7,3 K 1959 SWE
21921 Dahlström Mona Saltsjö-Duvnäs TK 7,3 K 1955 SWE
24521 Oleskog Abrahamsson Ylva Partille Tennis 7,3 K 1958 SWE
26942 Cahlin Linda Påvelunds TBK 7,3 K 1957 USA
27252 Önnerskog Lisbeth Varbergs TK 7,3 K 1956 SWE
85556 Kliger Lucyna GLTK 7,3 K 1955 SWE
85780 Swanteson Vicki Ready Play Tennis Club 7,3 K 1959 USA
20540 Isven Christina Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 K 1955 SWE
21665 Karlsson Eva Partille Tennis 7,4 K 1955 SWE
23308 Böving Helene SALK 7,4 K 1958 SWE
23639 Magnusson Christina Ready Play Tennis Club 7,4 K 1958 SWE
25200 Renliden Baltscheffsky Ingela KLTK 7,4 K 1957 SWE
27072 Norhagen Marianne KLTK 7,4 K 1957 SWE
57337 Barker Gillian Edsvikens TK 7,4 K 1959 SWE
57680 Bengtsson Martha Älta TK 7,4 K 1958 SWE
61021 Ahlgren Fries Cecilia Danderyds TK 7,4 K 1959 SWE
63998 Vallin Annica Påvelunds TBK 7,4 K 1956 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
44992 Låftman Maria SALK 4,3406 K 1953 SWE
76756 Berg Sangberg Gunilla SALK 4,9208 K 1954 SWE
46807 Rocha de Nordin Edith SALK 4,924 K 1954 SWE
17879 Samuelsson Sylvine Huddinge TK 5 K 1954 FRA
36964 Cronwall Liliana Båstad Tennissällskap 5,3 K 1951 SWE
43659 Runius Eva Danderyds TK 5,4 K 1954 SWE
79221 Uvner Alison Järfälla TS 5,5 K 1951 SWE
83121 Ström Granlund Agneta Huddinge TK 5,5 K 1953 SWE
55010 Vestlund Ulla Farsta TK 5,8 K 1954 SWE
45442 Lindgren Viviann Lidingö TK 6 K 1950 SWE
74130 Kjellberg Gunilla Danderyds TK 6 K 1951 SWE
74128 Rapp Anita Danderyds TK 6,1 K 1951 SWE
78123 Weibull Moberger Åsa Mölndals TK 6,2 K 1954 SWE
39027 Wahlund Maud Söndrums TK 6,4 K 1954 SWE
44307 Fredrikson Berit Järfälla TS 6,4 K 1952 SWE
35082 Orring Britta Huddinge TK 6,5 K 1953 SWE
80529 Herlitz Gustafsson Lotta GLTK 6,6 K 1954 SWE
85679 Hemark Hallgren Anitha Särö LTK 6,6 K 1954 SWE
22670 Norberg Lena Farsta TK 6,8 K 1954 SWE
33883 Berggren Eva Djursholms TK 6,9 K 1953 SWE
61736 Friman Vanda Brottkärrs TF 7 K 1952 SWE
79958 Stråle Elisabeth Lidingö TK 7 K 1953 SWE
11949 Johansson Marianne GLTK 7,1 K 1951 SWE
77738 Bartelius Ingrid Lidingö TK 7,1 K 1950 SWE
81756 Udden Holst Anneli Farsta TK 7,1 K 1951 SWE
12820 Hallberg Maria Varbergs TK 7,2 K 1953 SWE
32421 Öhlin Eva Stenungsunds TK 7,2 K 1950 SWE
42411 Nielsen Monica Ödåkra TK 7,2 K 1951 SWE
45547 Wang Ek Birgitta Huddinge TK 7,2 K 1953 SWE
61158 Stockenvall Ewa KLTK 7,2 K 1952 SWE
64260 Schauman Elisabeth Djursholms TK 7,2 K 1952 SWE
39273 Edsinger Agneta GLTK 7,3 K 1951 SWE
43335 Dahlin Rosita Djursholms TK 7,3 K 1952 SWE
75920 Björck Kerstin Farsta TK 7,3 K 1954 SWE
16718 Tegnér Kim KLTK 7,4 K 1950 SWE
24298 Stömne Pia-Lena Lomma-Bjärreds TK 7,4 K 1950 SWE
26770 Björck Gunilla TK Hobby 7,4 K 1951 SWE
41297 Gibbons Margareta GLTK 7,4 K 1951 SWE
49106 Stokland Hagberg Ann GLTK 7,4 K 1952 SWE
61764 Haslum Elsa Älta TK 7,4 K 1953 SWE
78882 Enberg Angela Varbergs TK 7,4 K 1954 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
71389 Bengtsander Ann Söndrums TK 4,7266 K 1947 SWE
76725 Meldahl Margareta KLTK 4,765 K 1945 SWE
76727 Stig Kristina Saltsjö-Duvnäs TK 5,5 K 1949 SWE
76805 Ljunggren Margareta Lidingö TK 5,7 K 1946 SWE
78740 Medhammar Ann-Christine Lidingö TK 5,8 K 1946 SWE
18094 Herne Ann-Marie Söndrums TK 6,2 K 1945 SWE
76929 Hansson Ingrid Uddevalla TK 6,9 K 1947 SWE
30227 Björkman Brigitte Djursholms TK 7 K 1948 SWE
17082 Lundgren Allman Marie Lidingö TK 7,1 K 1949 SWE
28837 Rahnster Ebba Söndrums TK 7,1 K 1949 SWE
18775 Klemming Eva Järfälla TS 7,2 K 1947 SWE
85275 Lundberg Annelise Farsta TK 7,2 K 1948 SWE
10235 Skoglund Ingrid Huddinge TK 7,3 K 1948 SWE
18736 Grabe Gunilla Djursholms TK 7,3 K 1949 SWE
78496 herlitz kerstin Lerums TK 7,3 K 1945 SWE
24161 Knutsson Marie-Louise Båstad Tennissällskap 7,4 K 1945 SWE
26921 Myhrman Christina KLTK 7,4 K 1948 SWE
60472 Rychlik Jeannine Varbergs TK 7,4 K 1947 SWE
78115 Calderón D.M. Teresa GLTK 7,4 K 1947 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
73630 Carlsson Anita SALK 5,3 K 1942 SWE
71930 Borg Lotta Lidingö TK 6,2 K 1944 SWE
87532 Elmqvist Elisabeth SALK 7 K 1944 SWE
39313 Leijonhufvud Ebba Båstad Tennissällskap 7,1 K 1944 SWE
79663 Ahlstrand Barbro Stenungsunds TK 7,1 K 1944 SWE
79662 Bejvel Catarina Stenungsunds TK 7,2 K 1942 SWE
24272 Ruf Anna Mölndals TK 7,3 K 1944 SWE
25546 Bengtsson Britt Söndrums TK 7,3 K 1944 SWE
79652 Leijen Anna Maria Mölndals TK 7,3 K 1944 NLD
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
19206 Dahlberg Gudrun Skövde TF 7,3 K 1937 SWE
36293 Wallin Margareta Västerås Tennisklubb 7,3 K 1936 SWE
77264 Asker Birgitta KLTK 7,3 K 1935 SWE
36674 Ringström Birgitta Västerås Tennisklubb 7,4 K 1938 SWE
82033 Sundström Elsy SALK 7,4 K 1939 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
9848 Nielsen Frederik L Fair Play TK 1,8825 M 1983 DNK
37726 Lindholm Claes KLTK 2,3384 M 1981 SWE
33671 Evers Patrik Åkersberga TK 2,4445 M 1981 SWE
33632 Adaktusson Jacob SALK 2,5778 M 1980 SWE
44310 Brage Robin Mälarhöjdens IK Tennis 2,6461 M 1983 SWE
37823 Holmström Rickard Lidköpings TK 2,7116 M 1981 SWE
44376 Borg Stefan Lidingö TK 2,7718 M 1983 SWE
38950 Henriksson Michael Varbergs TK 2,9839 M 1980 SWE
35388 Ekström Joakim Täby TK 3,0298 M 1980 SWE
41196 Johansson Joachim SALK 3,0416 M 1982 SWE
40013 Siljeström Andreas KLTK 3,072 M 1981 SWE
10330 Brunström Johan Ullevi TK 3,0828 M 1980 SWE
35431 Vinciguerra Andreas Hörby-Höör TK 3,0919 M 1981 SWE
19558 Hedengren David KLTK 3,1349 M 1981 SWE
38374 Hartman Alexander Danderyds TK 3,1841 M 1980 SWE
41552 Augustinson Magnus Åkersberga TK 3,1952 M 1981 SWE
42401 Nylen David Hellas Tennisklubb 3,317 M 1983 SWE
38412 Håkansson Anders Hellas Tennisklubb 3,4244 M 1981 SWE
35408 Ekberg Melker Varbergs TK 3,4525 M 1980 SWE
35402 Karlsson Magnus Varbergs TK 3,4646 M 1980 SWE
40948 Ciorascu Paul Sandareds TK 3,4745 M 1981 SWE
35387 Söderlindh Fredrik KLTK 3,501 M 1980 SWE
42873 Lohff Daniel Ystads TK 3,5278 M 1982 SWE
42136 Houlst Mikael KLTK 3,619 M 1981 SWE
42995 Mattsson Gustaf Åkersberga TK 3,6506 M 1982 SWE
41787 Flodin John TSK Malmen 3,6529 M 1982 SWE
42775 Lindhe Robert TSK Malmen 3,6869 M 1982 SWE
44314 Holmström Adam TK Hobby 3,7105 M 1984 SWE
41793 Svensson Mattias Kronprinsens TK 3,7374 M 1981 SWE
39497 Tångberg Tobias Ystads TK 3,817 M 1981 SWE
17968 Begovic Marko Hellas Tennisklubb 3,8274 M 1983 MNE
38266 Zenkevits Pavel Tullinge TK 3,8559 M 1980 SWE
43272 Aronowitsch Daniel Lidingö TK 4,0219 M 1983 SWE
63270 Claesson Eric Påvelunds TBK 4,0265 M 1983 SWE
41463 Nilsson Johan Vimmerby TK 4,0849 M 1981 SWE
46258 Lönnfält John Spånga TBK 4,0974 M 1984 SWE
35373 Prpic Filip Solna TK 4,104 M 1982 SWE
35073 Carlsson Björn Smålandsstenars TK 4,1448 M 1980 SWE
42821 Joachimsson Gustaf Örebro TK 4,1581 M 1982 SWE
31374 Enlund Carl Kalmar TK 4,202 M 1983 SWE
45874 Holmgren Emil Särö LTK 4,3382 M 1984 SWE
43072 Johannesson Jan Uddevalla TK 4,4581 M 1983 SWE
44304 Puranen Arvid Piteå TK 4,4709 M 1984 SWE
39235 Forsen Rikard Allmänna TK Lund 4,505 M 1980 SWE
58535 Andersson Erik Slöinge TK 4,5175 M 1984 SWE
32867 Schalen Daniel Allmänna TK Lund 4,5978 M 1980 SWE
46171 Neuman Mattias Slöinge TK 4,6136 M 1983 SWE
42748 Jarestrand Patrik Lerums TK 4,6888 M 1982 SWE
35444 Christiansson Carl Påvelunds TBK 4,7599 M 1980 SWE
44703 Taipale Martin Djursholms TK 4,7722 M 1983 SWE
43895 Gotheim Christian Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,8057 M 1981 SWE
42540 Boman Christofer Mälarhöjdens IK Tennis 4,8934 M 1983 SWE
21319 Orrenius Johan Högsbohöjds TK 4,9165 M 1982 SWE
18805 Sjödin Mikael Linköpings TK 4,9179 M 1982 SWE
76694 Appelgren Michael Solna TK 4,9546 M 1981 SWE
33610 Witting Michael SALK 5 M 1980 SWE
38938 Carlnäs Björn Visby TK 5 M 1982 SWE
41702 Andersson Per Söndrums TK 5 M 1982 SWE
44402 Nilsson Markus Kullabygdens Tennissällskap 5 M 1983 SWE
47674 Agnarsson Viktor Skellefteå TK 5 M 1984 SWE
83693 Vorobiov Alexander Svedala TK 5 M 1980 SWE
18368 Leffler Otto Solna TK 5,1 M 1983 SWE
27767 Ripa Emil Ödåkra TK 5,1 M 1980 SWE
35537 Marshall Christopher Varbergs TK 5,1 M 1980 SWE
40774 Svensson Martin Falköpings TK 5,1 M 1982 SWE
41513 Westregård Felipe Smedslättens LTK 5,1 M 1981 SWE
44561 Jönsson Daniel Påvelunds TBK 5,1 M 1983 SWE
60195 Odevall Fredrik Näsbyparks TK 5,1 M 1980 SWE
41086 Karavidas Georg Karlskrona TK 5,2 M 1981 SWE
23942 Hasselqvist Jon Enskede LTK 5,3 M 1982 SWE
39219 Grauers Christian Allmänna TK Lund 5,3 M 1980 SWE
41381 Jerrelind Per Spånga TBK 5,3 M 1981 SWE
42434 Grimming Erik Falköpings TK 5,3 M 1982 SWE
58194 Ibrahim Ricardo GLTK 5,3 M 1982 PRT
60282 Gustavsson Thomas Skövde TF 5,3 M 1984 SWE
60575 Östling Martin Hönö TS 5,3 M 1981 SWE
63589 Patry Vincent No swedish club 5,3 M 1983 FRA
28447 Hanzen Magnus TK SAAB 5,4 M 1980 SWE
37801 Forsberg Gustaf Avesta TK 5,4 M 1980 SWE
45075 Norrman Martin Åkarp-Burlövs TK 5,4 M 1984 SWE
58552 Hebrand Viktor Ystads TK 5,4 M 1984 SWE
62493 Cmoczek Florian Vimmerby TK 5,4 M 1981 DEU
17853 Petersson Anders Kungsbacka TK 5,5 M 1982 SWE
38416 Jönsson Marcus Vetlanda Racketklubb 5,5 M 1980 SWE
57819 Kirkfjell Fredrik Elfsborg Tennis 5,5 M 1982 SWE
61344 Johansson Jimmy Kalmar TK 5,5 M 1981 SWE
15102 Hultgren Robert Kungsbacka TK 5,6 M 1981 SWE
33041 Avila Manuel Ivan Team Åkered Tennisklubb 5,6 M 1984 MEX
40862 Nyström Carl Henrik Munka-Ljungby TK 5,6 M 1981 SWE
42255 Susi Peter Tidaholms TK 5,6 M 1981 SWE
17307 Lindblom Christian Öjaby TK 5,8 M 1980 SWE
19276 Eriksson Mattias Björbo IF Tennissektion 5,8 M 1982 SWE
33752 Bergdahl Nicklas Gislaveds TK 5,8 M 1981 SWE
38994 Gustafsson David Fair Play TK 5,8 M 1981 SWE
40747 Ericsson Fredrik Fair Play TK 5,8 M 1981 SWE
41442 Giselsson Pontus Södra Sandby TK 5,8 M 1980 SWE
26334 Sallmén Oscar Brottkärrs TF 5,9 M 1980 SWE
43553 Martin Erik Mölndals TK 5,9 M 1982 SWE
44061 Snygg Fredrik Elfsborg Tennis 5,9 M 1984 SWE
48209 Maracic Renato Åkarp-Burlövs TK 5,9 M 1984 SWE
62862 Prenta Martin Kungälvs TK 5,9 M 1981 SWE
33745 Andree Christian Kils TK 6 M 1984 SWE
57905 Jäderholm Erik Ullevi TK 6 M 1981 SWE
58617 Olofsson Magnus Sandareds TK 6 M 1981 SWE
58761 Berglund Felix Spånga TBK 6 M 1981 SWE
58935 Gustafsson Fredrik Öregrunds TS 6 M 1983 SWE
81443 Enström Andre Luleå TK 6 M 1983 SWE
34505 Widgren Olle Näsbyparks TK 6,1 M 1980 SWE
41512 Berntorp Gustav Höllvikens TK 6,1 M 1981 SWE
42047 Karlsson Tobias Tingsryds TS 6,1 M 1981 SWE
42826 Sandström Carl Högsbohöjds TK 6,1 M 1980 SWE
58893 Oredsson Peter SALK 6,1 M 1982 SWE
17066 Linder Jonas Enskede LTK 6,2 M 1980 SWE
35061 Höggren Magnus Kalmar TK 6,2 M 1980 SWE
45298 de Hevesy Gustav Näsbyparks TK 6,2 M 1983 SWE
47115 Antonsson Tobias Allmänna TK Lund 6,2 M 1980 SWE
58758 Appelblom Henrik Farsta TK 6,2 M 1982 SWE
37350 Sälgeback Joakim Hovmantorps TK 6,3 M 1982 SWE
43296 Danewid Andersson Mattias Höllvikens TK 6,3 M 1983 SWE
60351 wang Lars No swedish club 6,3 M 1982 NOR
60567 Tyrén Andreas Elfsborg Tennis 6,3 M 1982 SWE
62726 C. Rodriguez William Rimbo TK 6,3 M 1980 SWE
15920 Norrman Roger Täby TK 6,4 M 1981 SWE
39016 Björk Mathias Kungälvs TK 6,4 M 1980 SWE
42436 Olsson Niclas Skara TK 6,4 M 1982 SWE
45260 Degerman Gustav Spånga TBK 6,4 M 1984 SWE
62791 Johansson Sebastian Varbergs TK 6,4 M 1980 SWE
46193 Hagberg John Norrköpings TK 6,5 M 1984 SWE
58789 Lundberg Magnus Piteå TK 6,5 M 1980 SWE
63080 Carlberg Andreas Karlskrona TK 6,5 M 1980 SWE
63756 Malmsten Fredrik Smedslättens LTK 6,5 M 1983 SWE
89044 Hård (R) Anders Stockholms Rullstolstennisklubb 6,5 M 1982 SWE
15947 Asghar Syed Adeel TK SAAB 6,6 M 1984 SWE
19970 Evans Simon Mälarhöjdens IK Tennis 6,6 M 1983 GBR
29085 Ghadirizare Barzin Eksjö TF 6,6 M 1981 SWE
63232 Pedrini Marco Solna TK 6,6 M 1983 ITA
18048 Frid Mikael Upsala TK 6,7 M 1981 SWE
40328 Wallström Nicklas Visby TK 6,7 M 1981 SWE
60539 Lennartsson Daniel Falköpings TK 6,7 M 1982 SWE
63666 Rydberg Andreas Påvelunds TBK 6,7 M 1981 SWE
64584 Aguayo Bergqvist Charlie Trollhättans TK 6,7 M 1983 SWE
65597 Kossatz Eric Öviks TK 6,7 M 1982 ZAF
13189 Sjölund Olof Ystads TK 6,8 M 1982 SWE
15465 Johansson Henrik Täby TK 6,8 M 1982 SWE
33584 Bjerner Daniel Tullinge TK 6,8 M 1980 SWE
41282 Strömgren Jarl USIF 6,8 M 1982 SWE
58602 Kryhl Sonny Hörby-Höör TK 6,8 M 1980 SWE
60137 Edvardsson Mikael Wä Tennisklubb 6,8 M 1980 SWE
18948 Karlsson Björn Varbergs TK 6,9 M 1980 SWE
39935 Jönsson Daniel Ronneby TK 6,9 M 1980 SWE
40641 Carrigan Dan Anders Spårvägens TK 6,9 M 1981 SWE
42965 Ohlsson Björn Oskarshamns TK 6,9 M 1982 SWE
43689 Berntorp Karl Skanör-Falsterbo TK 6,9 M 1984 SWE
46042 Andersson Morgan Westerviks TK 6,9 M 1984 SWE
58219 Sjöstrand Adam Vallentuna TK 6,9 M 1984 SWE
58791 Söderquist Glenn Öregrunds TS 6,9 M 1983 SWE
60519 Malmqvist Daniel Karlstads TK 6,9 M 1981 SWE
61174 Källström David Västerhaninge TK 6,9 M 1980 SWE
62678 Nordahl Henrik Hörby-Höör TK 6,9 M 1980 SWE
65891 Isaksson Joakim Hörby-Höör TK 6,9 M 1980 SWE
85452 Svensson Henrik Kullabygdens Tennissällskap 6,9 M 1984 SWE
17443 Remijn Frank Lidingö TK 7 M 1983 SWE
32731 Stendal David Smedslättens LTK 7 M 1984 SWE
33915 Honk John Sandareds TK 7 M 1983 SWE
35146 Rohden Richard Gustavsbergs TK 7 M 1980 SWE
38242 Hallman Johan Trollhättans TK 7 M 1980 SWE
38606 Teurnell Erik Westerviks TK 7 M 1980 SWE
43807 Magnusson Marc Särö LTK 7 M 1984 SWE
44550 Hellquist Carl Henrik Vaxholms TK 7 M 1980 SWE
45488 Nathan Marcus SALK 7 M 1984 SWE
60076 Weidung Olof Västerås Tennisklubb 7 M 1982 SWE
60356 Oskarsson Andreas Piteå TK 7 M 1980 SWE
62610 Andersson Joakim Slöinge TK 7 M 1984 SWE
62809 Allansson Johny Växjö TS 7 M 1981 SWE
63336 Lund Johan Smedslättens LTK 7 M 1980 SWE
63415 Nilsson Linus Trollbäckens TK 7 M 1983 SWE
65342 Sönnerqvist Henrik Farsta TK 7 M 1981 SWE
65961 Andersson Stefan Trelleborgs TK 7 M 1980 SWE
12166 Olsson Peter Varbergs TK 7,1 M 1983 SWE
21057 Sundin Rasmus Solna TK 7,1 M 1981 SWE
27322 Berglund Jonas Skellefteå TK 7,1 M 1981 SWE
42272 Gillgren Richard Varbergs TK 7,1 M 1982 SWE
43262 Mladenovic Srdan Mälarhöjdens IK Tennis 7,1 M 1983 SWE
44106 Sjögren Christopher Lerums TK 7,1 M 1984 SWE
47012 Norrman Per Rimbo TK 7,1 M 1980 SWE
57316 Sandsäter Mattias Hindås TK 7,1 M 1981 SWE
58613 Bredberg Johan Varbergs TK 7,1 M 1980 SWE
58813 Engström Daniel Visby TK 7,1 M 1981 SWE
60720 Sidia Kerim Trollbäckens TK 7,1 M 1980 SWE
61297 Aurell Johannes Motala TK 7,1 M 1981 SWE
62877 Persson Christian Slöinge TK 7,1 M 1981 SWE
63775 Olsson Andreas Lidköpings TK 7,1 M 1980 SWE
65670 Heurén Mikael Slöinge TK 7,1 M 1981 SWE
66077 Börjesson Pål Högsbohöjds TK 7,1 M 1981 SWE
22803 Ovnell Marcus Farsta TK 7,2 M 1983 SWE
43144 Rehn Gustav Allmänna TK Lund 7,2 M 1982 SWE
44448 Prpic Adrian IS GÖTA, tennis 7,2 M 1984 SWE
61160 Osorio Ezequiel Solna TK 7,2 M 1980 SWE
61879 Sonesson Daniel No swedish club 7,2 M 1984 NOR
63208 Carlsson Anders Linköpings TK 7,2 M 1984 SWE
63769 Nilsson Sebastian Trelleborgs TK 7,2 M 1984 SWE
65404 Berg John Lidingö TK 7,2 M 1981 SWE
65911 Eriksson Björn Mölndals TK 7,2 M 1981 SWE
66105 Jonsson David Tingsryds TS 7,2 M 1984 SWE
66128 Bergman Robert Västerås Tennisklubb 7,2 M 1984 SWE
19918 romi Charlie Trollhättans TK 7,3 M 1983 SWE
36750 Lumsden Carl Christian TSK Malmen 7,3 M 1980 SWE
41161 Arvidsson Björn Falu TK 7,3 M 1981 SWE
43680 Predragovc Slavisa Mälarhöjdens IK Tennis 7,3 M 1982 SWE
44464 Lastra Kristoffer Solna TK 7,3 M 1984 SWE
46129 Alvén Mikael Spånga TBK 7,3 M 1984 SWE
46630 Carlsson Daniel Stockholms TK 7,3 M 1984 SWE
57435 bencic kristian No swedish club 7,3 M 1980 NOR
62367 Sjöberg Christoffer Gullmarens centre court 7,3 M 1983 SWE
63385 Björk Tobias Skultorps TK 7,3 M 1981 SWE
64109 Macdonald Andreas Hörby-Höör TK 7,3 M 1981 SWE
64778 Olsson Thomas Partille Tennis 7,3 M 1981 SWE
65370 Virensjö Jörgen Trollbäckens TK 7,3 M 1980 SWE
14333 Kumar Sujeet Spånga TBK 7,4 M 1983 SWE
15397 Burazor Vesko Malmö TK 7,4 M 1982 SWE
15537 Thorssell Markus Ready Play Tennis Club 7,4 M 1983 SWE
16692 Brancalion Rickard Skellefteå TK 7,4 M 1983 SWE
16933 Ahlén (R) Mathias USIF 7,4 M 1984 SWE
30826 Westman Marcus GLTK 7,4 M 1981 SWE
30911 Lindgren Mats Partille Tennis 7,4 M 1980 SWE
33013 Smahel Markus Elfsborg Tennis 7,4 M 1980 SWE
35074 Holmberg Niclas Falkenbergs TK 7,4 M 1980 SWE
37812 Claxton James Fair Play TK 7,4 M 1983 SWE
42662 Zetterholm Viktor Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1983 SWE
44539 Nordensky Jonnie Farsta TK 7,4 M 1983 SWE
58545 Martinie Vincent Skanör-Falsterbo TK 7,4 M 1980 FRA
58554 Gardeman Johan Norrköpings TK 7,4 M 1980 SWE
58862 Martinsson Ola Sundbybergs TK 7,4 M 1983 SWE
61247 Hammarlund Martin Södertälje Padel- & Tennisklubb 7,4 M 1981 SWE
61290 Hilmersson Gunnar Norrtälje TK 7,4 M 1980 SWE
61815 Nordenvall Richard Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1984 SWE
62019 Löf Marcus SALK 7,4 M 1983 SWE
62697 Belsak Bostjan Ullevi TK 7,4 M 1983 SVN
62915 Kullberg Joel Hisingens TK 7,4 M 1983 SWE
63176 Ribbing Jakob Åkersberga TK 7,4 M 1981 SWE
63182 Tavakol Amir Alingsås TK 7,4 M 1983 SWE
63379 Cedenblad Magnus Tullinge TK 7,4 M 1982 SWE
63553 Hellberg Patrik Söderhamns TS 7,4 M 1983 SWE
63567 Åhlander Martin Nynäshamns TK 7,4 M 1980 SWE
63578 Lindkvist Per TK Hobby 7,4 M 1981 SWE
63786 Larsson Robert Skultorps TK 7,4 M 1984 SWE
64006 Nilsson Johan Trollbäckens TK 7,4 M 1980 SWE
64554 Sidborn Jonas Öviks TK 7,4 M 1981 SWE
77542 Högberg Per-Ragnar Åmåls Nya Tennisklubb 7,4 M 1982 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
11193 Timfjord Nicklas GLTK 2,7418 M 1977 SWE
81661 Anden John Elfsborg Tennis 2,9438 M 1975 SWE
31888 Hammar Jan Åkersberga TK 2,9823 M 1978 SWE
32175 Nilsson Jonas Åkersberga TK 3,0178 M 1978 SWE
79388 Mathisen Marcus TK Hobby 3,0904 M 1975 SWE
80854 Samuelsson Robert Påvelunds TBK 3,1076 M 1975 SWE
31228 Svedlund Joakim Avesta TK 3,2395 M 1978 SWE
21359 Lantz Peter Hellas Tennisklubb 3,2625 M 1977 SWE
30649 Lindgren Andreas Enebybergs IF 3,6355 M 1977 SWE
62748 Rehnquist Björn Ullevi TK 3,7608 M 1978 SWE
32340 Mattsson Waller Fredrik Stenungsunds TK 3,8067 M 1978 SWE
22217 Nordström Per Danderyds TK 3,8524 M 1976 SWE
32327 Lang Sebastian Kullabygdens Tennissällskap 3,8892 M 1979 SWE
30077 Friberg Erik Åkarp-Burlövs TK 3,9122 M 1978 SWE
79508 Nordström Hans-Birger Upsala TK 3,9172 M 1976 SWE
63180 Sirianni Joseph Solna TK 3,954 M 1975 AUS
35446 Svedman Tomas Nynäshamns TK 3,9806 M 1979 SWE
40435 Vlassiouk Igor Fair Play TK 4,003 M 1978 SWE
32310 Lindskog Michael Huddinge TK 4,004 M 1978 SWE
45198 Gustavsson Daniel Hagafors TK 4,0276 M 1979 SWE
15572 Domonkos Carl TSK Malmen 4,1624 M 1975 SWE
32446 Skrzeczynski Peter Sundbybergs TK 4,1851 M 1978 SWE
30752 Lindskog Filip SALK 4,1918 M 1975 SWE
32125 Pannula Petri TK Hobby 4,2042 M 1976 SWE
81267 Eberstein Christian TSK Malmen 4,2854 M 1975 SWE
27052 Blom Richard Trosa-Vagnhärad TK 4,3171 M 1975 SWE
31696 Hafverkorn Peter Enebybergs IF 4,4803 M 1977 SWE
34745 Ifvarsson Fredrik Ödåkra TK 4,5151 M 1979 SWE
31155 Ryden Simon Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,5268 M 1977 SWE
22446 Mellin-Boyd Ted KLTK 4,5337 M 1975 SWE
33600 Jacobsson John-Richard Åkersberga TK 4,5502 M 1979 SWE
32317 Jennfors Lars Wä Tennisklubb 4,5871 M 1978 SWE
31674 Bucht Gustav Lomma-Bjärreds TK 4,6016 M 1978 SWE
30926 Hellström Johannes Hellas Tennisklubb 4,6146 M 1977 SWE
32806 Wallin Jimmy Ystads TK 4,6197 M 1977 SWE
30507 Nestlander Niklas Åkersberga TK 4,6939 M 1978 SWE
36557 Eidenskog Andreas Öjaby TK 4,7025 M 1979 SWE
22281 Rooth Olof Pixbo TK 4,786 M 1976 SWE
19650 Franzén Per KLTK 4,7869 M 1976 SWE
31941 Cuadra Lainez Syrocka Daniel Gustavsbergs TK 4,7896 M 1978 SWE
86698 Ahlgren Stefan Habo Tennisförening 2016 4,8129 M 1976 SWE
58793 Hermansson Mikael Linköpings TK 4,813 M 1975 SWE
17300 Eriksson Joakim Södertälje Padel- & Tennisklubb 4,8156 M 1976 SWE
34259 Öquist Johan Umeå TK 4,8607 M 1978 SWE
33404 Kjerrulf Conny Umeå TK 4,863 M 1977 SWE
30149 Tengzelius Magnus Gustavsbergs TK 4,8875 M 1977 SWE
80304 Lindberg Karl TSK Malmen 4,8929 M 1975 SWE
15046 Lind Mattias Norrtälje TK 4,9189 M 1976 SWE
80074 Ericsson Jonas Viggbyholms TK 4,9296 M 1978 SWE
81465 Johansson Daniel Ronneby TK 4,9512 M 1975 SWE
82659 Richtmann Lindahl Johnny Umeå TK 4,9523 M 1979 SWE
52074 Sjöberg Alexander Östersund-Frösö TK 4,9678 M 1979 SWE
25274 Dunger Pehr Trollbäckens TK 4,9686 M 1975 SWE
32937 Ekegren Markus Nyköpings TK 4,972 M 1976 SWE
40318 Wallensten Henrik Tabergsdalens TK 4,9776 M 1978 SWE
18147 Nykänen Thomas Bankeryds TK 4,9802 M 1977 SWE
10720 Wadström Magnus Falu TK 5 M 1976 SWE
17303 Eriksson Petter Södertälje Padel- & Tennisklubb 5 M 1977 SWE
32768 Tolvhed Kristian Södra Sandby TK 5 M 1976 SWE
80699 Elfving Jan Öviks TK 5 M 1976 SWE
10685 Olsson Roger Tingsryds TS 5,1 M 1977 SWE
30106 Rasmusson Tobias Kullabygdens Tennissällskap 5,1 M 1975 SWE
33347 Nilsson Johan Strängnäs TK 5,1 M 1978 SWE
49369 Hedberg Hans Skellefteå TK 5,1 M 1976 SWE
81202 Ramhult Carl Stenungsunds TK 5,1 M 1976 SWE
81515 Fridolf Peter Vänersborgs TK 5,1 M 1975 SWE
81705 Berg Jonas Enebybergs IF 5,1 M 1976 SWE
22457 Mellin Fredrik KLTK 5,2 M 1978 SWE
30528 Brolin Rickard Karlstads TK 5,2 M 1977 SWE
31554 Askljung Per-Olof Gottskärs TK 5,2 M 1977 SWE
32622 Rohdin Niklas Kungsbacka TK 5,2 M 1978 SWE
34347 Ulfvebrand Joakim Visby TK 5,2 M 1976 SWE
40826 Johansson Magnus Hörby-Höör TK 5,2 M 1977 SWE
60487 Møller Anders Kullabygdens Tennissällskap 5,2 M 1976 DNK
11980 Vallin David Stockholms TK 5,3 M 1978 SWE
12781 Jönsson Ola Danderyds TK 5,3 M 1978 SWE
16712 Aldell Pontus Lidingö TK 5,3 M 1975 SWE
21180 Alsterback Magnus KLTK 5,3 M 1975 SWE
22301 Klang Fredrik Farsta TK 5,3 M 1975 SWE
22899 Mellberg Olof Smedslättens LTK 5,3 M 1977 SWE
26558 Svanberg Peter Ystads TK 5,3 M 1976 SWE
28791 Jonsson Fredrik Westerviks TK 5,3 M 1978 SWE
32487 Ekberg Joakim Kungsängens TK 5,3 M 1976 SWE
32814 Fremholt Andreas GLTK 5,3 M 1979 SWE
41639 Bardh Stellan Mjölby TK 5,3 M 1976 SWE
46911 Norvald Henrik Strömstads TK 5,3 M 1977 NOR
61775 Leiman Jonathan TK SAAB 5,3 M 1978 SWE
62542 Hesselink Andre Brottkärrs TF 5,3 M 1976 USA
17121 Porath Tomas Västerås Tennisklubb 5,4 M 1976 SWE
22362 Edlund Mårten Fair Play TK 5,4 M 1976 SWE
36451 Parkkila Jouko Åkarp-Burlövs TK 5,4 M 1976 SWE
38686 Urhonen Per Gislaveds TK 5,4 M 1978 SWE
10294 Strand Anders Mälarhöjdens IK Tennis 5,5 M 1979 SWE
11878 Wallander Marcus Rimbo TK 5,5 M 1978 SWE
22587 Wendell Anders Trollbäckens TK 5,5 M 1976 SWE
32361 Hübner Anders Gustavsbergs TK 5,5 M 1976 SWE
32450 Jansson David Huddinge TK 5,5 M 1978 SWE
32985 Svanström Tobias Umeå TK 5,5 M 1978 SWE
37858 Stig Fredrik Pixbo TK 5,5 M 1978 SWE
80734 Wilander Christian Skanör-Falsterbo TK 5,5 M 1975 SWE
82181 Andersson Klas Varbergs TK 5,5 M 1975 SWE
11209 Bremer Fredrik Torslanda TK 5,6 M 1975 SWE
13444 Jiserup Mattias Allmänna TK Lund 5,6 M 1977 SWE
22061 Karlsson Fredrik Kungsängens TK 5,6 M 1977 SWE
28323 Andreasson Henrik Gullmarens centre court 5,6 M 1979 SWE
36767 Sjögren Christian Kils TK 5,6 M 1979 SWE
39019 Nemeth Nicholas Lomma-Bjärreds TK 5,6 M 1979 SWE
57541 Morén Petter Öviks TK 5,6 M 1975 SWE
81701 Hammar Daniel KLTK 5,6 M 1976 SWE
11111 Vetterberg Andreas Mölndals TK 5,7 M 1975 SWE
24238 Eriksson Tobias Kronprinsens TK 5,7 M 1977 SWE
28385 Wärnelöv Wallstål Fredrik Gislaveds TK 5,7 M 1979 SWE
31184 Lindén Jonas Vallentuna TK 5,7 M 1978 SWE
31728 Ehrenpohl Jimmy Ystads TK 5,7 M 1976 SWE
60624 Nilsson Jonni Växjö TS 5,7 M 1979 SWE
64118 Örtenhag Henrik Falu TK 5,7 M 1975 SWE
10381 Oleksiuk Robert No swedish club 5,8 M 1979 CAN
11163 Stidell Thomas Sandareds TK 5,8 M 1976 SWE
12435 Nytting Fredrik Örebro TK 5,8 M 1975 SWE
15842 Marmstedt Joachim Saltsjöbadens LTK 5,8 M 1975 SWE
20973 Härstedt (R) Henrik Ystads TK 5,8 M 1977 SWE
21300 Bjelkholm Jon Högsbohöjds TK 5,8 M 1979 SWE
22687 Lindbäck Mattias Åkersberga TK 5,8 M 1976 SWE
33121 Lexell Anders Strängnäs TK 5,8 M 1975 SWE
33626 Hagen Fredrik KLTK 5,8 M 1979 SWE
36382 Nagorny Niklas Gustavsbergs TK 5,8 M 1976 SWE
42476 Stenvall Owe Täby TK 5,8 M 1977 SWE
60983 Sanchez Enrique Kalmar TK 5,8 M 1979 SWE
62125 Göbel Hannes Elfsborg Tennis 5,8 M 1976 SWE
80479 Holmberg Michael Linköpings TK 5,8 M 1976 SWE
17784 Holme David Hellas Tennisklubb 5,9 M 1978 SWE
31413 Gerge Nilsson Martin Lomma-Bjärreds TK 5,9 M 1976 SWE
32399 Linden Johan TK Hobby 5,9 M 1978 SWE
35439 Benalal Philippe TSK Malmen 5,9 M 1979 SWE
58055 Horst Peter TK Hobby 5,9 M 1976 SWE
62638 Fahlgren Mikael TSK Malmen 5,9 M 1979 SWE
62683 Stipal Laurent Strängnäs TK 5,9 M 1977 SWE
81353 Åkerman Joakim Kungsängens TK 5,9 M 1975 SWE
81892 Nilsson Johan Umeå TK 5,9 M 1977 SWE
11538 Wallefors Fredrik Pixbo TK 6 M 1975 SWE
11643 Larsson Adam Åkarp-Burlövs TK 6 M 1976 SWE
15154 strömberg conny Örebro TK 6 M 1975 SWE
17693 Högbom Christian TK Hobby 6 M 1977 SWE
22540 Fornstedt Anders Spånga TBK 6 M 1975 SWE
32565 Botvidson Erik Gustavsbergs TK 6 M 1978 SWE
32587 Bryntesson Jens Kils TK 6 M 1977 SWE
32758 Wik Kristian Påvelunds TBK 6 M 1978 SWE
36991 Brundin Jakob Spårvägens TK 6 M 1979 SWE
56009 Mellberg Henrik Västerhaninge TK 6 M 1975 SWE
58970 Axberg Staffan Härna LTK 6 M 1978 SWE
16916 Johansson Tomas Huddinge TK 6,1 M 1978 SWE
20014 Sok Johan Malmö TK 6,1 M 1977 SWE
22523 Edmén Henrik Trelleborgs TK 6,1 M 1976 SWE
24231 Heikkinen Mikael Vårgårda TK 6,1 M 1976 SWE
62661 Strömberg Robert VåRö TK 6,1 M 1977 SWE
11807 Karlsson Erik Hellas Tennisklubb 6,2 M 1978 SWE
14364 Tolf Nicklas Djursholms TK 6,2 M 1975 SWE
20661 Bolin Zoran Enebybergs IF 6,2 M 1976 SWE
22139 Bäckmark Mats Vallentuna TK 6,2 M 1977 SWE
22512 Lindelöf Mats Åkersberga TK 6,2 M 1976 SWE
22647 Cederholm Olof Täby TK 6,2 M 1975 SWE
46066 Korhonen Jyrki Högsbohöjds TK 6,2 M 1975 SWE
55276 Hämäläinen Jonas Vimmerby TK 6,2 M 1977 SWE
57588 Lindqvist Marcus Solna TK 6,2 M 1976 SWE
60990 Hammar Nils Ljungskile TF 6,2 M 1979 SWE
61026 Faraasen Erik Strömstads TK 6,2 M 1978 NOR
62960 Simander Magnus Ronneby TK 6,2 M 1975 SWE
63410 Fodor Martin Trosa-Vagnhärad TK 6,2 M 1978 SWE
12564 Johansson Henrik Elfsborg Tennis 6,3 M 1977 SWE
13582 Kanje Daniel Lerums TK 6,3 M 1978 SWE
16616 Zwahlen Andreas Trollbäckens TK 6,3 M 1979 SWE
17771 Larsson Magnus Staffanstorps TK 6,3 M 1977 SWE
19412 Blomqvist Jens Mjölby TK 6,3 M 1977 SWE
20974 Gustavsson Toni Falu TK 6,3 M 1975 SWE
29806 Simonsson Johan Torslanda TK 6,3 M 1976 SWE
31702 Dahlin Erik Saltsjöbadens LTK 6,3 M 1978 SWE
33722 Linder Bill Munka-Ljungby TK 6,3 M 1976 SWE
35147 Högsten Niklas Högsbohöjds TK 6,3 M 1979 SWE
38186 Stiby Greger Trollbäckens TK 6,3 M 1978 SWE
57263 Ragan Patrik Gustavsbergs TK 6,3 M 1977 SWE
58799 Edlund Daniel Nynäshamns TK 6,3 M 1975 SWE
80294 Lundgren Robert Huddinge TK 6,3 M 1976 SWE
10901 Edwall Andre Avesta TK 6,4 M 1979 SWE
16169 Bojcic Novi Mälarhöjdens IK Tennis 6,4 M 1975 SWE
17439 Jarl Martin Norrköpings TK 6,4 M 1976 SWE
19166 Granberg Yamin Solna TK 6,4 M 1977 SWE
19592 Lübeck Andrés Föreningen Team Sportarenan 6,4 M 1975 SWE
20889 Roos Richard Sigtuna TK 6,4 M 1978 SWE
29293 Mattsson Tobias Mälarhöjdens IK Tennis 6,4 M 1977 SWE
57440 Wallin Erik Sollentuna TK 6,4 M 1978 SWE
60604 Skördåker Erik Bankeryds TK 6,4 M 1978 SWE
61070 Lindberg Martin Alvesta TK 6,4 M 1978 SWE
81436 Jacobsson Patric Åkersberga TK 6,4 M 1975 SWE
13128 Arvidsson Magnus Södra Sandby TK 6,5 M 1976 SWE
17244 Pettersson Patrik Solna TK 6,5 M 1975 SWE
18725 Toivanen André Spårvägens TK 6,5 M 1977 SWE
18889 Nordbeck Martin Eslövs TK 6,5 M 1976 SWE
21565 Ohlsson Gustav Stenungsunds TK 6,5 M 1977 SWE
26840 Lindblad Olof Skara TK 6,5 M 1977 SWE
34215 Larsson Martin Åhus TK 6,5 M 1975 SWE
58519 Wahlström Martin Spånga TBK 6,5 M 1976 SWE
60836 Stenmarck Johan IS GÖTA, tennis 6,5 M 1975 SWE
63435 Hjertquist Mattias Alvesta TK 6,5 M 1978 SWE
66043 Johansson Tobias Färjestadens TK 6,5 M 1976 SWE
79027 Holmstedt Jakob Lugi TF 6,5 M 1975 SWE
81704 Lindgren Anders Spårvägens TK 6,5 M 1976 SWE
15545 Carlsson Tobias Kalmar TK 6,6 M 1975 SWE
22354 Stendahl Jonas Mölndals TK 6,6 M 1978 SWE
35153 Nordenståhl Fredrik Ljusdals TK 6,6 M 1978 SWE
36567 Boson Lars Enköpings TK 6,6 M 1979 SWE
52093 Green Magnus Skara TK 6,6 M 1979 SWE
62628 Löf David Vellinge TK 6,6 M 1977 SWE
62641 Stockhammar Pär Täby TK 6,6 M 1976 SWE
10661 Arvidsson Adam Älta TK 6,7 M 1979 SWE
11332 Andersson Johan Lomma-Bjärreds TK 6,7 M 1978 SWE
12450 Persson Stephan Sollentuna TK 6,7 M 1975 SWE
17941 Andersson Marcus Nyköpings TK 6,7 M 1975 SWE
20069 Dåvik Karl-Johan Falköpings TK 6,7 M 1976 SWE
24908 Tekin Robert Bankeryds TK 6,7 M 1979 SWE
34386 Andersson Christian Kalmar TK 6,7 M 1976 SWE
57176 Muslimovic Darmin Partille Tennis 6,7 M 1977 SWE
60785 Olsson Janaxel Gustavsbergs TK 6,7 M 1975 SWE
63932 Andersson Daniel Trelleborgs TK 6,7 M 1978 SWE
66435 Gummesson Ola GLTK 6,7 M 1975 SWE
11278 Eklöw Jack Gothia Tennis 6,8 M 1977 SWE
11466 Ellis Daniel Enebybergs IF 6,8 M 1975 SWE
15192 Windahl Joen Ullevi TK 6,8 M 1976 SWE
17867 Hall Martin Ljungskile TF 6,8 M 1979 SWE
18256 Nyberg David Ullevi TK 6,8 M 1976 SWE
22759 Thelin Gustaf Kronprinsens TK 6,8 M 1976 SWE
22969 Lundmark Andreas Solna TK 6,8 M 1979 SWE
33591 Wallebring Patrik Sundbybergs TK 6,8 M 1979 SWE
42467 Karlsson Maths Mölndals TK 6,8 M 1978 SWE
56366 Jilkén (R) Olof Ystads TK 6,8 M 1977 SWE
57812 Thimansson Erik Landskrona TK 6,8 M 1977 SWE
60707 Thall Daniel Gustavsbergs TK 6,8 M 1976 SWE
61640 Torkelsson Henric GLTK 6,8 M 1975 SWE
63007 Jansson Martin Öregrunds TS 6,8 M 1978 SWE
63042 Südow Alexander Vallda TK 6,8 M 1978 SWE
66334 Brusehed Daniel Vallda TK 6,8 M 1976 SWE
66358 Törn Patrick Dalarö TK 6,8 M 1979 SWE
75927 Falk Michael Västerhaninge TK 6,8 M 1977 SWE
82209 Svensson Linus Fair Play TK 6,8 M 1977 SWE
13548 Ulvshammar Rikard Gustavsbergs TK 6,9 M 1975 SWE
14891 Skoglund Ronnie Oskarshamns TK 6,9 M 1979 SWE
17869 pihl jens Solna TK 6,9 M 1976 SWE
26640 Hultkvist Erik Farsta TK 6,9 M 1979 SWE
30310 Gustafsson Sebastian Vaxholms TK 6,9 M 1979 SWE
58716 Johansson Markus Gustavsbergs TK 6,9 M 1975 SWE
60743 Amnéus Christopher Torslanda TK 6,9 M 1975 SWE
61580 Svensson Daniel Vårgårda TK 6,9 M 1976 SWE
62650 Wahlgren Linus Danderyds TK 6,9 M 1976 SWE
65665 Nyström Björn Slöinge TK 6,9 M 1976 SWE
80249 Giers Martin Pixbo TK 6,9 M 1976 SWE
19349 Bernunger Anders Lidingö TK 7 M 1977 SWE
21342 Westrup Mattias Spånga TBK 7 M 1975 SWE
32343 Ryman Anders Älta TK 7 M 1976 SWE
33165 Giertz Per-Axel Sundbybergs TK 7 M 1977 SWE
33555 Trygg Fredrik Lillån TK 7 M 1976 SWE
33658 Källström Martin Saltsjöbadens LTK 7 M 1978 SWE
34419 Hjalmarsson Robin Arvika TK 7 M 1977 SWE
34935 Östman Daniel Rönninge TK 7 M 1979 SWE
37715 Andersson Niklas Kalmar TK 7 M 1979 SWE
40035 Axelsson Jacob Söderhamns TS 7 M 1978 SWE
40545 Nordensky Jimmie Farsta TK 7 M 1979 SWE
57584 Mehkri Josef Djursholms TK 7 M 1975 SWE
57652 Dunér John Enskede LTK 7 M 1977 SWE
60582 Amiri Sayyah Sam Mölndals TK 7 M 1978 SWE
61184 Kerje Robert Västerhaninge TK 7 M 1976 SWE
62685 Olsson Marcus Björbo IF Tennissektion 7 M 1975 SWE
62934 Albrektsson Hans Kalmar TK 7 M 1979 SWE
65304 Rosander Henrik Kristianstads TK 7 M 1978 SWE
66074 Eljas Mathias Björbo IF Tennissektion 7 M 1976 SWE
66102 Nyström Magnus Avesta TK 7 M 1975 SWE
15598 Johansson Henrik Östhammars Sportklubb 7,1 M 1976 SWE
18998 Nyman Björn Saltsjöbadens LTK 7,1 M 1975 SWE
19573 Cederqvist Lars Oskarshamns TK 7,1 M 1977 SWE
21285 Ström Theodor Påvelunds TBK 7,1 M 1978 SWE
22990 Eriksson Magnus Gefle TK 7,1 M 1975 SWE
31331 Falk Ove Söderhamns TS 7,1 M 1976 SWE
31428 Synnergren Jonas KLTK 7,1 M 1977 SWE
34685 Kulling Nils Ludvig KLTK 7,1 M 1978 SWE
35060 Carlsson Henrik Oskarshamns TK 7,1 M 1979 SWE
36092 Hagejärd Per Mariestads TK 7,1 M 1978 SWE
36810 Brorsson Johan Bofors TK 7,1 M 1978 SWE
57715 Nunez Seixa Fabian Trollhättans TK 7,1 M 1977 ESP
58284 Breitholtz Fredrik Viggbyholms TK 7,1 M 1975 SWE
58285 Hamrin Fredrik Näsbyparks TK 7,1 M 1976 SWE
58465 Söderkvist Andreas Spånga TBK 7,1 M 1976 SWE
60060 Fernandez Piotr Saltsjöbadens LTK 7,1 M 1977 SWE
60128 Abrahamson Fredrik GLTK 7,1 M 1977 SWE
62651 Högfeldt Jimi Örebro TK 7,1 M 1977 SWE
62863 Hemark Thomas GLTK 7,1 M 1979 SWE
63615 Nilsson Oskar IS GÖTA, tennis 7,1 M 1979 SWE
64537 Plesko Davor Partille Tennis 7,1 M 1979 SWE
65616 Tang Richard Oskarshamns TK 7,1 M 1978 SWE
65744 Björneskog Martin Åhus TK 7,1 M 1975 SWE
66162 Einarsson Olof Tingsryds TS 7,1 M 1977 SWE
12914 Malmer Johan Kronprinsens TK 7,2 M 1976 SWE
14138 Andersson Johan Påvelunds TBK 7,2 M 1978 SWE
17609 Ringqvist Magnus Norrköpings TK 7,2 M 1978 SWE
17969 Schäfer Olof Umeå TK 7,2 M 1975 SWE
19733 Petrov Kristian Karlstads TK 7,2 M 1975 SWE
20741 Algesson Andreas Kalmar TK 7,2 M 1975 SWE
22430 Lilja John Gustavsbergs TK 7,2 M 1978 SWE
25144 Fornell Rickard GLTK 7,2 M 1976 SWE
25393 Gillqvist Niclas Spårvägens TK 7,2 M 1977 SWE
26154 Pielen Christian Saltsjöbadens LTK 7,2 M 1977 SWE
32341 Nord Niklas Landskrona TK 7,2 M 1977 SWE
33017 Ersman Anders Hönö TS 7,2 M 1979 SWE
33402 Björk Dugandzic Mikael Gustavsbergs TK 7,2 M 1975 SWE
34536 Sahlin Björn Näsbyparks TK 7,2 M 1975 SWE
56074 Meomuttel Mikael Sandareds TK 7,2 M 1976 SWE
58610 Andersson Joakim Hörby-Höör TK 7,2 M 1976 SWE
58938 Wigren Christian Nynäshamns TK 7,2 M 1975 SWE
60084 Wiles StJohn Gottskärs TK 7,2 M 1975 USA
60154 Törnqvist Joakim Viggbyholms TK 7,2 M 1975 SWE
60868 Zetterholm Torbjörn Älta TK 7,2 M 1979 SWE
61066 Wiberg Johan Forsbacka TK 7,2 M 1977 SWE
61173 Larsson Jonas KLTK 7,2 M 1975 SWE
61874 Egnell Henrik TSK Malmen 7,2 M 1977 SWE
63583 Svensson Andreas Elfsborg Tennis 7,2 M 1978 SWE
65097 Ripe Fredric SALK 7,2 M 1976 SWE
85433 Lundgren Daniel Varbergs TK 7,2 M 1975 SWE
15995 Järrebring Marcus Alingsås TK 7,3 M 1975 SWE
16049 Ericson Per Näsbyparks TK 7,3 M 1979 SWE
16756 Linderyd Andreas Smedslättens LTK 7,3 M 1976 SWE
22672 Renström Daniel Åkersberga TK 7,3 M 1976 SWE
26772 Spirovski Stefan GLTK 7,3 M 1979 SWE
32283 Stjernfrost Johan Visby TK 7,3 M 1977 SWE
32365 Porsborn Johan SALK 7,3 M 1977 SWE
58910 Harryson Kristoffer Lysekils TK 7,3 M 1979 SWE
60650 Vestermark Per SALK 7,3 M 1977 SWE
62079 Egnell Robert TSK Malmen 7,3 M 1975 SWE
62385 Westberg Erik Lidingö TK 7,3 M 1977 SWE
63145 Norström Herman GLTK 7,3 M 1976 SWE
63362 Nordqvist Carl Skultorps TK 7,3 M 1979 SWE
63457 Jonson Jonas Alingsås TK 7,3 M 1978 SWE
63493 Zapata Mauricio Vänersborgs TK 7,3 M 1976 SWE
63633 Lundahl Christer Falköpings TK 7,3 M 1975 SWE
63701 Alaqqad Baker Trelleborgs TK 7,3 M 1976 SWE
64007 Franzen David Spånga TBK 7,3 M 1979 SWE
64144 Jaeger Fredrik Alingsås TK 7,3 M 1977 SWE
70627 Svanborg Robert Skellefteå TK 7,3 M 1976 SWE
70993 Nekham Axel Farsta TK 7,3 M 1975 SWE
87809 Dader Eric Gothia Tennis 7,3 M 1979 SWE
11442 Persson Mathias Tingsryds TS 7,4 M 1979 SWE
11827 Korseth jr Svenn Strömstads TK 7,4 M 1975 NOR
12150 Abrahamsson Tobias Piteå TK 7,4 M 1977 SWE
12662 Nielsén Tobias Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1975 SWE
16522 Sjöborg Karl Lidingö TK 7,4 M 1975 SWE
17428 Boklund Claes Huddinge TK 7,4 M 1975 SWE
17774 Lundblad Johannes Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1975 SWE
19422 Strid Carl Fredrik Lidingö TK 7,4 M 1978 SWE
19752 Svensson Johan Ready Play Tennis Club 7,4 M 1975 SWE
19767 Malmqvist Fredrik Höllvikens TK 7,4 M 1976 SWE
20044 Sarstrand Marcus Elfsborg Tennis 7,4 M 1978 SWE
20702 Petersson Joakim Tabergsdalens TK 7,4 M 1978 SWE
21626 Olsson Mikael Wä Tennisklubb 7,4 M 1975 SWE
22827 Sjögren Mattias Solna TK 7,4 M 1978 SWE
25048 Nyberg (R) Tomas Solna TK 7,4 M 1975 SWE
25544 Geeson (R) Kristian Mölndals TK 7,4 M 1975 SWE
26228 Larsson Erik Kristinehamns TK 7,4 M 1975 SWE
26498 Pihlblad Mårten Upsala TK 7,4 M 1975 SWE
28142 Edvardsson John Tingsryds TS 7,4 M 1979 SWE
28845 Söderström Martin Djursholms TK 7,4 M 1975 SWE
29292 Claesson Andreas Lidingö TK 7,4 M 1975 SWE
31722 Bergh Morgan Marks TK 7,4 M 1977 SWE
35201 Eliasson Tor Ramlösa TK 7,4 M 1977 SWE
36030 Edstam Carl Johan Ullevi TK 7,4 M 1978 SWE
41112 Farrokhmanesh Ali Hisingens TK 7,4 M 1976 SWE
50000 Palm Fredrik Kullabygdens Tennissällskap 7,4 M 1977 SWE
52109 Jägerskog Tobias Tullinge TK 7,4 M 1979 SWE
56317 Christensen Wilczek Peter Ullevi TK 7,4 M 1979 SWE
57297 Konstantinidis George Gustavsbergs TK 7,4 M 1976 SWE
57776 Forsberg Richard Älta TK 7,4 M 1977 SWE
57979 Moldovan Petru Vallentuna TK 7,4 M 1976 SWE
58710 Belfrage Claes Danderyds TK 7,4 M 1977 SWE
60234 Walette Andreas Skara TK 7,4 M 1978 SWE
60293 Palmebäck Pär Järfälla TS 7,4 M 1979 SWE
60393 Persson Håkan Forsbacka TK 7,4 M 1976 SWE
60644 Darefjell Santos Otávio Järfälla TS 7,4 M 1975 SWE
60670 Hagman Stefan Elfsborg Tennis 7,4 M 1976 SWE
60703 Strand Johan Sandareds TK 7,4 M 1976 SWE
60996 Leijonhufvud Greger IS GÖTA, tennis 7,4 M 1975 SWE
61001 Demirian Mikael Sundbybergs TK 7,4 M 1976 SWE
61151 Brantingson Staffan Solna TK 7,4 M 1976 SWE
61161 Hallqvist Fredrik Kungsbacka TK 7,4 M 1979 SWE
61236 Magnusson Fredrik Norrtälje TK 7,4 M 1976 SWE
61572 Eriksson Gabriel Älta TK 7,4 M 1979 SWE
61703 Ekerling Olof Norrköpings TK 7,4 M 1977 SWE
61846 Ljunghaga Anders Karlstads TK 7,4 M 1979 SWE
61855 Emilsson Max Påvelunds TBK 7,4 M 1977 SWE
61878 Lehto Markus No swedish club 7,4 M 1979 FIN
62002 Sapage Svenerik VåRö TK 7,4 M 1977 SWE
62014 Lecander Alexander Brottkärrs TF 7,4 M 1977 SWE
62050 Haraldsson Christian Kungsbacka TK 7,4 M 1976 SWE
62140 Änggård Stefan Lidingö TK 7,4 M 1976 SWE
62163 Schaeffer Erik Hellas Tennisklubb 7,4 M 1978 SWE
62173 Erwald Jonas Lidingö TK 7,4 M 1975 SWE
62181 hammarsten philip Lidingö TK 7,4 M 1978 SWE
62511 Herin Martin TSK Malmen 7,4 M 1979 SWE
62730 Höjelid Erik Tingsryds TS 7,4 M 1975 SWE
62747 Jörgensen Kristian Edsvikens TK 7,4 M 1975 SWE
62767 rosenqvist Martin Stenungsunds TK 7,4 M 1979 SWE
62839 Marky Jakob Stockholms TK 7,4 M 1978 SWE
62883 Helin Erik Rättviks TK 7,4 M 1976 SWE
62913 Halsius Fredrik Solna TK 7,4 M 1975 SWE
62966 Cederblad Henrik GLTK 7,4 M 1975 SWE
62981 Colliander Peter Särö LTK 7,4 M 1977 SWE
63057 Sinai Cave Westerviks TK 7,4 M 1976 SWE
63598 rosvall marcus Ystads TK 7,4 M 1976 SWE
63656 Johansson Peter Falköpings TK 7,4 M 1976 SWE
63815 Landström Daniel Torslanda TK 7,4 M 1977 SWE
64177 Bjerner Gabriel Tullinge TK 7,4 M 1978 SWE
64198 Metso (R) Antti No swedish club 7,4 M 1975 FIN
64199 Kuuppelomäki (R) Tomi No swedish club 7,4 M 1975 FIN
64358 Peterson John Ljungskile TF 7,4 M 1978 SWE
64387 Bergdahl Kristofer Kungsängens TK 7,4 M 1979 SWE
78373 Öman Patrik Luleå TK 7,4 M 1975 SWE
81581 Nilsson Jens USIF 7,4 M 1978 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
70431 Lindgren Anders Enebybergs IF 2,767 M 1971 SWE
80817 Lager Martin Enebybergs IF 3,1423 M 1974 SWE
30938 Pannula Pasi TK Hobby 3,2034 M 1973 SWE
78620 Hedlund Magnus Påvelunds TBK 3,3504 M 1974 SWE
79410 Årebjer Jimmy Upsala TK 3,3519 M 1974 SWE
65253 Byman Michael Lidingö TK 3,5884 M 1974 SWE
78142 Roos Rikard Fair Play TK 3,617 M 1974 SWE
22604 Zacharias Ulf Näsbyparks TK 3,681 M 1973 SWE
80696 Cederberg Fredrik Huddinge TK 3,6949 M 1973 SWE
80821 Fierro Pedro Enskede LTK 3,7169 M 1974 SWE
77331 Edroth Rickard Malmö TK 3,7444 M 1973 SWE
77769 Guren Kalle Spånga TBK 3,752 M 1973 SWE
62681 Geiwald Douglas Karlskrona TK 3,7962 M 1971 SWE
74263 Fjällström Magnus Upsala TK 3,801 M 1974 SWE
30742 Rinman Carl SALK 3,8852 M 1973 SWE
76603 Bengtsson Thomas Brottkärrs TF 3,9031 M 1971 SWE
80211 Almroth Erik Åkersberga TK 3,9828 M 1972 SWE
74547 Gustafsson Ulrik KLTK 4,015 M 1971 SWE
57573 Kallioniemi Marcus Enköpings TK 4,0855 M 1970 SWE
77498 Kristiansson Fredrik Söndrums TK 4,0909 M 1971 SWE
41183 Bülow Martin Brottkärrs TF 4,1068 M 1970 SWE
80090 Sticko Niklas Avesta TK 4,1557 M 1972 SWE
73188 Ejlestam Lennart Kungsängens TK 4,243 M 1970 SWE
15256 Hjalmarsson Fogelström Magnus Sundbybergs TK 4,3474 M 1973 SWE
24219 Kristensson Mats Sollentuna TK 4,4022 M 1972 SWE
11399 Igerud Jonas Slöinge TK 4,4317 M 1974 SWE
72455 westesson fredrik Lomma-Bjärreds TK 4,474 M 1971 SWE
74640 Blomqvist Patrik Näsbyparks TK 4,476 M 1971 SWE
65995 Nissinen Tero No swedish club 4,5629 M 1970 FIN
29625 Svensson Johan Enskede LTK 4,602 M 1974 SWE
21078 Strömberg Linus Sundbybergs TK 4,6305 M 1972 SWE
47708 Waller Magnus KLTK 4,6388 M 1970 SWE
28530 Pierrou Olle Saltsjöbadens LTK 4,7156 M 1972 SWE
13689 Jakobsson Christian Tingsryds TS 4,7324 M 1974 SWE
30476 Wittgren Mattias Åkersberga TK 4,7755 M 1971 SWE
27283 Gustafsson Daniel Borlänge TK 4,7901 M 1970 SWE
26712 Lindstedt Isak Eslövs TK 4,8097 M 1973 SWE
79775 Wadström Henrik Gefle TK 4,8156 M 1970 SWE
63533 Ahlberg Hans Sandareds TK 4,825 M 1972 SWE
61980 Jönsson Roger Wä Tennisklubb 4,8288 M 1973 SWE
62887 Walldén Jonas Fair Play TK 4,8353 M 1973 SWE
18865 Ho Fredrik Söndrums TK 4,8848 M 1971 SWE
31138 Billfalk Magnus Danderyds TK 4,8979 M 1973 SWE
33286 sandar sikandar Sundbybergs TK 4,9271 M 1971 SWE
27106 Ehn Fredrik Skövde TF 4,9339 M 1974 SWE
60141 Nylander Patrik Näsbyparks TK 4,9714 M 1973 SWE
61114 Wenckert Henrik KLTK 5 M 1973 SWE
74086 Josefsson Per-Anders Stenungsunds TK 5 M 1971 SWE
79996 Coster John Brottkärrs TF 5 M 1973 SWE
14455 Bergvall Patrik Söndrums TK 5,1 M 1971 SWE
20503 Kinberg Mathias Eksjö TF 5,1 M 1971 SWE
25145 Jörnmyr Per Karlstads TK 5,1 M 1972 SWE
29577 Widen Magnus Danderyds TK 5,1 M 1970 SWE
29785 Gustafsson Henrik Askhögens idrottsförening 5,1 M 1974 SWE
30243 Johansson Robin Västerhaninge TK 5,1 M 1974 SWE
32079 Kasteskog Gustav Enskede LTK 5,1 M 1971 SWE
34761 Fransson Keith Saltsjöbadens LTK 5,1 M 1970 SWE
71476 Alemo Jesper Vellinge TK 5,1 M 1970 SWE
72290 Kraft Ulf Örebro TK 5,1 M 1970 SWE
77900 Strandberg Håkan Kungsbacka TK 5,1 M 1972 SWE
80384 Köhlberg Tomas Saltsjö-Duvnäs TK 5,1 M 1974 SWE
80664 Ingvarson Erik Gustavsbergs TK 5,1 M 1972 SWE
82329 Larsson Jens Påvelunds TBK 5,1 M 1974 SWE
89919 Hjalting Peter Hellas Tennisklubb 5,1 M 1971 DNK
11837 Hansson Mikael Sundsvalls TK 5,2 M 1970 SWE
20059 Stålarm Johan Lerums TK 5,2 M 1972 SWE
24226 Göransson Andre Lillån TK 5,2 M 1973 SWE
25327 Hesser Johan Lidingö TK 5,2 M 1973 SWE
74215 Björklund Anders Fair Play TK 5,2 M 1971 SWE
77807 Axelsson Patrik Örebro TK 5,2 M 1972 SWE
79205 Östlund Petter Allmänna TK Lund 5,2 M 1973 SWE
18245 Edholm Jonas Mälarhöjdens IK Tennis 5,3 M 1971 SWE
21209 Mårtensson Andreas Lerums TK 5,3 M 1974 SWE
21224 Engstrand Stefan Saltsjöbadens LTK 5,3 M 1973 SWE
23434 Isaksson Niklas Näsbyparks TK 5,3 M 1970 SWE
29904 Angervall Thomas Särö LTK 5,3 M 1970 SWE
30339 Brenner Anders Saltsjöbadens LTK 5,3 M 1971 SWE
58584 Rosengren Staffan Borlänge TK 5,3 M 1974 SWE
16892 Nordin Marcus Habo Tennisförening 2016 5,4 M 1973 SWE
20615 Hermansson Anders Nässjö TK 5,4 M 1972 SWE
21781 Hammarqvist Johan Västerås Tennisklubb 5,4 M 1970 SWE
33193 Tidstrand Johan Kullabygdens Tennissällskap 5,4 M 1973 SWE
75110 Gustafsson Anders Kungsbacka TK 5,4 M 1970 SWE
77762 Klingspor Pontus Djursholms TK 5,4 M 1973 SWE
78186 Westling Peter SALK 5,4 M 1971 SWE
78461 Hagstrand Markus Enebybergs IF 5,4 M 1972 SWE
29414 Reyes Delgado Juan Norrköpings TK 5,5 M 1970 SWE
31744 Slättner Petter Strömstads TK 5,5 M 1972 SWE
61155 Ringom Rune Upsala TK 5,5 M 1971 NOR
72454 Nockhammar Ola Lomma-Bjärreds TK 5,5 M 1971 SWE
13816 Karlsson Peter Stockholms TK 5,6 M 1973 SWE
16540 Bäckström Per Skövde TF 5,6 M 1973 SWE
17434 Berglund Niclas Vallentuna TK 5,6 M 1970 SWE
18024 Nilsson Anders Varbergs TK 5,6 M 1974 SWE
18777 Jerhamre Anders Ullevi TK 5,6 M 1971 SWE
24972 Fogel Marcus KLTK 5,6 M 1971 SWE
25093 Andersson Erik Kungsbacka TK 5,6 M 1973 SWE
81681 Liljegren Fredrik Avesta TK 5,6 M 1973 SWE
89970 Buchwald Fredrik Malmö TK 5,6 M 1970 DEU
14286 Andersson Henrik Spårvägens TK 5,7 M 1974 SWE
18559 Veikkolainen Petri Älta TK 5,7 M 1970 SWE
19922 Håkanson John Danderyds TK 5,7 M 1971 SWE
26408 Sandberg Johan Gustavsbergs TK 5,7 M 1972 SWE
28866 Holm Peder Djursholms TK 5,7 M 1971 SWE
39099 Landin Jonas Kalmar TK 5,7 M 1972 SWE
60884 Rovai Federico Brottkärrs TF 5,7 M 1973 SWE
76176 Sällvin Peter Sundsvalls TK 5,7 M 1970 SWE
80548 Lagerlund Anders Lomma-Bjärreds TK 5,7 M 1973 SWE
13678 Lorentzi Henrik Sollentuna TK 5,8 M 1972 SWE
15620 Bojcic Mire Farsta TK 5,8 M 1971 SWE
17233 Karlsson Torgny Bankeryds TK 5,8 M 1971 SWE
24693 Kamgren Rikard TK Hobby 5,8 M 1970 SWE
26711 Fredriksson Bo Trollhättans TK 5,8 M 1971 SWE
28770 Wendt Mårten Smedslättens LTK 5,8 M 1970 SWE
33892 Remahl Patrik Kronprinsens TK 5,8 M 1972 SWE
62574 Broering Nils Christian Fair Play TK 5,8 M 1973 DEU
76599 Johansson Sund Bjarne Ullevi TK 5,8 M 1971 SWE
76776 Huldt Jonas Ullevi TK 5,8 M 1970 SWE
77700 Milleding Petter Brottkärrs TF 5,8 M 1972 SWE
12240 Svensson Anders Malmö TK 5,9 M 1972 SWE
15411 Karmteg Per SALK 5,9 M 1973 SWE
15419 Larnholt Anders Nyköpings TK 5,9 M 1972 SWE
16380 Tellné Mats Umeå TK 5,9 M 1974 SWE
17414 Forslund Fredrik Allmänna TK Lund 5,9 M 1972 SWE
19360 Höeg Fredrik Lidingö TK 5,9 M 1974 SWE
19652 Ahonen Marko Gislaveds TK 5,9 M 1970 SWE
26168 Stendal Fredrik Västerås Tennisklubb 5,9 M 1973 SWE
26305 Andersson Jörgen Eksjö TF 5,9 M 1970 SWE
26936 Gren Johan Påvelunds TBK 5,9 M 1971 SWE
28880 Tolleryd Jakob Djursholms TK 5,9 M 1973 SWE
31735 Svahn Jörgen Eksjö TF 5,9 M 1972 SWE
32550 Söderblom Marcus Djursholms TK 5,9 M 1972 SWE
37092 Björklou Mats Åby TK 5,9 M 1971 SWE
41199 Müller Yerko Södertälje Padel- & Tennisklubb 5,9 M 1971 SWE
51016 Sjöstrand Mattias Kungsbacka TK 5,9 M 1970 SWE
51059 Coster Niclas GLTK 5,9 M 1972 SWE
57627 Edholm Jonas Sollentuna TK 5,9 M 1972 SWE
58847 Thulin Dennis No swedish club 5,9 M 1973 SWE
60267 Engblom Fredrik Sollentuna TK 5,9 M 1972 SWE
61465 Zetterberg Mikael Näsbyparks TK 5,9 M 1973 SWE
62646 Rundgren Lars-Eric Borlänge TK 5,9 M 1974 SWE
62709 Sätmark Per Lomma-Bjärreds TK 5,9 M 1971 SWE
63149 Andersson Magnus IK Heros TK 5,9 M 1970 SWE
78141 Noltorp Erik Fair Play TK 5,9 M 1972 SWE
79066 Löwhagen Konrad Brottkärrs TF 5,9 M 1974 SWE
79438 Gunnarsson Olof Lidingö TK 5,9 M 1974 SWE
89933 Mörk Fredrik Wä Tennisklubb 5,9 M 1970 SWE
11580 Wikström Tobias Smedslättens LTK 6 M 1972 SWE
20491 Björklund Lakic Alexander Vallentuna TK 6 M 1973 SWE
30213 Gustafson Jonas GLTK 6 M 1972 SWE
33542 Åström Joachim Örebro TK 6 M 1973 SWE
73038 Karlsson Christer Tidaholms TK 6 M 1970 SWE
73672 Carlsson Torgny Trollbäckens TK 6 M 1970 SWE
80393 Edwardsson Jonas Hellas Tennisklubb 6 M 1974 SWE
10367 Jönsson Per Saltsjö-Duvnäs TK 6,1 M 1972 SWE
12955 Fagerström Mathias Älta TK 6,1 M 1973 SWE
13581 Boestad Henrik Farsta TK 6,1 M 1973 SWE
15081 Mccormack Darryl Hörby-Höör TK 6,1 M 1973 SWE
22111 Aronsson Johan Linköpings TK 6,1 M 1974 SWE
28414 Krutov Vadim Falkenbergs TK 6,1 M 1972 SWE
32534 Grönqvist Joel Trollhättans TK 6,1 M 1972 SWE
38061 Rönnlund Martin Djursholms TK 6,1 M 1971 SWE
58426 Jönsson Patrik Ödåkra TK 6,1 M 1973 SWE
58534 Olsson Stefan Sigtuna TK 6,1 M 1973 SWE
77765 Hallin Per Farsta TK 6,1 M 1972 SWE
80154 Bengtsson Carl Mölndals TK 6,1 M 1974 SWE
81791 Taheri-Wiik Jonas Karlstads TK 6,1 M 1973 SWE
82242 Lindström Anders Westerviks TK 6,1 M 1973 SWE
10117 Nilson Jonas Norrköpings TK 6,2 M 1970 SWE
10508 Fält Niklas Avesta TK 6,2 M 1973 SWE
12895 Friberg Jacob Älta TK 6,2 M 1970 SWE
13511 Moberg Jonas Kungsängens TK 6,2 M 1971 SWE
15197 Johnsson Olov Djursholms TK 6,2 M 1973 SWE
15826 Larsson Torbjörn Lomma-Bjärreds TK 6,2 M 1974 SWE
17163 Hager Richard Trollbäckens TK 6,2 M 1970 SWE
17878 Marzelius Olof Påvelunds TBK 6,2 M 1970 SWE
18937 Wilhelmsson Ulric Alvesta TK 6,2 M 1972 SWE
19661 Berg Oscar Danderyds TK 6,2 M 1972 SWE
32331 Eisner Kasper Nynäshamns TK 6,2 M 1970 SWE
33789 Demnert Marcus Danderyds TK 6,2 M 1974 SWE
36468 Olsson Carl-Owe Staffanstorps TK 6,2 M 1971 SWE
60028 Grandien Niklas Gefle TK 6,2 M 1971 SWE
64226 Kimberg Jörgen Karlshamns TK 6,2 M 1970 SWE
65116 Hydén Magnus Ullevi TK 6,2 M 1973 SWE
74430 Wallin Anders Kungsbacka TK 6,2 M 1970 SWE
78324 Hult Pontus Karlskrona TK 6,2 M 1971 SWE
79203 Carlbom Erik Åkersberga TK 6,2 M 1973 SWE
79333 Pennonen Mattias Falu TK 6,2 M 1974 SWE
80452 Ekersund Henrik Varbergs TK 6,2 M 1974 SWE
83888 Johansson Peter Gefle TK 6,2 M 1973 SWE
14070 Rydstedt Göran Gislaveds TK 6,3 M 1971 SWE
17737 Lindström Henrik TK Hobby 6,3 M 1972 SWE
18140 Bertman Erik Enebybergs IF 6,3 M 1971 SWE
19710 Sundberg Christian Djursholms TK 6,3 M 1971 SWE
22141 Beischer Magnus Mölndals TK 6,3 M 1971 SWE
37058 Gonzalez Espinosa Cristian Norrköpings TK 6,3 M 1972 SWE
40006 Thott Clas Fair Play TK 6,3 M 1972 SWE
56463 Huldschiner Henrik Enskede LTK 6,3 M 1971 SWE
58777 Bertman Göran IS GÖTA, tennis 6,3 M 1974 SWE
58952 Knowles Gunnar Sollentuna TK 6,3 M 1971 SWE
61233 Johansson Fredrik Trollhättans TK 6,3 M 1974 SWE
61429 Löfgren Mattias Mölndals TK 6,3 M 1974 SWE
62102 boberg mikael Avesta TK 6,3 M 1970 SWE
72737 Ehrenström Magnus Gefle TK 6,3 M 1971 SWE
79065 Stigh Martin Påvelunds TBK 6,3 M 1974 SWE
10311 Mattsson Jörgen Uddevalla TK 6,4 M 1973 SWE
15858 Ekberg Jonas Solna TK 6,4 M 1973 SWE
19098 Heindow Björn Västerhaninge TK 6,4 M 1970 SWE
20969 Karlsson Pontus Hunnebostrands TK 6,4 M 1970 SWE
22987 Frank Mattias Allmänna TK Lund 6,4 M 1970 SWE
25220 Svedberg Magnus Björnarnas TK 6,4 M 1974 SWE
29528 Bendrik Johan Upsala TK 6,4 M 1972 SWE
29549 Lundin Tobias Skanör-Falsterbo TK 6,4 M 1974 SWE
30634 Ödkvist Henrik Södra Sandby TK 6,4 M 1970 SWE
31740 Ögren David Öviks TK 6,4 M 1973 SWE
33840 Landelius Fredrik Påvelunds TBK 6,4 M 1972 SWE
56262 Thulin Anders Kungsängens TK 6,4 M 1970 SWE
58814 Magnusson Carl-Fredrik Kristianstads TK 6,4 M 1974 SWE
60995 Marcus Roslund Falköpings TK 6,4 M 1974 SWE
63861 Malmgren Christian Saltsjöbadens LTK 6,4 M 1974 SWE
66242 Nilsson Rikard SALK 6,4 M 1972 SWE
74600 Johansson Greger Enebybergs IF 6,4 M 1971 SWE
17139 Janson Lars Elfsborg Tennis 6,5 M 1971 SWE
19746 Tingwall Henrik Sigtuna TK 6,5 M 1972 SWE
21202 Bulat Artur Vellinge TK 6,5 M 1972 SWE
25950 Nordquist Björn Björbo IF Tennissektion 6,5 M 1974 SWE
32289 Andersson Niklas Smålandsstenars TK 6,5 M 1971 SWE
44579 Gerdin Christer Annebergs GIF TS 6,5 M 1970 SWE
49663 Tiljander Martin Mjölby TK 6,5 M 1972 SWE
60070 Wahlberg Mattias Täby TK 6,5 M 1971 SWE
60673 Gunnarsson Martin Jönköpings Tennisklubb 6,5 M 1973 SWE
61049 Lindqvist Tobias Norrtälje TK 6,5 M 1974 SWE
74317 Sörnäs Erik Stockholms TK 6,5 M 1971 SWE
78702 Schoster Anders Påvelunds TBK 6,5 M 1973 SWE
78943 Palmertz Joakim Påvelunds TBK 6,5 M 1970 SWE
85672 Özürküt Koray Spårvägens TK 6,5 M 1974 SWE
11916 Jönsson Patrik Jönköpings Tennisklubb 6,6 M 1970 SWE
15424 Örnestig Peder Färjestadens TK 6,6 M 1971 SWE
18896 Bontidean Alin Allmänna TK Lund 6,6 M 1972 SWE
19872 Lindström Joakim Lomma-Bjärreds TK 6,6 M 1974 SWE
22605 Backtorp johnny Solna TK 6,6 M 1972 SWE
30719 Hellström Matthias Öviks TK 6,6 M 1972 SWE
30896 Önnerdal Janne Upsala TK 6,6 M 1972 SWE
30902 Skoglund Jimmy Trollbäckens TK 6,6 M 1971 SWE
58841 Zurka Lavi Team Åkered Tennisklubb 6,6 M 1972 SWE
58988 Fältén Stefan Sollentuna TK 6,6 M 1972 SWE
61788 Schmidt Peter Upsala TK 6,6 M 1973 SWE
62548 Viktor Paul Trelleborgs TK 6,6 M 1971 SWE
62899 Milotti Stefan Malmö TK 6,6 M 1973 SWE
63426 Löfvenberg Patrik Saltsjö-Duvnäs TK 6,6 M 1973 SWE
71907 Vilhelmsson Stefan Kungsbacka TK 6,6 M 1970 SWE
81187 Landfors Marcus Skellefteå TK 6,6 M 1972 SWE
82089 Tränk Jonas Danderyds TK 6,6 M 1972 SWE
11421 Bengtsson Mattias Getinge TK 6,7 M 1974 SWE
17280 Jonsson Anders Jönköpings Tennisklubb 6,7 M 1972 SWE
18459 Linder Michael Mariestads TK 6,7 M 1970 SWE
19016 Bergelin Anders Lomma-Bjärreds TK 6,7 M 1974 SWE
22238 Edvall Daniel Gustavsbergs TK 6,7 M 1973 SWE
28418 Edström (R) Petter Solna TK 6,7 M 1974 SWE
29250 Örlebäck Morgan Partille Tennis 6,7 M 1971 SWE
29420 Grammahage Henrik Torslanda TK 6,7 M 1974 SWE
31257 Ågren Peter Domnarvets TK 6,7 M 1971 SWE
32165 Rindeby Magnus Rimbo TK 6,7 M 1970 SWE
32833 Boding Oskar Saltsjöbadens LTK 6,7 M 1972 SWE
57515 Jonsson Håkan Öviks TK 6,7 M 1973 SWE
60231 Andersson Anders Järfälla TS 6,7 M 1970 SWE
60770 johansson jesper Tranås LTK 6,7 M 1970 SWE
63093 Lindqvist Thorbjörn Hagafors TK 6,7 M 1971 SWE
64075 Vucetic Ulf Smedslättens LTK 6,7 M 1971 SWE
74281 Liljedahl Fredrik Allmänna TK Lund 6,7 M 1972 SWE
76227 Wedenby Krister Högsbohöjds TK 6,7 M 1971 SWE
17658 Eklund Daniel Bankeryds TK 6,8 M 1970 SWE
18833 Lundgren Ola Lillån TK 6,8 M 1973 SWE
19616 Fagerström Björn Munka-Ljungby TK 6,8 M 1974 SWE
22785 Norberg Marcus Älta TK 6,8 M 1974 SWE
23240 Lindstenz Björn Enebybergs IF 6,8 M 1973 SWE
25867 Hansson Ola Västerås Tennisklubb 6,8 M 1972 SWE
26974 Linder Henrik Västerås Tennisklubb 6,8 M 1974 SWE
31166 Rönnblom Urban Skellefteå TK 6,8 M 1971 SWE
32418 Zetterberg Johan Båstad Tennissällskap 6,8 M 1970 SWE
33242 Kandelén Jimmy Rimbo TK 6,8 M 1972 SWE
58177 Karlsson Sverker Öviks TK 6,8 M 1971 SWE
58683 Jansson Stefan Trollhättans TK 6,8 M 1973 SWE
61798 Bergudden Carl Lillån TK 6,8 M 1973 SWE
62789 Ramström Erik Sigtuna TK 6,8 M 1971 SWE
62897 Poaches Maurice Malmö TK 6,8 M 1972 SWE
63490 Möllsten Patrik Saltsjö-Duvnäs TK 6,8 M 1973 SWE
64219 Dahlström Markus Smedslättens LTK 6,8 M 1974 SWE
65093 Wik Kristofer Viggbyholms TK 6,8 M 1971 SWE
65141 Antonelius Tomas Smedslättens LTK 6,8 M 1973 SWE
65245 Högfors Mats TK Aros Västerås 6,8 M 1973 SWE
66257 Nordlund Jonas Danderyds TK 6,8 M 1972 SWE
77760 Elmblad Jonas Lidingö TK 6,8 M 1973 SWE
80573 Hillman Magnus Gefle TK 6,8 M 1972 SWE
89846 Tyresgård Anders Lillån TK 6,8 M 1973 SWE
13507 Fallbrink Krister Västerås Tennisklubb 6,9 M 1971 SWE
17634 Almroth Andreas Bankeryds TK 6,9 M 1974 SWE
19920 Wahlberg Erik Järfälla TS 6,9 M 1973 SWE
20648 Petrén Mårten Skanör-Falsterbo TK 6,9 M 1971 SWE
21780 Svensson Rikard Västerås Tennisklubb 6,9 M 1972 SWE
22202 Sunnanbris Anders Kristianstads TK 6,9 M 1971 SWE
22966 Malm Markus TK SAAB 6,9 M 1973 SWE
31171 Thorselius Johan SALK 6,9 M 1974 SWE
52044 Brixvik Magnus Särö LTK 6,9 M 1973 SWE
60051 Dip Mirsad Norrköpings TK 6,9 M 1970 SWE
60123 Sund Krister Upsala TK 6,9 M 1971 SWE
60799 Nauclér Fredrik Lerums TK 6,9 M 1973 SWE
61349 Engström Henrik Lidingö TK 6,9 M 1971 SWE
61792 Lundström Thomas Luleå TK 6,9 M 1973 SWE
62265 Bergh Jonas Lidingö TK 6,9 M 1971 SWE
62783 Sundström Daniel Luleå TK 6,9 M 1972 SWE
63159 Häggsjö Rickard Vårgårda TK 6,9 M 1972 SWE
63645 Johnsson Marcus Avesta TK 6,9 M 1971 SWE
64281 Alftberg Niclas Enskede LTK 6,9 M 1972 SWE
64400 Cedervall Patrik Fair Play TK 6,9 M 1973 SWE
65162 Bexelius Jörgen Enebybergs IF 6,9 M 1973 SWE
80121 Sjögren Christian Ronneby TK 6,9 M 1973 SWE
89920 Burén Albert Elfsborg Tennis 6,9 M 1973 SWE
13440 Bovin Henrik GLTK 7 M 1971 SWE
15890 Jöelaid Jan Dalsjöfors TK 7 M 1971 SWE
16978 Röstberg Niklas Trollhättans TK 7 M 1973 SWE
17067 Östling Thomas Stockholms TK 7 M 1970 SWE
20831 Lerby Magnus Viggbyholms TK 7 M 1970 SWE
26255 Johannesson Magnus Fair Play TK 7 M 1972 SWE
27584 Domander Stefan SALK 7 M 1972 SWE
29418 Kais Per-Olov Viggbyholms TK 7 M 1972 SWE
30804 Petersson Jesper Karlskrona TK 7 M 1971 SWE
33717 Sanmark Per Enebybergs IF 7 M 1971 SWE
33927 Thorén Robert Djursholms TK 7 M 1972 SWE
57338 Falk Johan Gustavsbergs TK 7 M 1973 SWE
58886 Bergman-Kyllönen Magnus Upsala TK 7 M 1973 SWE
60200 Sundin Tomas Järfälla TS 7 M 1971 SWE
60878 Edman Johan Torslanda TK 7 M 1974 SWE
61096 Bragsjö Stefan Vimmerby TK 7 M 1971 SWE
61301 Gullbrand Per Motala TK 7 M 1973 SWE
61958 Helgesson Andreas Kalmar TK 7 M 1974 SWE
62816 Ahlstedt Martin Vallda TK 7 M 1974 SWE
64419 Beijar Tomas Vallentuna TK 7 M 1972 SWE
65071 nilsson Fredrik Alvesta TK 7 M 1972 SWE
65400 Mårtensson Per Gislaveds TK 7 M 1974 SWE
66072 schnoor per-olof Helsingborgs TK 7 M 1973 DEU
66356 Schalin Richard Hörby-Höör TK 7 M 1973 SWE
66364 Uppman Magnus Järfälla TS 7 M 1972 SWE
66378 jansson patrik Vallda TK 7 M 1973 SWE
66405 Gustafsson Bengt Vallda TK 7 M 1971 SWE
70744 Kumar Per-Anders Östhammars Sportklubb 7 M 1971 SWE
74881 Öman Mattias Luleå TK 7 M 1974 SWE
12731 Bergström Fredrik Enebybergs IF 7,1 M 1970 SWE
13818 Gren Marc Farsta TK 7,1 M 1970 SWE
15434 sandfridsson henrik Skultorps TK 7,1 M 1974 SWE
15771 Gustavsson Johan Öjaby TK 7,1 M 1974 SWE
17976 Schwartzler Cédric Mälarhöjdens IK Tennis 7,1 M 1974 SWE
18684 Grävare Mattias Kungsbacka TK 7,1 M 1973 SWE
21019 Hasselblad Magnus Nyköpings TK 7,1 M 1972 SWE
23040 Lundahl Johan Vellinge TK 7,1 M 1970 SWE
25717 Warolin Pål Torslanda TK 7,1 M 1974 SWE
56302 Carlsson Michael Öjaby TK 7,1 M 1974 SWE
58220 Wassenius Christian Slöinge TK 7,1 M 1970 SWE
58880 Jaurell Jonas Linköpings TK 7,1 M 1971 SWE
60427 Arvidsson Jonas Spånga TBK 7,1 M 1974 SWE
60507 Fagrenius Karl Trelleborgs TK 7,1 M 1974 SWE
61364 Wiik Bruno Mjölby TK 7,1 M 1971 SWE
61697 Jöhncke Joakim Kungsängens TK 7,1 M 1970 SWE
63104 Lindström Johan Åkersberga TK 7,1 M 1972 SWE
63233 Uhlén Mats Mälarhöjdens IK Tennis 7,1 M 1973 SWE
63750 Olofson Fredrik Trollbäckens TK 7,1 M 1974 SWE
64293 Solvin Anders Arvika TK 7,1 M 1971 SWE
65541 Ekstam Ulf Järfälla TS 7,1 M 1974 SWE
65612 Tuveson Jonas Vallda TK 7,1 M 1971 SWE
65979 Svensson Lars olof Falkenbergs TK 7,1 M 1974 SWE
72260 Lindberg Mattias Spånga TBK 7,1 M 1971 SWE
74170 Perslund Thomas Huddinge TK 7,1 M 1971 SWE
74960 Knutsson Jens Danderyds TK 7,1 M 1972 SWE
77397 Brue Thomas Brottkärrs TF 7,1 M 1973 SWE
78619 Varga Sven Visby TK 7,1 M 1973 SWE
81633 Postoaca Andrei Saltsjöbadens LTK 7,1 M 1974 SWE
82227 Axelsson Erik Partille Tennis 7,1 M 1970 SWE
89021 Nygren Andreas Brottkärrs TF 7,1 M 1972 SWE
11340 Ahlström Martin Hellas Tennisklubb 7,2 M 1972 SWE
11576 Rosendahl Alexander Malmö TK 7,2 M 1971 SWE
12457 Ndisi Johan Lidingö TK 7,2 M 1973 SWE
15674 Örnmark Marcus Enebybergs IF 7,2 M 1973 SWE
16315 Mannheim Johan Lidingö TK 7,2 M 1973 SWE
16972 Schröder Pontus SALK 7,2 M 1971 SWE
17644 Levin Magnus Mälarhöjdens IK Tennis 7,2 M 1973 SWE
17815 Jornert Per-Erik Mölndals TK 7,2 M 1971 SWE
18207 Lindqvist Jörgen Högsbohöjds TK 7,2 M 1971 SWE
18454 Kennmark Johan Vimmerby TK 7,2 M 1970 SWE
22285 Josevski Nikola Trelleborgs TK 7,2 M 1972 SWE
25353 Forste Mårten Djursholms TK 7,2 M 1971 SWE
27871 Swensson Mårten Malmö TK 7,2 M 1972 SWE
31273 Sääf Mattias Gislaveds TK 7,2 M 1972 SWE
32635 Widgren Anders Landskrona TK 7,2 M 1970 SWE
33182 Johannsen Lars Mälarhöjdens IK Tennis 7,2 M 1972 SWE
33841 Florin Anders Åkersberga TK 7,2 M 1970 SWE
56073 Carlsson Mattias Sandareds TK 7,2 M 1972 SWE
56173 Norlund Håkan Skellefteå TK 7,2 M 1973 SWE
56412 Morales Gonzalez Homero Luleå TK 7,2 M 1971 SWE
58897 Nestler Patrik Brottkärrs TF 7,2 M 1970 SWE
58909 Karlander Per Höllvikens TK 7,2 M 1972 SWE
60389 almtoft tobias Norrköpings TK 7,2 M 1972 SWE
61745 Klein Markus TK SAAB 7,2 M 1974 SWE
61919 Bondesson Håkan Kristianstads TK 7,2 M 1973 SWE
62093 Sandström Johan Trosa-Vagnhärad TK 7,2 M 1972 SWE
62400 Bergström Per Nora LTK 7,2 M 1970 SWE
62695 Wennberg Johan Trollhättans TK 7,2 M 1972 SWE
62838 Lindblad Oscar Falköpings TK 7,2 M 1973 SWE
63242 Nilsson Per-Ola Söndrums TK 7,2 M 1970 SWE
63298 Olsson Mats Ullevi TK 7,2 M 1971 SWE
64808 Persson Anders Umeå TK 7,2 M 1974 SWE
65049 Kusar Henrik Trollbäckens TK 7,2 M 1973 SWE
65134 Millberg Ted Tidaholms TK 7,2 M 1973 SWE
65502 Beäff Per Smedslättens LTK 7,2 M 1974 SWE
65954 Olsson Peter Eslövs TK 7,2 M 1972 SWE
70649 Välimäki Janne Strängnäs TK 7,2 M 1972 SWE
75812 Dietrich Peter Sollentuna TK 7,2 M 1974 SWE
77812 Hermansson Jan Mölndals TK 7,2 M 1973 SWE
80845 Andersson Mathias Åby TK 7,2 M 1974 SWE
81614 Karlsson Carl Sundsvalls TK 7,2 M 1974 SWE
81942 Larsson Thomas Ängelholms TK 7,2 M 1974 SWE
82106 Ackell Sven Saltsjö-Duvnäs TK 7,2 M 1974 SWE
12000 Ewaldh Niklas Kullabygdens Tennissällskap 7,3 M 1974 SWE
13697 Jihde Peter Lidingö TK 7,3 M 1971 SWE
14342 von Brömssen Mattias Sollentuna TK 7,3 M 1973 SWE
16688 Nymann Henrik Vårgårda TK 7,3 M 1971 SWE
16979 Larsson Mattias Trollhättans TK 7,3 M 1973 SWE
17886 Lindberg Thomas Karlshamns TK 7,3 M 1973 SWE
18252 Michalowski Johan Nyköpings TK 7,3 M 1971 SWE
22412 Häggblom Mikael Östersund-Frösö TK 7,3 M 1971 SWE
26886 Edlund Johan Öviks TK 7,3 M 1974 SWE
26916 Boding Jonas SALK 7,3 M 1971 SWE
29072 Helm Mattias Finspång AIK Tennisklubb 7,3 M 1974 SWE
30133 Svantesson Mattias Vallentuna TK 7,3 M 1970 SWE
32108 Karlsson Bertil Växjö TS 7,3 M 1970 SWE
33223 Kanje Mattias Kalmar TK 7,3 M 1970 SWE
33444 Nordwall Marcus GLTK 7,3 M 1972 SWE
33902 Lundgren Magnus Påvelunds TBK 7,3 M 1973 SWE
39354 Sternheden Marcus IS GÖTA, tennis 7,3 M 1972 SWE
58471 Kadiri Kayode Mälarhöjdens IK Tennis 7,3 M 1971 SWE
60839 Gille Mattias Forsbacka TK 7,3 M 1974 SWE
61055 Nilsson Peder Alingsås TK 7,3 M 1970 SWE
61214 Reinaas Kenneth Strömstads TK 7,3 M 1972 NOR
61460 Larsson Kenneth Nora LTK 7,3 M 1971 SWE
62592 Eliasson Anders Gullmarens centre court 7,3 M 1974 SWE
62656 Gürler Cem Strängnäs TK 7,3 M 1971 SWE
62738 Johansson Linus Partille Tennis 7,3 M 1973 SWE
62828 Rosén Richard KLTK 7,3 M 1971 SWE
62904 Svensson Tommy Söderfors TK 7,3 M 1972 SWE
63105 Sjödahl Jonas Västerås Tennisklubb 7,3 M 1973 SWE
63432 Hägg Mats Avesta TK 7,3 M 1971 SWE
63728 Rydh Jonas Bankeryds TK 7,3 M 1970 SWE
63764 Edlund Fredrik Lidköpings TK 7,3 M 1974 SWE
63771 Aldemo Håkan Gefle TK 7,3 M 1973 SWE
63879 Abrahamsson Nicklas Skanör-Falsterbo TK 7,3 M 1970 SWE
64851 Andersson Lars Östersund-Frösö TK 7,3 M 1972 SWE
74127 Björnlund Peter Upsala TK 7,3 M 1972 SWE
79308 Ritums Adam Danderyds TK 7,3 M 1972 SWE
79763 Lindqvist Peter Strömstads TK 7,3 M 1971 SWE
10983 Carlnäs Staffan Visby TK 7,4 M 1973 SWE
11619 Lundgren Carl-Johan Ljungskile TF 7,4 M 1974 SWE
12064 Grabe Johan Djursholms TK 7,4 M 1972 SWE
13508 Edberg Jan Hellas Tennisklubb 7,4 M 1973 SWE
15032 Thulin Per Ellagårds TK 7,4 M 1971 SWE
15381 Runström Håkan Höllvikens TK 7,4 M 1971 SWE
15624 Källeskog Kristoffer Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1972 SWE
16163 Drottshage Daniel Västerhaninge TK 7,4 M 1971 SWE
16763 Dahl Niclas Lerums TK 7,4 M 1972 SWE
17209 Nygren Dan Arvika TK 7,4 M 1974 SWE
17316 Cruse Johan Stenungsunds TK 7,4 M 1970 SWE
17435 Aksberg Johan Lidingö TK 7,4 M 1972 SWE
17785 Kristiansson Pontus Höllvikens TK 7,4 M 1971 SWE
17913 Sandblom Andreas KLTK 7,4 M 1974 SWE
18716 adamsson claude Fair Play TK 7,4 M 1971 SWE
19116 Ridström Fredrik Åby TK 7,4 M 1972 SWE
21979 Wallin  (R) Dan Ullevi TK 7,4 M 1973 SWE
22338 Seippel Peter Djursholms TK 7,4 M 1974 SWE
23302 Kube (R) Jonas Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1973 SWE
26804 Fors Henrik Elfsborg Tennis 7,4 M 1974 SWE
27130 Söderström Magnus Gustavsbergs TK 7,4 M 1973 SWE
30888 Christoffersson Gilbert Kullabygdens Tennissällskap 7,4 M 1974 SWE
31458 Johansson Magnus IS GÖTA, tennis 7,4 M 1973 SWE
32532 Wessman Mats Helsingborgs TK 7,4 M 1974 SWE
33633 von Uexkull Carl-Johan Djursholms TK 7,4 M 1973 SWE
39077 Karlsson Andreas Norrköpings TK 7,4 M 1971 SWE
39331 Gunnarsson Johan Slite Tennisklubb 7,4 M 1974 SWE
52008 Nilsson Anders Särö LTK 7,4 M 1974 SWE
56460 Carlander Jesper Trosa-Vagnhärad TK 7,4 M 1974 SWE
57448 Sjöö Christer Båstad Tennissällskap 7,4 M 1974 SWE
57629 Eklund Douglas Djursholms TK 7,4 M 1972 SWE
58126 Willén Karl-Johan Lidingö TK 7,4 M 1973 SWE
58579 Kruse Peter Huddinge TK 7,4 M 1974 SWE
58905 Wåhlander Jon Ystads TK 7,4 M 1972 SWE
58928 Engvall Thomas Habo Tennisförening 2016 7,4 M 1970 SWE
58941 Mattsson Hendrik Lysekils TK 7,4 M 1974 SWE
58989 Ericsson Mattias Varbergs TK 7,4 M 1973 SWE
60008 Prytz Oscar SALK 7,4 M 1973 SWE
60021 Erbe Christer Nynäshamns TK 7,4 M 1971 SWE
60098 Stackell Carl Johan Näsbyparks TK 7,4 M 1973 SWE
60102 Vennerstrand Peter Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1971 SWE
60125 Brasen Magnus Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1970 SWE
60133 Feiff Mattias Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1972 SWE
60157 Byström Jonas Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1971 SWE
60172 Cervin Håkan Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1972 SWE
60182 Levén Peter Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1971 SWE
60203 Lander Anders Nynäshamns TK 7,4 M 1970 SWE
60227 Allbäck Marcus Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1973 SWE
60334 Heilbrunn Philip Djursholms TK 7,4 M 1970 SWE
60444 Ljungholm Niklas Danderyds TK 7,4 M 1972 SWE
60666 Nilsson Ronny Lysekils TK 7,4 M 1970 SWE
60671 Ahldin Johan KLTK 7,4 M 1973 SWE
60797 Ernst Cédric Gustavsbergs TK 7,4 M 1970 SWE
60975 Söderlund Jonas Skultorps TK 7,4 M 1970 SWE
61020 Söderlund Henrik Wä Tennisklubb 7,4 M 1971 SWE
61119 svennberg anders Danderyds TK 7,4 M 1971 SWE
61185 Wadenholm Rubin Täby TK 7,4 M 1974 SWE
61266 Sjöqvist Tobias Gustavsbergs TK 7,4 M 1971 SWE
61278 Borgenstierna Jacob Gustavsbergs TK 7,4 M 1970 SWE
61363 Gahn Kristian Gustavsbergs TK 7,4 M 1972 SWE
61391 Lindstrup Bjarne Edsvikens TK 7,4 M 1971 SWE
61438 Järvheden Thomas Edsvikens TK 7,4 M 1973 SWE
61449 Lundström Peter Näsbyparks TK 7,4 M 1973 SWE
61533 Holm Per Lidköpings TK 7,4 M 1974 SWE
61677 Hjukström Thomas Djursholms TK 7,4 M 1974 SWE
61680 Renström Johan Farsta TK 7,4 M 1971 SWE
61774 Boman Richard Pixbo TK 7,4 M 1970 SWE
61819 Borgedahl Håkan Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1971 SWE
61900 Wigforss Martin Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1973 SWE
61901 Larsson Fredrik Mora TK 7,4 M 1973 SWE
61905 Widell Jonas Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1974 SWE
62013 Hakwinsson Andre Hellas Tennisklubb 7,4 M 1971 SWE
62049 Marthinsen fredrik Kungsbacka TK 7,4 M 1972 SWE
62249 Anjou Mattias Lidingö TK 7,4 M 1973 SWE
62280 Bergström Johan Lidingö TK 7,4 M 1973 SWE
62332 Löf Martin Gefle TK 7,4 M 1974 SWE
62433 Hjertstedt Daniel Lidingö TK 7,4 M 1973 SWE
62450 Svensson Anders Örebro TK 7,4 M 1974 SWE
62495 Möllander Johan Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1974 SWE
62573 Sommerfeld Mattias KLTK 7,4 M 1973 SWE
62599 Pettersson Klas Elfsborg Tennis 7,4 M 1971 SWE
62645 Carenco David-Anthony Näsbyparks TK 7,4 M 1970 FRA
62859 Malmström Peter Djursholms TK 7,4 M 1972 SWE
62869 Swahn Håkan Skövde TF 7,4 M 1970 SWE
63074 Kiw Richard Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1972 SWE
63082 Sellin Peter SALK 7,4 M 1971 SWE
63097 Dimming Thomas Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1972 SWE
63123 Heyman Gustav Danderyds TK 7,4 M 1974 SWE
63126 Florén Johan Järfälla TS 7,4 M 1970 SWE
63337 Linder Svante Västerås Tennisklubb 7,4 M 1972 SWE
63378 Lundgren Magnus Skultorps TK 7,4 M 1974 SWE
63785 Larsson Per-Henrik Vänersborgs TK 7,4 M 1972 SWE
63971 Walméus Fredrik Viggbyholms TK 7,4 M 1971 SWE
64287 Wallgren Fredrik Trollbäckens TK 7,4 M 1974 SWE
64525 Ekholm David Lillån TK 7,4 M 1973 SWE
73086 Gustafsson Jonas Upsala TK 7,4 M 1970 SWE
74037 Jonsson Jonas Östersund-Frösö TK 7,4 M 1974 SWE
76764 Nyström Ove Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1970 SWE
79394 Vilhjálmsson Mikael Karlstads TK 7,4 M 1973 SWE
81609 Norin Olle Gustavsbergs TK 7,4 M 1974 SWE
62284 Knutson Tobias Malmö TK 7,5 M 1972 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
70079 Persson Martin KLTK 3,0258 M 1967 SWE
76860 Svensson Håkan KLTK 3,2536 M 1966 SWE
77116 Holm Henrik Båstad Tennissällskap 3,5311 M 1968 SWE
75379 Hobik Henrik Ullevi TK 3,5709 M 1969 SWE
75071 Häger Magnus Götene TK 3,5975 M 1967 SWE
70454 Wihlborg Rickard Skanör-Falsterbo TK 3,6143 M 1966 SWE
70147 Alemo Patrik Skanör-Falsterbo TK 3,7911 M 1967 SWE
26624 Hedman Jan Västerås Tennisklubb 3,7938 M 1967 SWE
75802 Perman Fredrik Enebybergs IF 3,8116 M 1968 SWE
71948 Andersson Tommy TK Hobby 3,8367 M 1969 SWE
89909 Broström Jonas Sollentuna TK 3,8653 M 1965 SWE
76087 Strandeus Johan Ullevi TK 4,0122 M 1966 SWE
27216 Thorstrand Marcus SALK 4,0267 M 1967 SWE
75885 Svensson Niclas Götene TK 4,032 M 1969 SWE
75516 Wennberg Patrik Båstad Tennissällskap 4,0328 M 1969 SWE
75212 Rejler Peter Stockholms TK 4,075 M 1966 SWE
12829 Maravelias Christian Saltsjöbadens LTK 4,0769 M 1967 SWE
33638 Johansson Nicklas Ullevi TK 4,081 M 1968 SWE
70878 Ramel Claes Skanör-Falsterbo TK 4,1242 M 1965 SWE
23576 Andreasson Patrik Gustavsbergs TK 4,1354 M 1966 SWE
72402 Zeile Magnus Upsala TK 4,1549 M 1969 SWE
29580 Malmberg Mats Söndrums TK 4,1553 M 1966 SWE
27976 Westerlind Johan Täby TK 4,166 M 1968 SWE
70570 Mårtensson Niklas Åkarp-Burlövs TK 4,2146 M 1969 SWE
70990 Rosberg Ulf Djursholms TK 4,224 M 1965 SWE
29125 Paulsson Rikard Lomma-Bjärreds TK 4,3461 M 1968 SWE
76376 Rosén Anders Sundbybergs TK 4,3746 M 1968 SWE
20031 Malila Tony Kungsbacka TK 4,3823 M 1968 SWE
26369 Rosen Anders Elfsborg Tennis 4,4507 M 1968 SWE
26150 Åkermark Anders TK Hobby 4,4569 M 1965 SWE
77756 Engström Stephan Ullevi TK 4,4723 M 1967 SWE
71073 Krüeger Christian KLTK 4,4807 M 1966 SWE
57487 Cederbaum Henrik Sollentuna TK 4,4836 M 1969 SWE
75705 Nilsson Kai-Anders Hellas Tennisklubb 4,5025 M 1966 SWE
72317 Hall Stefan TK Hobby 4,5295 M 1967 SWE
71376 Hoff Adam Åkarp-Burlövs TK 4,5333 M 1969 SWE
76697 Johansson Kenneth Enebybergs IF 4,5377 M 1966 SWE
58953 Vajstedt Henrik Strängnäs TK 4,5461 M 1969 SWE
75338 Pipkorn Ove GLTK 4,6247 M 1967 SWE
59908 Diedrichs Ben Sundbybergs TK 4,6478 M 1969 SWE
75457 Jönsson Ola Nässjö TK 4,6901 M 1965 SWE
27219 Thorstrand Christopher SALK 4,6971 M 1969 SWE
76401 Rowinski Sylvester Örebro TK 4,7162 M 1966 SWE
32964 Forsberg Jonas Täby TK 4,7163 M 1968 SWE
71637 Bergström Christian Söndrums TK 4,7184 M 1967 SWE
72867 Hager Stefan Trollbäckens TK 4,7582 M 1967 SWE
76403 Jäderberg Mikael Åkersberga TK 4,8001 M 1965 SWE
23783 Fredriksson Ulf Hyltebruks TK 4,8214 M 1966 SWE
75153 von Mentzer Henrik Kungsbacka TK 4,8424 M 1965 SWE
17750 Nylin Per Kils TK 4,8613 M 1968 SWE
74026 Waern Fredrik TK Hobby 4,9068 M 1965 SWE
23530 Einerth Ulf Lidingö TK 4,9081 M 1967 SWE
75557 Asklin Ulf Höllvikens TK 4,9368 M 1968 SWE
26082 Ludvigsson Mikael Värnamo TK 4,9394 M 1969 SWE
32382 Eriksson Per Hallstahammars TK 4,9654 M 1967 SWE
30483 Pelz Michael Götene TK 4,9926 M 1966 SWE
17796 Rittfeldt Patrik Kungsbacka TK 5 M 1966 SWE
25646 Sandquist Jan Täby TK 5 M 1969 SWE
20296 Holttinen Tomas Gefle TK 5,1 M 1966 SWE
25809 Löfquist Mats Västerås Tennisklubb 5,1 M 1968 SWE
27012 Medailleu Kristian Påvelunds TBK 5,1 M 1966 SWE
74566 Hermansson Patrik Åkersberga TK 5,1 M 1968 SWE
27450 Orest Johan Näsbyparks TK 5,2 M 1969 SWE
42405 Pettersson Leif Upsala TK 5,2 M 1965 SWE
75408 Granbom Peter Lerums TK 5,2 M 1967 SWE
75596 Westermark Lennart Sollentuna TK 5,2 M 1965 SWE
77206 Hedman Christian Trollbäckens TK 5,2 M 1968 SWE
26647 Andersson Thomas Hallstahammars TK 5,3 M 1968 SWE
41824 Sundsten Jonas Åkersberga TK 5,3 M 1967 SWE
71837 Svensson Michael GLTK 5,3 M 1965 SWE
73093 Bartocci Marco KLTK 5,3 M 1965 SWE
74658 Lidestam Björn Mjölby TK 5,3 M 1968 SWE
78090 Simonsson Johan Sigtuna TK 5,3 M 1969 SWE
12819 Hansson Hans-Jörgen Malmö TK 5,4 M 1966 SWE
18131 Nickel Jan Vellinge TK 5,4 M 1968 DNK
35292 Jarl Nicklas Uddevalla TK 5,4 M 1969 SWE
70343 Sonesson Lars Malmö TK 5,4 M 1965 SWE
72046 Sundling Henrik Hellas Tennisklubb 5,4 M 1969 SWE
72096 Ericson Stefan Sollentuna TK 5,4 M 1969 SWE
72306 Edelstam Erik Djursholms TK 5,4 M 1966 SWE
74315 Lundgren Mattias Karlskrona TK 5,4 M 1969 SWE
11337 Falken Michael KLTK 5,5 M 1968 SWE
12120 Andersson Jonas Enebybergs IF 5,5 M 1968 SWE
14669 Wingqvist Lars-Erik Karlstads TK 5,5 M 1965 SWE
26853 Källmen Jonas Åkarp-Burlövs TK 5,5 M 1965 SWE
27162 Dahlsjö Johan Team Åkered Tennisklubb 5,5 M 1967 SWE
30457 Olmarker Peter GLTK 5,5 M 1966 SWE
31443 Franzén Joakim Lidköpings TK 5,5 M 1969 SWE
32127 Karlsson Örjan Vimmerby TK 5,5 M 1967 SWE
76162 Bengtsson Peter Malmö TK 5,5 M 1967 SWE
84087 Johansson Ulf Partille Tennis 5,5 M 1965 SWE
14008 Josefsson Kent Kalmar TK 5,6 M 1969 SWE
14712 Saxon Johan KLTK 5,6 M 1965 SWE
16630 Perez Caballero Carlos Tumba TK 5,6 M 1967 SWE
22464 Ahlquist Fredrik Näsbyparks TK 5,6 M 1966 SWE
24976 Isacsson Erik Allmänna TK Lund 5,6 M 1966 SWE
26815 Åqvist Johan Farsta TK 5,6 M 1969 SWE
29676 Morales Bustos Orlando Nynäshamns TK 5,6 M 1968 SWE
34011 Ulmestål Aspman Joakim Vellinge TK 5,6 M 1968 SWE
73666 Lundin Olof Stockholms TK 5,6 M 1965 SWE
74548 Norlin Klas Näsbyparks TK 5,6 M 1967 SWE
74737 Mabo Marcus KLTK 5,6 M 1968 SWE
89926 Olsson Kent Hellas Tennisklubb 5,6 M 1966 SWE
89954 Myren Karl-Johan Sundbybergs TK 5,6 M 1967 SWE
10167 Karlsson Patric TK Hobby 5,7 M 1967 SWE
12403 Medin Fredric Dalby TK 5,7 M 1968 SWE
14267 Öijerstedt Ulrik Annebergs GIF TS 5,7 M 1969 SWE
17291 Berlin Ola Gefle TK 5,7 M 1967 SWE
18311 Strand Tony Mjölby TK 5,7 M 1969 SWE
24073 Hedefalk Mattias Strömstads TK 5,7 M 1968 SWE
33636 Brodszki Nicholas Allmänna TK Lund 5,7 M 1968 SWE
51048 Karlsson Lars Stenungsunds TK 5,7 M 1969 SWE
70892 frederiksen bo Åkarp-Burlövs TK 5,7 M 1967 SWE
75770 Claesson Johan Mölndals TK 5,7 M 1966 SWE
10664 Bonn Jonas Näsbyparks TK 5,8 M 1967 SWE
13552 Erlandsson Johan Vimmerby TK 5,8 M 1968 SWE
14248 Asp Erik Strängnäs TK 5,8 M 1967 SWE
17749 Henriksson Jan Karlstads TK 5,8 M 1965 SWE
22364 Arvidsson Conny Hagafors TK 5,8 M 1967 SWE
22824 Magnusson Robert Brottkärrs TF 5,8 M 1969 SWE
23235 Windahl Wåge Sigtuna TK 5,8 M 1965 SWE
26769 Pålson Anders KLTK 5,8 M 1968 SWE
27371 Montalvo Carl Lidingö TK 5,8 M 1969 SWE
46242 Kudsk Torben Fair Play TK 5,8 M 1969 SWE
51088 Ericsson Lasse Värnamo TK 5,8 M 1967 SWE
10108 Almberg Staffan Lerums TK 5,9 M 1967 SWE
14041 Fornander Jens Gefle TK 5,9 M 1969 SWE
15110 Molinero Carl Djursholms TK 5,9 M 1965 SWE
20865 Nyström Hans Sundbybergs TK 5,9 M 1965 SWE
22892 Guve Thomas Farsta TK 5,9 M 1969 SWE
23604 Hansson Stephan Nynäshamns TK 5,9 M 1968 SWE
26930 Bakic Dragan Allmänna TK Lund 5,9 M 1967 SWE
27897 Goldbeck-Löwe Fredrik Team Åkered Tennisklubb 5,9 M 1966 SWE
29698 Ekman Anders Enebybergs IF 5,9 M 1966 SWE
33650 Alm Jerker Ramlösa TK 5,9 M 1965 SWE
33765 Meyer Richard Rotebro TK 5,9 M 1966 SWE
40096 Gustafsson Markus Tranås LTK 5,9 M 1967 SWE
48437 Lahti Anders Stora Wäsby TK 5,9 M 1968 SWE
60091 Bergort Göran Norrköpings TK 5,9 M 1968 SWE
70758 Feldman Henrik Lomma-Bjärreds TK 5,9 M 1967 SWE
75067 Andersson Mats Lidköpings TK 5,9 M 1965 SWE
75919 Sjöquist Patrik Götene TK 5,9 M 1967 SWE
76701 Sjögren Filip Mälarhöjdens IK Tennis 5,9 M 1965 SWE
77199 Nilsson Rickard Stockholms TK 5,9 M 1968 SWE
79312 Hallen Ola Karlstads TK 5,9 M 1965 SWE
79596 Jonsson Verner Västerås Tennisklubb 5,9 M 1965 SWE
16840 Thyblad Tomas Danderyds TK 6 M 1968 SWE
20809 Jansson Johan Hallstahammars TK 6 M 1967 SWE
25191 Wägmark Anders Mälarhöjdens IK Tennis 6 M 1966 SWE
30252 Uebel Peder Rimbo TK 6 M 1969 SWE
32629 Brodin Ulf Gefle TK 6 M 1968 SWE
56051 Lundgren Per-Magnus Munka-Ljungby TK 6 M 1968 SWE
64659 Axelsson Niklas Team Åkered Tennisklubb 6 M 1969 SWE
72384 Ehnberg Tryggve KLTK 6 M 1969 SWE
72925 Sällström Johan Smedslättens LTK 6 M 1967 SWE
75308 Läbom Jon Pixbo TK 6 M 1969 SWE
79953 Nydahl Roger Öjaby TK 6 M 1967 SWE
10275 Aronsson Peter Söndrums TK 6,1 M 1968 SWE
17293 Grip Peder Jönköpings Tennisklubb 6,1 M 1967 SWE
19519 Dahlbom Björn Solna TK 6,1 M 1966 SWE
22596 Gustavsson Jonas Nynäshamns TK 6,1 M 1966 SWE
24875 Krantz Dan Gislaveds TK 6,1 M 1965 SWE
25074 Hermansson Patrik GLTK 6,1 M 1968 SWE
25874 Sundbom Lars Kungsbacka TK 6,1 M 1966 SWE
27169 Schillström Mikael Gustavsbergs TK 6,1 M 1965 SWE
32983 Kjellman Björn Saltsjö-Duvnäs TK 6,1 M 1965 SWE
33666 Tobiasson Fredrik Umeå TK 6,1 M 1966 SWE
45830 Wallin Hans TK Aros Västerås 6,1 M 1968 SWE
56467 Stormwalther Michael Ystads TK 6,1 M 1967 SWE
57931 Thulin Jonas Karlskrona TK 6,1 M 1968 SWE
76586 Johansson Fredrik Kristinehamns TK 6,1 M 1969 SWE
87239 Mourad Ibrahim Stora Wäsby TK 6,1 M 1968 SWE
87574 Olivestam Cristian Vimmerby TK 6,1 M 1967 SWE
12246 Von Elek Fredrik Mölndals TK 6,2 M 1967 SWE
12661 Bennetter Andreas Lidingö TK 6,2 M 1967 SWE
13451 Erlandsson Anders Gustavsbergs TK 6,2 M 1969 SWE
16489 Lundin Ulrik Edsvikens TK 6,2 M 1966 SWE
18901 Söderman Patrik Lillån TK 6,2 M 1968 SWE
20571 Nordblad Peter Skanör-Falsterbo TK 6,2 M 1966 SWE
24547 Ahlstedt Roger Eksjö TF 6,2 M 1967 SWE
24948 Kjellberg Ulf Tumba TK 6,2 M 1968 SWE
26457 Nordlander Per KLTK 6,2 M 1965 SWE
27209 Johansson Mikael Höllvikens TK 6,2 M 1965 SWE
27436 Flink Martin SALK 6,2 M 1966 SWE
29799 Branting Magnus Markaryds TK 6,2 M 1966 SWE
30992 Karlsson Molin Jonas Mälarhöjdens IK Tennis 6,2 M 1966 SWE
33690 Lindholm Robert Allmänna TK Lund 6,2 M 1967 SWE
34762 Hogstrand Terje Sollentuna TK 6,2 M 1968 SWE
58196 Ek Jerker Kungsbacka TK 6,2 M 1965 SWE
72783 Trtanj Toni Staffanstorps TK 6,2 M 1969 SWE
72860 Koch Henrik Danderyds TK 6,2 M 1968 SWE
73135 Carlsten Niklas Danderyds TK 6,2 M 1968 SWE
17694 Gustafsson Tomas Nyköpings TK 6,3 M 1967 SWE
24661 Cervantes Michel Luleå TK 6,3 M 1968 SWE
27567 Håkansson Yngve Farsta TK 6,3 M 1965 SWE
29727 Henriksson Torbjörn Gislaveds TK 6,3 M 1967 SWE
65058 Porle Mats KLTK 6,3 M 1969 SWE
70146 Lundahl Lars Malmö TK 6,3 M 1965 SWE
70852 Gustafsson Fredrik Hagafors TK 6,3 M 1968 SWE
70985 Kuljis Kruno Allmänna TK Lund 6,3 M 1968 SWE
72089 Blixt Lars Enskede LTK 6,3 M 1965 SWE
13593 Gustensson Ulf Alvesta TK 6,4 M 1969 SWE
18595 Rosenthal Micha Gustavsbergs TK 6,4 M 1967 SWE
19257 Kuttenkeuler Jakob Gustavsbergs TK 6,4 M 1966 SWE
21329 Ankarberg Jörgen Högsbohöjds TK 6,4 M 1967 SWE
27655 Stynkel Richard Farsta TK 6,4 M 1968 SWE
28679 Oderkerk Jeroen Stenungsunds TK 6,4 M 1966 SWE
39054 Nilsson Mathias GLTK 6,4 M 1969 SWE
62941 Davidsson Stefan Vimmerby TK 6,4 M 1966 SWE
70122 Malm Thomas Ramlösa TK 6,4 M 1965 SWE
70623 Lindstrand Martin Kronprinsens TK 6,4 M 1966 SWE
76128 Hermansson Peter Alingsås TK 6,4 M 1967 SWE
76182 Bexelius Johan Östersund-Frösö TK 6,4 M 1967 SWE
76429 Envall Per Trosa-Vagnhärad TK 6,4 M 1968 SWE
78833 Segerdahl Peter Gothia Tennis 6,4 M 1966 SWE
84433 Björkman Per Stora Wäsby TK 6,4 M 1965 SWE
87443 Gutå Lars Enskede LTK 6,4 M 1966 SWE
10767 Andreasson Håkan Team Åkered Tennisklubb 6,5 M 1966 SWE
22724 Jonsson Lars-Olov Borlänge TK 6,5 M 1966 SWE
25443 Gustafsson Dennis Trollbäckens TK 6,5 M 1969 SWE
26883 Persson Håkan Ödåkra TK 6,5 M 1965 SWE
27426 Dahlberg Joacim Ullevi TK 6,5 M 1966 SWE
33806 Söderberg Ola Skanör-Falsterbo TK 6,5 M 1965 SWE
39086 Lisjö Nils-Erik Köpings TK 6,5 M 1968 SWE
47023 Seppänen Sami Båstad Tennissällskap 6,5 M 1965 SWE
60042 Belfrage Carl-Johan Hellas Tennisklubb 6,5 M 1965 SWE
61039 Billing Henrik Fair Play TK 6,5 M 1968 SWE
62565 Ingvarson Nils Vellinge TK 6,5 M 1969 SWE
62749 Henderup Tomas Höllvikens TK 6,5 M 1967 SWE
70773 Nilsson Ronnie Ryds TK 6,5 M 1967 SWE
74348 Lunden Anders Domnarvets TK 6,5 M 1967 SWE
81459 Petersson Patrik Karlshamns TK 6,5 M 1967 SWE
82445 Persson Fredrik Karlskrona TK 6,5 M 1969 SWE
83941 Johner Christophe Ullevi TK 6,5 M 1965 SWE
12078 Lundeskog Thomas Tidaholms TK 6,6 M 1969 SWE
13082 Skugge Per Enebybergs IF 6,6 M 1966 SWE
13652 Åberg Fredrik Team Åkered Tennisklubb 6,6 M 1968 SWE
16876 Rydberger Niklas Malmö TK 6,6 M 1968 SWE
17849 Myrvold Björn Vallentuna TK 6,6 M 1969 SWE
26884 Stein Ulf Landskrona TK 6,6 M 1967 SWE
30988 Peters Mike Allmänna TK Lund 6,6 M 1967 SWE
31399 Tolk Lars Nässjö TK 6,6 M 1967 SWE
31862 Olsson Stefan Höllvikens TK 6,6 M 1967 SWE
32529 Berg Anders Karlshamns TK 6,6 M 1965 SWE
32561 Johansson Anders Örebro TK 6,6 M 1967 SWE
35069 Olsson Jonny Trelleborgs TK 6,6 M 1968 SWE
38050 Bengtsson Mats SALK 6,6 M 1967 SWE
60377 Kjellegård Jan Spånga TBK 6,6 M 1967 SWE
61610 Pettersson Magnus SALK 6,6 M 1967 SWE
63040 Alm Anders Svedala TK 6,6 M 1968 SWE
63061 Nisseus Martin Linköpings TK 6,6 M 1969 SWE
74531 Berkemar Niclas Hagafors TK 6,6 M 1967 SWE
78132 Talts Håkan Kalmar TK 6,6 M 1967 SWE
86256 Persson Rickard Sundbybergs TK 6,6 M 1968 SWE
12086 Törngren Mats Skanör-Falsterbo TK 6,7 M 1966 SWE
13374 Ivarsson Tomas Sandareds TK 6,7 M 1969 SWE
13376 Vahlberg Mikael Partille Tennis 6,7 M 1966 SWE
19322 Rastin Per Mölndals TK 6,7 M 1969 SWE
21896 Murphy James Gustavsbergs TK 6,7 M 1968 SWE
28336 Tarras-Wahlberg Håkan Saltsjöbadens LTK 6,7 M 1967 SWE
28400 Mauritzson Claes-Henrik Elfsborg Tennis 6,7 M 1968 SWE
33895 Holmdal Peter Trelleborgs TK 6,7 M 1968 SWE
61132 Svensson Patrick Motala TK 6,7 M 1969 SWE
72689 Carlsson Christer TK Hobby 6,7 M 1968 SWE
72692 Voltaire Nicklas Hellas Tennisklubb 6,7 M 1966 SWE
73425 Svensson Jonas Elfsborg Tennis 6,7 M 1965 SWE
76069 Asplund Joakim Vetlanda Racketklubb 6,7 M 1969 SWE
78117 Nord Jonas Gustavsbergs TK 6,7 M 1966 SWE
78329 Roos Henry Lomma-Bjärreds TK 6,7 M 1969 SWE
84555 Rodhborn (R) Niclas Solna TK 6,7 M 1969 SWE
85384 Eliasson Torbjörn Hammarö TK 6,7 M 1969 SWE
14359 Salomao Terencio Hisingens TK 6,8 M 1965 SWE
14447 Gustafsson Lars GLTK 6,8 M 1965 SWE
16132 Sjö Anders Södra Sandby TK 6,8 M 1965 SWE
16281 Sundh Patrik GLTK 6,8 M 1965 SWE
19869 brummer johan KLTK 6,8 M 1968 SWE
22527 Gadd Paul Kungsängens TK 6,8 M 1969 SWE
26406 Ingvarsson Jonas Ullevi TK 6,8 M 1966 SWE
30718 Sundell Håkan Öviks TK 6,8 M 1969 SWE
31123 Fjällrud Davy Landvetter TK 6,8 M 1966 SWE
31732 Hultman Fredrik Värnamo TK 6,8 M 1969 SWE
31783 Thordin Trnovsky Robin Eslövs TK 6,8 M 1969 SWE
48402 Dahlström Anders KLTK 6,8 M 1966 SWE
63153 Lindström Jonas Fair Play TK 6,8 M 1968 SWE
63404 Carlemar Fredrik Vetlanda Racketklubb 6,8 M 1968 SWE
63576 Franck Magnus Örebro TK 6,8 M 1967 SWE
65798 Eide Fredrik Team Åkered Tennisklubb 6,8 M 1965 SWE
70567 Dellhede Patrik Åkarp-Burlövs TK 6,8 M 1969 SWE
71755 Axelsson Joakim Tingsryds TS 6,8 M 1965 SWE
72179 Gradin Christer Sundsvalls TK 6,8 M 1965 SWE
73297 Holmström Bo Köpings TK 6,8 M 1967 SWE
85550 Tiselius Henrik Älta TK 6,8 M 1968 SWE
89480 Blot Laurent Påvelunds TBK 6,8 M 1968 SWE
11030 Bernsfelt Björn Laholms TK 6,9 M 1967 SWE
11901 Henriksson Mats-Örjan Hagafors TK 6,9 M 1968 SWE
12626 Ljungbert Oxelius Christer Smedslättens LTK 6,9 M 1965 SWE
13569 Forsemalm Patrik Tranås LTK 6,9 M 1969 SWE
15209 Gelmanovski Robert Vallentuna TK 6,9 M 1969 SWE
15392 Moberg Lars Fair Play TK 6,9 M 1967 SWE
17305 Rydin Göran Enebybergs IF 6,9 M 1969 SWE
17876 Rönnberg Fredrik Åhus TK 6,9 M 1969 SWE
18779 Larsson Petter Brottkärrs TF 6,9 M 1969 SWE
23632 Sjöö Benny Västerhaninge TK 6,9 M 1965 SWE
26101 Johansson Thomas Dalby TK 6,9 M 1967 SWE
26851 Thunström Pär Mölndals TK 6,9 M 1965 SWE
31149 Saranpää Pasi Strängnäs TK 6,9 M 1969 SWE
31403 Carlsson Paul Skövde TF 6,9 M 1966 SWE
32942 Victorin Mattias TK Hobby 6,9 M 1967 SWE
39330 Brismar Harald Lidingö TK 6,9 M 1967 SWE
44833 Persson Lars Kungsbacka TK 6,9 M 1969 SWE
56053 Ödman Martin Sollentuna TK 6,9 M 1967 SWE
58095 Lindgren Fredrik Hellas Tennisklubb 6,9 M 1967 SWE
58858 Dahl Ola Leksands TK 6,9 M 1968 SWE
60613 Stensö Johan Sundbybergs TK 6,9 M 1966 SWE
62477 Ringbom Henrik No swedish club 6,9 M 1967 FIN
62924 Andersson Göran Färjestadens TK 6,9 M 1967 SWE
63206 Amundsson Mats Hönö TS 6,9 M 1966 SWE
63473 Siggelin Stefan Skanör-Falsterbo TK 6,9 M 1966 SWE
66311 Soderblom Sven No swedish club 6,9 M 1969 ESP
71440 Rosenqvist Henrik Kungsbacka TK 6,9 M 1967 SWE
76910 Moerth Johan Kungsbacka TK 6,9 M 1969 SWE
11868 Idman Patrik Kristianstads TK 7 M 1967 SWE
12271 Andersson Jimmy Lillån TK 7 M 1965 SWE
13069 Grahn Fredrik Mariestads TK 7 M 1969 SWE
15252 Gudmundsson Dan Trelleborgs TK 7 M 1968 SWE
15412 Vadher Ajay Näsbyparks TK 7 M 1968 SWE
16762 Hedre Jonas Lomma-Bjärreds TK 7 M 1969 SWE
18821 Adolfsson Bo Lillån TK 7 M 1967 SWE
19112 Fuxe Jörgen Stockholms TK 7 M 1968 SWE
19278 Knuts Niclas Malungs TK 7 M 1968 SWE
19673 Lundberg Tony Kristinehamns TK 7 M 1965 SWE
22137 Petersson Jörgen Järfälla TS 7 M 1966 SWE
23493 Cranning Håkan Täby TK 7 M 1967 SWE
24289 Davidsson Anders Åkarp-Burlövs TK 7 M 1965 SWE
27048 Eriksson Niklas Linköpings TK 7 M 1966 SWE
31106 Nilsson Klas Torslanda TK 7 M 1968 SWE
32075 Bark Mats Höllvikens TK 7 M 1966 SWE
33140 Giertz Magnus Enebybergs IF 7 M 1969 SWE
37030 Lendt Mikael Trelleborgs TK 7 M 1968 SWE
38813 Pettersson Jonas Götene TK 7 M 1965 SWE
60930 Glimbert Pär Malmö TK 7 M 1965 SWE
61108 Andersson Magnus Falköpings TK 7 M 1968 SWE
61195 Andersson Bo Nyköpings TK 7 M 1966 SWE
61356 Rylander Stefan Mjölby TK 7 M 1966 SWE
61443 Myrbäck Anders Gustavsbergs TK 7 M 1966 SWE
61767 Brolén Anders Hudiksvalls TK 7 M 1969 SWE
62615 Blom Mikael Varbergs TK 7 M 1965 SWE
63411 Ejnarsson Robert Hönö TS 7 M 1967 SWE
64034 Berggren Richard Gustavsbergs TK 7 M 1966 SWE
66124 Billgert Staffan KLTK 7 M 1967 SWE
66132 Dahlberg Yngve SALK 7 M 1967 SWE
73184 Gonzalez Rafael Älta TK 7 M 1968 SWE
75767 Wallin Thomas Edsvikens TK 7 M 1967 SWE
77574 Sandell Johan Allmänna TK Lund 7 M 1969 SWE
86867 Berglund Morgan Hammarö TK 7 M 1969 SWE
11552 Engström Stefan Visby TK 7,1 M 1966 SWE
11861 Öberg Per TK Aros Västerås 7,1 M 1967 SWE
12908 Nilsson Åkvist Jonas GLTK 7,1 M 1968 SWE
15337 Lindeblad Per Allmänna TK Lund 7,1 M 1965 SWE
15366 Cieslak Magnus Strängnäs TK 7,1 M 1969 SWE
18426 Johansson Fredric Vimmerby TK 7,1 M 1967 SWE
18440 Knutsson Peter Nyköpings TK 7,1 M 1965 SWE
18489 Brånfelt Urban Mariestads TK 7,1 M 1966 SWE
20721 Bergström Nicklas Rimbo TK 7,1 M 1965 SWE
22503 Alftén Jonas Kristianstads TK 7,1 M 1965 SWE
24294 Larsen Magnus KLTK 7,1 M 1968 SWE
26373 Bonnet Lionel Åkersberga TK 7,1 M 1968 SWE
27706 Ekblad Ingemar Hagafors TK 7,1 M 1965 SWE
28642 Ebenius Henrik Västerås Tennisklubb 7,1 M 1967 SWE
31344 Lundmark Peter KLTK 7,1 M 1965 SWE
32559 Thornberg Magnus Danderyds TK 7,1 M 1968 SWE
33217 Andersson Stefan Västerhaninge TK 7,1 M 1969 SWE
57556 Tiselius Martin Bålsta TK 7,1 M 1966 SWE
58609 Johansson Thomas Rättviks TK 7,1 M 1968 SWE
58638 Haldorsen Christian Täby TK 7,1 M 1969 NOR
60620 Forsberg Dan Västerås Tennisklubb 7,1 M 1965 SWE
61366 karlsson stefan Mjölby TK 7,1 M 1968 SWE
61651 Svensson Patrik Allmänna TK Lund 7,1 M 1966 SWE
63048 Jerdén Henrik Vallda TK 7,1 M 1969 SWE
63050 Baxivanos Sackis Vallda TK 7,1 M 1968 SWE
64311 Lylander Fredrik Hönö TS 7,1 M 1967 SWE
65073 Sale Ruggero Slöinge TK 7,1 M 1969 SWE
76615 Ulrikson Anders Enebybergs IF 7,1 M 1969 SWE
84012 Litzen Robert Vetlanda Racketklubb 7,1 M 1965 SWE
10669 rönnberg paul KLTK 7,2 M 1968 SWE
13335 Väyrynen John Strängnäs TK 7,2 M 1968 SWE
13901 Lövgren Nicklas Tranås LTK 7,2 M 1965 SWE
15605 Ceder Lars Östhammars Sportklubb 7,2 M 1969 SWE
15777 Karlsten Staffan Västerås Tennisklubb 7,2 M 1969 SWE
16192 Håkansson Jim Höllvikens TK 7,2 M 1966 SWE
17177 Berggren Stefan Åkersberga TK 7,2 M 1965 SWE
18404 Svensson Håkan Jönköpings Tennisklubb 7,2 M 1966 SWE
19980 Hannuksela Robert Upsala TK 7,2 M 1969 SWE
23551 Gewert Anders Hammarö TK 7,2 M 1968 SWE
27277 Vestlund Ronnie Linköpings TK 7,2 M 1966 SWE
27623 Johansson Fredrik Elfsborg Tennis 7,2 M 1967 SWE
28375 Einerth Erik Smedslättens LTK 7,2 M 1965 SWE
28608 Eriksson Peter GLTK 7,2 M 1969 SWE
29311 Laitinen Henrik Mälarhöjdens IK Tennis 7,2 M 1968 SWE
30064 Lyning Björnson Gustaf Vallentuna TK 7,2 M 1965 SWE
30798 Markman Petter Trosa-Vagnhärad TK 7,2 M 1969 SWE
32414 Westerberg Magnus Näsbyparks TK 7,2 M 1966 SWE
39090 Gråberg Jan-Åke Hammarö TK 7,2 M 1968 SWE
57470 Brohlén Peter Gefle TK 7,2 M 1967 SWE
57572 Chmielewski Jacek No swedish club 7,2 M 1966 DNK
58797 Carlsson Christer TK Hobby 7,2 M 1965 SWE
61342 Tykesson Johan Mjölby TK 7,2 M 1969 SWE
61553 Jernberg Peter Vallentuna TK 7,2 M 1968 SWE
63304 Norin Nicklas Stockholms TK 7,2 M 1969 SWE
63629 Andersson Patrik Falköpings TK 7,2 M 1967 SWE
63690 Ljung Henrik Lidköpings TK 7,2 M 1967 SWE
63716 Bendix Richard Trollbäckens TK 7,2 M 1967 SWE
64191 Wigren Magnus Alvesta TK 7,2 M 1967 SWE
65044 Martinsson Robert Höllvikens TK 7,2 M 1968 SWE
65981 Johansson Magnus Falkenbergs TK 7,2 M 1969 SWE
70288 Olsson Mats Kalmar TK 7,2 M 1968 SWE
70724 Stoltz Robert Luleå TK 7,2 M 1968 SWE
75090 Persson Ulf Näsbyparks TK 7,2 M 1965 SWE
75254 Bred Dan Gottskärs TK 7,2 M 1965 SWE
75306 Syrén Martin Ljungskile TF 7,2 M 1968 SWE
75386 Svensson Per Tidaholms TK 7,2 M 1966 SWE
76637 Johansson Peter Örebro TK 7,2 M 1967 SWE
10781 Carlsson Thomas Hörby-Höör TK 7,3 M 1969 SWE
12359 Edvardsson Rolf Smålandsstenars TK 7,3 M 1968 SWE
15199 Jagt Per Strängnäs TK 7,3 M 1968 SWE
16121 Hjelte Christer TK Hobby 7,3 M 1967 SWE
18012 torstensson magnus Mariestads TK 7,3 M 1969 SWE
18031 Bjelke Nicklas Gislaveds TK 7,3 M 1969 SWE
20076 Svantesson Peter Falköpings TK 7,3 M 1968 SWE
22907 Lundén Peter Skultorps TK 7,3 M 1968 SWE
23961 Karlsson Thomas Stockholms TK 7,3 M 1968 SWE
26267 Jönsson Peter Skanör-Falsterbo TK 7,3 M 1967 SWE
29243 Frånstedt Lars Smedslättens LTK 7,3 M 1966 SWE
30866 Augustson Jonas Näsbyparks TK 7,3 M 1969 SWE
31045 Ronkainen Henrik Södra Sandby TK 7,3 M 1967 SWE
33309 Maxeby Stefan Norrköpings TK 7,3 M 1966 SWE
35451 Antikainen Jorma Nässjö TK 7,3 M 1966 SWE
38032 Petersson Krister Alingsås TK 7,3 M 1965 SWE
46408 Weibull Joachim Hönö TS 7,3 M 1966 SWE
58921 Gonzales Asbel Partille Tennis 7,3 M 1967 SWE
60044 Valkonen Stefan Nynäshamns TK 7,3 M 1967 SWE
60164 Hultberg Christian IS GÖTA, tennis 7,3 M 1969 SWE
61807 Heden Tobias Ullevi TK 7,3 M 1965 SWE
62909 malmberg patrik Upsala TK 7,3 M 1968 SWE
63199 Lindquist Mats Norrköpings TK 7,3 M 1966 SWE
71543 Hansson Magnus Lomma-Bjärreds TK 7,3 M 1968 SWE
71674 Börjeson Patrik Falkenbergs TK 7,3 M 1969 SWE
72555 Wallin Johan Rättviks TK 7,3 M 1969 SWE
72730 Lindberg Rikard Järfälla TS 7,3 M 1968 SWE
75037 Rönneke Patrik Värnamo TK 7,3 M 1965 SWE
75344 Lexander Christian Staffanstorps TK 7,3 M 1968 SWE
76044 Nordström Pontus Karlstads TK 7,3 M 1967 SWE
89284 Wallström Arne Spånga TBK 7,3 M 1965 SWE
89956 Arnell Stefan Finspång AIK Tennisklubb 7,3 M 1968 SWE
89957 Grönborg Torolf Finspång AIK Tennisklubb 7,3 M 1965 SWE
89958 Axelsson Björn Finspång AIK Tennisklubb 7,3 M 1967 SWE
11242 Håkansson Giertz Claes Danderyds TK 7,4 M 1968 SWE
12404 Oldmark Stefan Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1967 SWE
15433 Lagernäs Richard Ekerö TK 7,4 M 1965 SWE
15724 Bjercke Christopher Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1968 SWE
15807 lindström henrik Åkersberga TK 7,4 M 1967 SWE
17085 Hellevik Christian Trollbäckens TK 7,4 M 1968 SWE
17141 Bergeling Håkan Mjölby TK 7,4 M 1968 SWE
17224 Olofsson Jan Erik Kramfors Tennis 7,4 M 1968 SWE
17791 Hennemann Peter Team Åkered Tennisklubb 7,4 M 1968 SWE
17807 Petersson Magnus Västerås Tennisklubb 7,4 M 1968 SWE
19238 Öster Anders Hellas Tennisklubb 7,4 M 1967 SWE
19261 Svensson Patrik Gustavsbergs TK 7,4 M 1966 SWE
19588 Stignäs Stefan Järfälla TS 7,4 M 1968 SWE
19871 Nilsson Marcus Lidingö TK 7,4 M 1967 SWE
20437 Pettersson Jonas Huddinge TK 7,4 M 1965 SWE
21120 Coric Claes Östersund-Frösö TK 7,4 M 1966 SWE
21792 Grevelius Fredrik Lidingö TK 7,4 M 1968 SWE
22235 Brolin John Kungsbacka TK 7,4 M 1965 SWE
22707 Westergren Hans Ludvika TK 7,4 M 1966 SWE
22901 Hedenberg Klas Skövde TF 7,4 M 1968 SWE
23328 Olsson Joakim Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1965 SWE
27446 Hertzman Martin Eksjö TF 7,4 M 1969 SWE
29023 Rosén Benny Vänersborgs TK 7,4 M 1967 SWE
29691 Bedrot Anders Allmänna TK Lund 7,4 M 1968 SWE
32234 Pettersson Teddy Strängnäs TK 7,4 M 1967 SWE
32326 Toscha Ansgar Solna TK 7,4 M 1965 SWE
33174 Larsson (R) Joakim Västerhaninge TK 7,4 M 1967 SWE
41769 Thors Göran Rättviks TK 7,4 M 1968 SWE
42492 Storm Patrik Trollhättans TK 7,4 M 1966 SWE
46958 Gerbino Nino Borlänge TK 7,4 M 1965 SWE
51012 Ingemarsson Lars KLTK 7,4 M 1967 SWE
51092 Holmstrand Tomas Östersund-Frösö TK 7,4 M 1965 SWE
56082 Petit Yves Piteå TK 7,4 M 1965 SWE
57061 Jonsson Peter Spånga TBK 7,4 M 1968 SWE
57339 Ivansson Bengt Edsvikens TK 7,4 M 1969 SWE
57374 Nilsson Lars Edsvikens TK 7,4 M 1965 SWE
57384 Demin Anders Edsvikens TK 7,4 M 1966 SWE
57411 Millegård Ronny Partille Tennis 7,4 M 1966 SWE
57471 Odenstad Mats Sollentuna TK 7,4 M 1967 SWE
57740 Kinnander Ola Älta TK 7,4 M 1967 SWE
57805 Ideström Jonas Vallentuna TK 7,4 M 1968 SWE
58084 Zethrin Johan Lidingö TK 7,4 M 1967 SWE
58153 Ahnelöv Mats Lidingö TK 7,4 M 1968 SWE
58438 Furehed Anders Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1969 SWE
58485 Lindegård Thomas Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1968 SWE
58848 Kullander Kristian Sandareds TK 7,4 M 1969 SWE
58890 Bolander Per Huddinge TK 7,4 M 1967 SWE
58908 Dahlund Lasse Forsbacka TK 7,4 M 1967 SWE
58965 Nielsen Fredrik Hunnebostrands TK 7,4 M 1967 SWE
60026 Fogel Steve Öregrunds TS 7,4 M 1965 USA
60637 Unnerus Johan TSK Malmen 7,4 M 1969 SWE
61113 Larsson Sture Huddinge TK 7,4 M 1965 SWE
61164 Linnarsson Anders Huddinge TK 7,4 M 1968 SWE
61260 Nyqvist Örjan Nora LTK 7,4 M 1968 SWE
61326 Naeslund Patric Näsbyparks TK 7,4 M 1969 SWE
61424 Henriksson Bengt Danderyds TK 7,4 M 1969 SWE
61428 Schaeferdiek Sascha Edsvikens TK 7,4 M 1967 SWE
61476 Wahlberg Kenneth Svedala TK 7,4 M 1969 SWE
61566 Söderlund Anders Jönköpings Tennisklubb 7,4 M 1967 SWE
61770 Rylander Peter Sigtuna TK 7,4 M 1967 SWE
61785 Lundgren Fredrik Danderyds TK 7,4 M 1968 SWE
61897 Rydsbo Mats Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1969 SWE
62012 Gustavsson Patrik Kungsbacka TK 7,4 M 1967 SWE
62123 Kristensson Kenneth Västerhaninge TK 7,4 M 1967 SWE
62132 Källberg Mats Falu TK 7,4 M 1969 SWE
62156 Ahlrik Jimmy Falköpings TK 7,4 M 1966 SWE
62299 Cruz Velazquez Raul Farsta TK 7,4 M 1969 SWE
62408 Bengtsson Jonas KLTK 7,4 M 1969 SWE
62634 Tuck Gordon VåRö TK 7,4 M 1965 SWE
62722 Edkvist Niklas Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1968 SWE
62792 Paulsson Pontus Stockholms TK 7,4 M 1967 SWE
62799 Dyrenäs Conny Edsvikens TK 7,4 M 1967 SWE
62843 shutrick david Hellas Tennisklubb 7,4 M 1965 SWE
62873 Johansson Henrik Visby TK 7,4 M 1968 SWE
62880 Svennar pär Lidingö TK 7,4 M 1967 SWE
62971 Näslund Leif Sandareds TK 7,4 M 1968 SWE
62997 Noren Joakim Båstad Tennissällskap 7,4 M 1966 SWE
63024 Bäck Pierre Varbergs TK 7,4 M 1969 SWE
63090 Vikström Anton Västerås Tennisklubb 7,4 M 1968 SWE
63494 Pettersson Tommy Alingsås TK 7,4 M 1965 SWE
63503 Lewin David Alingsås TK 7,4 M 1968 SWE
63579 Arkemar Niklas Trollhättans TK 7,4 M 1968 SWE
64059 andersson Johan Fair Play TK 7,4 M 1967 SWE
64064 Munge Stefan Fair Play TK 7,4 M 1969 SWE
64187 Bäckemo Dag Vänersborgs TK 7,4 M 1966 SWE
64396 Martinsson Tony Västerås Tennisklubb 7,4 M 1969 SWE
70030 Carlström Ulf Hässleholms TK 7,4 M 1966 SWE
72112 Lunden Peter Hellas Tennisklubb 7,4 M 1966 SWE
74713 Nilsson (R) Jonas Solna TK 7,4 M 1966 SWE
76339 Eriksson Björn Nynäshamns TK 7,4 M 1967 SWE
76625 Gavelin Mikael Järfälla TS 7,4 M 1965 SWE
78977 Henningsson Ragnar Karlstads TK 7,4 M 1969 SWE
81080 Södergren Herman Gustavsbergs TK 7,4 M 1968 SWE
82228 Öberg Johan Örebro TK 7,4 M 1968 SWE
86096 Bergson Peter Edsvikens TK 7,4 M 1965 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
20862 Fransson Anders Växjö TS 3,5886 M 1962 SWE
82319 Hirdbo Patrik Åkarp-Burlövs TK 3,614 M 1964 SWE
77601 Caap Jens Norrköpings TK 3,7093 M 1963 SWE
36494 Hjertquist Per Stockholms TK 3,7561 M 1960 SWE
38462 Gustafsson Kenth Helsingborgs TK 3,7744 M 1964 SWE
73845 Thor Kenneth Danderyds TK 3,7842 M 1963 SWE
41876 Kudinoff Michael Hallstahammars TK 3,7881 M 1964 SWE
75093 Christenson Johan Karlstads TK 3,8193 M 1963 SWE
70306 Larsson Ernst Helsingborgs TK 3,9065 M 1960 SWE
75280 Blomberg Henrik Ullevi TK 3,9226 M 1964 SWE
70456 Regen Folke KLTK 4,1307 M 1963 SWE
73639 Dahlström Per KLTK 4,158 M 1963 SWE
40099 Lundberg Christer Stockholms TK 4,2035 M 1960 SWE
37420 Olzon Mats GLTK 4,2611 M 1962 SWE
75006 Klofsten Henrik Saltsjö-Duvnäs TK 4,2677 M 1964 SWE
26070 Jönsson Hans Ullevi TK 4,2909 M 1964 SWE
55009 Persson Per-Olof Gustavsbergs TK 4,338 M 1964 SWE
75164 Hellten Christian GLTK 4,3694 M 1963 SWE
30129 Höglund Ola Borlänge TK 4,3743 M 1964 SWE
80009 Karlsson Tommy Falköpings TK 4,379 M 1963 SWE
57021 Helmersson Bengt Helsingborgs TK 4,3849 M 1964 SWE
72587 Mattsson Christer KLTK 4,4016 M 1960 SWE
78756 Sundberg Martin Saltsjö-Duvnäs TK 4,4062 M 1961 SWE
73624 Evers Henrik SALK 4,4183 M 1964 SWE
75414 Vanemo Stefan Nässjö TK 4,421 M 1963 SWE
84638 Bromark Magnus Upsala TK 4,4345 M 1962 SWE
70687 Mäkiaho Petri Domnarvets TK 4,4485 M 1964 SWE
77523 Källmarker Håkan Ullevi TK 4,4495 M 1961 SWE
73448 Degerman Lars SALK 4,4891 M 1964 SWE
23243 Saari Hannu Saltsjö-Duvnäs TK 4,4988 M 1963 SWE
72077 Pellbäck Björn Lidingö TK 4,5401 M 1964 SWE
1418 Sirkiä Anders Mölndals TK 4,5472 M 1960 SWE
70069 Bengtsson Per Gislaveds TK 4,641 M 1961 SWE
32488 Mira Edwin GLTK 4,659 M 1962 SWE
75391 Wejshag Niclas Falköpings TK 4,67 M 1964 SWE
23767 Loop Björn Järfälla TS 4,6871 M 1961 SWE
22093 Skoglund Mikael Gefle TK 4,7029 M 1963 SWE
39972 Haglund Mats Norrköpings TK 4,7436 M 1960 SWE
32140 Stenqvist Björn Järfälla TS 4,7522 M 1961 SWE
14358 Gardell Christer Saltsjöbadens LTK 4,756 M 1960 SWE
71513 Lindahl Magnus Saltsjö-Duvnäs TK 4,759 M 1963 SWE
70031 Jönsson Ronald Åkarp-Burlövs TK 4,7591 M 1963 SWE
72650 Norell Jonas Mälarhöjdens IK Tennis 4,7767 M 1964 SWE
80804 Götz Ola Huddinge TK 4,8007 M 1964 SWE
48957 Linden Olle GLTK 4,8153 M 1960 SWE
46491 Johansson Peter Mölndals TK 4,8255 M 1960 SWE
77970 Westerlund Peter Malmö TK 4,8323 M 1962 SWE
42299 Svensson Åke Kalmar TK 4,8938 M 1961 SWE
85968 Kjessler Harald Saltsjöbadens LTK 4,9004 M 1963 SWE
10603 Jansson Kent Upsala TK 4,9013 M 1962 SWE
72456 Karlsson Leif Huddinge TK 4,925 M 1960 SWE
84540 Körlinge Pål Sollentuna TK 4,9299 M 1960 SWE
30047 Lindblom Håkan Lillån TK 4,9429 M 1962 SWE
38096 von Oelreich Fredrik KLTK 4,9456 M 1961 SWE
48848 Haga Christer Domnarvets TK 4,9477 M 1961 SWE
72519 Puranen Peter Danderyds TK 4,9603 M 1960 SWE
12014 Blomqvist Nicklas TK Hobby 4,993 M 1963 SWE
19078 Åhlgren Per Djursholms TK 5 M 1960 SWE
31523 Hallström Joachim Allmänna TK Lund 5 M 1964 SWE
38823 Hedström Krister Eksjö TF 5 M 1963 SWE
76745 Dahlin Rutger Lidingö TK 5 M 1962 SWE
85967 Ryden Henrik Saltsjöbadens LTK 5 M 1964 SWE
24024 Rosen Magnus Djursholms TK 5,1 M 1962 SWE
70552 Strandberg Mats Dalby TK 5,1 M 1960 SWE
74107 Victorin Jakob TK Hobby 5,1 M 1962 SWE
76145 Lagerqvist Stig Saltsjöbadens LTK 5,1 M 1963 SWE
86414 Engarås Mats-Olof KLTK 5,1 M 1964 SWE
11066 Mattsson Stefan KLTK 5,2 M 1962 SWE
15680 Svenningsson Lars Kalmar TK 5,2 M 1962 SWE
25756 Olsson Lars Haparanda TK 5,2 M 1963 SWE
70397 Danielsson Tommy Växjö TS 5,2 M 1962 SWE
77334 Eriksson Magnus Brottkärrs TF 5,2 M 1962 SWE
82873 Amundsson Peter Gefle TK 5,2 M 1964 SWE
12202 Boman Lars Örebro TK 5,3 M 1962 SWE
12883 Månsson Peter Lerums TK 5,3 M 1963 SWE
31434 Andersson Per Gefle TK 5,3 M 1962 SWE
32444 Vaattovaara Sulo Norrköpings TK 5,3 M 1962 SWE
33547 Norrman Lars Åkarp-Burlövs TK 5,3 M 1963 SWE
70626 Hallgren Otto Söndrums TK 5,3 M 1963 SWE
72100 Thuvander Lars Hallstahammars TK 5,3 M 1960 SWE
72107 Persson Anders Valbo AIF, ts 5,3 M 1960 SWE
15287 Palm Jan No swedish club 5,4 M 1963 NOR
35102 Bern Mats Huddinge TK 5,4 M 1964 SWE
46772 Calderon Tissie Guillermo Sundbybergs TK 5,4 M 1963 SWE
71265 Jetzel Peter Strömstads TK 5,4 M 1960 SWE
74025 Malmgren Mathias Sollentuna TK 5,4 M 1964 SWE
13094 Johnson Mats Karlstads TK 5,5 M 1962 SWE
20538 Karlsson Mats GLTK 5,5 M 1961 SWE
22712 Odenrick Sten Vallentuna TK 5,5 M 1963 SWE
42581 Ekström Björn Vallentuna TK 5,5 M 1960 SWE
72075 Engelbrecht Martin Lidingö TK 5,5 M 1964 SWE
72109 Persson Magnus Valbo AIF, ts 5,5 M 1960 SWE
72677 Brenner Larsson Johan Saltsjöbadens LTK 5,5 M 1961 SWE
11981 Larsen Thorleif Ludvika TK 5,6 M 1962 SWE
19402 Järryd Anders Båstad Tennissällskap 5,6 M 1961 SWE
23817 Renlund Christer Saltsjöbadens LTK 5,6 M 1964 SWE
24996 Brandt Lennart Kullabygdens Tennissällskap 5,6 M 1964 SWE
65352 Brännlund Tomas Sigtuna TK 5,6 M 1964 SWE
86549 Mårtensson Leif Åkarp-Burlövs TK 5,6 M 1960 SWE
18045 lakatos robert Danderyds TK 5,7 M 1962 SWE
20717 Jansson Mats Ystads TK 5,7 M 1961 SWE
21561 Vujovic Zoran Allmänna TK Lund 5,7 M 1962 SWE
24248 Buskas Östen Mälarhöjdens IK Tennis 5,7 M 1962 SWE
26435 Olovsson Bengt-Åke Strängnäs TK 5,7 M 1964 SWE
27569 Karlsson Lars Kungälvs TK 5,7 M 1962 SWE
27927 Malmström Gunnar KLTK 5,7 M 1960 SWE
31569 Dixon Peter Huddinge TK 5,7 M 1963 SWE
71326 Karterud Klas Helsingborgs TK 5,7 M 1962 SWE
73232 Svärdström Jakob SALK 5,7 M 1964 SWE
75213 Hägg Magnus Mölndals TK 5,7 M 1963 SWE
75809 Axelsson Hans Gislaveds TK 5,7 M 1962 SWE
13001 Nilsson Per-Olof Lidingö TK 5,8 M 1963 SWE
16964 Dehlen Håkan Mariestads TK 5,8 M 1960 SWE
27036 Strandquist Stefan Lomma-Bjärreds TK 5,8 M 1963 SWE
27215 Wiklund Ola Gustavsbergs TK 5,8 M 1962 SWE
28238 Hardebring Anders Saltsjö-Duvnäs TK 5,8 M 1963 SWE
31504 Askstedt Rikard Vallentuna TK 5,8 M 1964 SWE
36017 Hatzis Tano Huddinge TK 5,8 M 1964 SWE
39446 Tunhall Stefan Mölndals TK 5,8 M 1961 SWE
75723 Odin Tomas Upsala TK 5,8 M 1963 SWE
14388 Eliasson Erik Smedslättens LTK 5,9 M 1963 SWE
19816 Jonsson Magnus Saltsjöbadens LTK 5,9 M 1961 SWE
27967 Harvigsson Håkan Åkarp-Burlövs TK 5,9 M 1963 SWE
43780 Ivarsson Thomas Vallentuna TK 5,9 M 1960 SWE
77862 Eriksson Ludvig Solna TK 5,9 M 1962 SWE
82240 Hedström Jan Djursholms TK 5,9 M 1960 SWE
86245 Temml Wolfgang Solna TK 5,9 M 1962 SWE
20573 Serner Örjan GLTK 6 M 1964 SWE
21965 Madison Mikael Lidköpings TK 6 M 1960 SWE
25935 Ericson Håkan Särö LTK 6 M 1962 SWE
26869 Nellbeck Johan Sigtuna TK 6 M 1964 SWE
28936 Säll Peter Tumba TK 6 M 1960 SWE
33711 Persson Dan Gislaveds TK 6 M 1960 SWE
73738 Persson Lars Ystads TK 6 M 1964 SWE
75470 Lundberg Per Falköpings TK 6 M 1963 SWE
76862 Nyberg Rolf Luleå TK 6 M 1963 SWE
78808 Engström Klas Sollentuna TK 6 M 1961 SWE
89453 Stavander Peter Gislaveds TK 6 M 1960 SWE
10156 Sandberg Johan Sigtuna TK 6,1 M 1964 SWE
14261 Ågård Anders Ullevi TK 6,1 M 1960 SWE
14441 Sallmann Ingemar Trollbäckens TK 6,1 M 1962 SWE
15415 Hafelt Stefan Rimbo TK 6,1 M 1960 SWE
17289 Berlin Jan Gefle TK 6,1 M 1961 SWE
17386 Rydström Anders Fair Play TK 6,1 M 1964 SWE
19128 Carlström Lars Farsta TK 6,1 M 1961 SWE
21851 Lund Mikael Tabergsdalens TK 6,1 M 1963 SWE
29533 Skocic Dragan Rönninge TK 6,1 M 1961 SWE
31233 Jonsland Stefan Allmänna TK Lund 6,1 M 1964 SWE
58595 Frank Peter Spårvägens TK 6,1 M 1960 SWE
70153 Rosberg Anders Allmänna TK Lund 6,1 M 1963 SWE
78315 Holmberg Ulf Ödåkra TK 6,1 M 1961 SWE
16553 Dellmo Hans Älta TK 6,2 M 1963 SWE
17267 Fornell Jonas Ystads TK 6,2 M 1964 SWE
20253 Håkansson Carl-Johan Lidköpings TK 6,2 M 1961 SWE
21098 Sörnäs Johan Stockholms TK 6,2 M 1963 SWE
22955 Henningsson Magnus Gislaveds TK 6,2 M 1961 SWE
23049 Svedmark Johan Ystads TK 6,2 M 1963 SWE
41075 Gustafsson Jonas Rimbo TK 6,2 M 1964 SWE
44803 Bengtsson Magnus Hallstahammars TK 6,2 M 1961 SWE
47348 Steffansson Roland Gustavsbergs TK 6,2 M 1963 SWE
51055 Larsson Peter Landskrona TK 6,2 M 1963 SWE
72721 Wolff Henrik Smedslättens LTK 6,2 M 1963 SWE
89417 Ivars Kjell Sundbybergs TK 6,2 M 1963 SWE
22232 Karlsson Michael Mjölby TK 6,3 M 1963 SWE
24271 Berlin Magnus Åkarp-Burlövs TK 6,3 M 1961 SWE
37101 Johnsson Tomas Tumba TK 6,3 M 1960 SWE
43492 Degerman Göran GLTK 6,3 M 1962 SWE
57381 olsson lennart Edsvikens TK 6,3 M 1964 SWE
76557 Jonsson Tomas Allmänna TK Lund 6,3 M 1962 SWE
77876 Meynert Hans Åkarp-Burlövs TK 6,3 M 1961 SWE
79076 Stålnacke Jonas Upsala TK 6,3 M 1961 SWE
15014 Ramel Hans Lidingö TK 6,4 M 1964 SWE
17049 Svendsen Henrik Böje Allmänna TK Lund 6,4 M 1963 SWE
18016 Berg Staffan Vetlanda Racketklubb 6,4 M 1964 SWE
25041 Szomor Andras Rotebro TK 6,4 M 1962 SWE
26115 Åberg Patric Saltsjöbadens LTK 6,4 M 1964 SWE
26847 Asplid Sven Vimmerby TK 6,4 M 1961 SWE
33914 von Olnhausen Ernst Saltsjö-Duvnäs TK 6,4 M 1961 SWE
37191 Sinclair Jan Västerås Tennisklubb 6,4 M 1964 SWE
57661 Lundqvist Michael Norrköpings TK 6,4 M 1963 SWE
58169 Thorfve Stefan VåRö TK 6,4 M 1960 SWE
64999 Erhardsson Michael Lillån TK 6,4 M 1964 SWE
66382 Wagle Petter Marius No swedish club 6,4 M 1963 NOR
17098 Strömberg Patrik Åkersberga TK 6,5 M 1964 SWE
22721 Lindberg Ove Domnarvets TK 6,5 M 1960 SWE
30027 Åhlqvist Mats Lidingö TK 6,5 M 1960 SWE
32328 vasilis per KLTK 6,5 M 1963 SWE
47833 Nilsson Magnus Tumba TK 6,5 M 1963 SWE
58529 Kozlovic Dario Landskrona TK 6,5 M 1960 SWE
58651 Persson Mats Landskrona TK 6,5 M 1960 SWE
71416 Ottosson Urban Höllvikens TK 6,5 M 1961 SWE
71610 Waktel Martin GLTK 6,5 M 1964 SWE
75224 Haraldsson Johan Partille Tennis 6,5 M 1964 SWE
78842 Grivans Fredrik Västerås Tennisklubb 6,5 M 1964 SWE
86657 Bergman Håkan Laholms TK 6,5 M 1964 SWE
89965 Ström Jörgen Helsingborgs TK 6,5 M 1963 SWE
10065 Osberg Anders GLTK 6,6 M 1961 SWE
10448 Eriksson Per Domnarvets TK 6,6 M 1964 SWE
13432 Lidbeck Malcolm KLTK 6,6 M 1963 SWE
17632 Karlsson peter Rimbo TK 6,6 M 1962 SWE
19625 Jansson Urban Avesta TK 6,6 M 1963 SWE
20699 Bergmark Per-Olof Malmö TK 6,6 M 1960 SWE
23392 Broniewicz Marek Täby TK 6,6 M 1963 SWE
24285 Sotiropoulos Christos Sundbybergs TK 6,6 M 1964 SWE
28604 Håkansson Jon Umeå TK 6,6 M 1964 SWE
29081 Johansson Leif Hunnebostrands TK 6,6 M 1962 SWE
40047 Kristensson Patrik Spårvägens TK 6,6 M 1963 SWE
47775 Edvardsson Tomas Mölndals TK 6,6 M 1962 SWE
58764 Öhlén Peter Farsta TK 6,6 M 1963 SWE
62929 nasiell olov Stockholms TK 6,6 M 1961 SWE
63197 Mitteregger Erik Djursholms TK 6,6 M 1960 SWE
66130 Spång Robert Näsbyparks TK 6,6 M 1961 SWE
73398 Lindkvist P-O Solna TK 6,6 M 1964 SWE
81313 Eklund Ronald Valbo AIF, ts 6,6 M 1964 SWE
16254 Svensson Richard Mälarhöjdens IK Tennis 6,7 M 1963 SWE
20243 Bertilsson Per Götene TK 6,7 M 1964 SWE
23593 Rudin Michael KLTK 6,7 M 1963 SWE
29563 Fardmark Hans Lerums TK 6,7 M 1964 SWE
29630 Bergbom Kenneth Sollentuna TK 6,7 M 1962 SWE
30246 Eriksson Tomas Rimbo TK 6,7 M 1961 SWE
30841 Thörnlund Michael Ekerö TK 6,7 M 1962 SWE
32428 Svensson Johan Karlshamns TK 6,7 M 1964 SWE
33921 Bjarke Nils Landskrona TK 6,7 M 1961 SWE
34499 Rydén Thomas Luleå TK 6,7 M 1961 SWE
58929 Eriksson Peter Kungsbacka TK 6,7 M 1964 SWE
61088 van Lienden Peter Järfälla TS 6,7 M 1964 SWE
63006 Olsson Jan KLTK 6,7 M 1960 SWE
73044 Carlson Estrada Nils-Bertil Huddinge TK 6,7 M 1962 SWE
14809 Björkman Jan Stora Wäsby TK 6,8 M 1960 SWE
16787 Kinnunen Tero Lillån TK 6,8 M 1961 SWE
17890 Ekman Torbjörn Färjestadens TK 6,8 M 1964 SWE
19006 Nilsson Dan Ystads TK 6,8 M 1964 SWE
20216 Berglin Mikael Gustavsbergs TK 6,8 M 1962 SWE
21278 Eriksson Dan Lomma-Bjärreds TK 6,8 M 1961 SWE
21897 Liljeroth Robert Åkersberga TK 6,8 M 1964 SWE
26737 Malmros Jacob Åkarp-Burlövs TK 6,8 M 1962 SWE
27884 Tengby Magnus GLTK 6,8 M 1962 SWE
28646 Bjelanovic Samir Farsta TK 6,8 M 1963 SWE
29082 Sunding Sten-Johan Solna TK 6,8 M 1964 SWE
29586 Molin Martin GLTK 6,8 M 1964 SWE
30991 Berglund Stefan TK Hobby 6,8 M 1964 SWE
35000 Brunsberg Mikael Stora Wäsby TK 6,8 M 1962 SWE
38794 Alteg Joen Enebybergs IF 6,8 M 1961 SWE
48607 Sten Håkan Kils TK 6,8 M 1963 SWE
57237 Asker Erik Lidingö TK 6,8 M 1961 SWE
60140 Angervall Mikael Näsbyparks TK 6,8 M 1960 SWE
66138 Dahlgren Per Växjö TS 6,8 M 1964 SWE
70393 Thestrup Torbjörn Växjö TS 6,8 M 1963 SWE
12549 Callert Anders Ramlösa TK 6,9 M 1960 SWE
14386 Elfström Niklas Danderyds TK 6,9 M 1964 SWE
17980 Söderström Johan Västerås Tennisklubb 6,9 M 1962 SWE
18033 Wolgers Benton Strängnäs TK 6,9 M 1963 SWE
18818 Swartling Carl Upsala TK 6,9 M 1964 SWE
19641 Fabricius Jonas Gustavsbergs TK 6,9 M 1960 SWE
22019 Frostensson Karl Stockholms TK 6,9 M 1963 SWE
22466 Mattisson Håkan Kristianstads TK 6,9 M 1964 SWE
26679 Grams Dieter Vårgårda TK 6,9 M 1962 SWE
26831 Sandberg Per Åkarp-Burlövs TK 6,9 M 1964 SWE
28963 Karlsson Ola Edsvikens TK 6,9 M 1964 SWE
29408 Nordström Hans Lerums TK 6,9 M 1960 SWE
33921 Bjarke Nils Landskrona TK 6,9 M 1961 SWE
45923 Andersson Thomas Gefle TK 6,9 M 1962 SWE
48735 Lindström Tommy Hellas Tennisklubb 6,9 M 1963 SWE
55024 Oldmark Martin Ekerö TK 6,9 M 1960 SWE
57304 Reckman Jens Brottkärrs TF 6,9 M 1963 SWE
61419 Poysti Phil Danderyds TK 6,9 M 1964 USA
61481 Svanfeldt Fredrik Edsvikens TK 6,9 M 1963 SWE
61710 Rollén Anders Gefle TK 6,9 M 1963 SWE
70368 Nilsson Anders Dalby TK 6,9 M 1960 SWE
11082 Hansson Ulf Jönköpings Tennisklubb 7 M 1962 SWE
13553 Erlandsson Perry Tingsryds TS 7 M 1960 SWE
17442 Larsson Erik Enebybergs IF 7 M 1962 SWE
19831 Skattner Johan Mölndals TK 7 M 1960 SWE
22279 Roos Robert SALK 7 M 1961 SWE
22701 Antonsson Johan Gustavsbergs TK 7 M 1963 SWE
23599 Jareblad Björn Motala TK 7 M 1964 SWE
24406 Friberg Örjan Örebro TK 7 M 1961 SWE
24887 Selin Magnus Södra Sandby TK 7 M 1963 SWE
25480 Höglund Tommy Lidköpings TK 7 M 1963 SWE
28928 Olsson Håkan Tumba TK 7 M 1963 SWE
29901 Björklöf Lars Bålsta TK 7 M 1963 SWE
29924 Sawert Ulf Sundsvalls TK 7 M 1962 SWE
30108 Törnqvist Johan Partille Tennis 7 M 1963 SWE
32073 Santérus Torbjörn Sundbybergs TK 7 M 1961 SWE
32556 Strand Per-Anders Farsta TK 7 M 1960 SWE
47881 Alvmo Peter Västerås Tennisklubb 7 M 1963 SWE
57262 Noole Harry Mölndals TK 7 M 1960 SWE
58744 andersson olof Hisingens TK 7 M 1964 SWE
60502 Andersson Johan Danderyds TK 7 M 1961 SWE
63742 Sörensson Peter Trelleborgs TK 7 M 1960 SWE
66245 Bergström Bosse Munka-Ljungby TK 7 M 1961 SWE
77718 Knutas Michael Järfälla TS 7 M 1961 SWE
11042 Akrawi Samir Lerums TK 7,1 M 1964 SWE
11177 Bengtsson Per Söndrums TK 7,1 M 1961 SWE
14831 Öhman Anders Saltsjö-Duvnäs TK 7,1 M 1961 SWE
14904 Apelqvist Peter Falu TK 7,1 M 1960 SWE
15438 Johansson Per Allmänna TK Lund 7,1 M 1962 SWE
20952 Rehn Mikael Partille Tennis 7,1 M 1963 SWE
22992 Nilsson Lars TK SAAB 7,1 M 1964 SWE
24124 Nilsson Mats Ödåkra TK 7,1 M 1960 SWE
24197 Jenisch Carsten Malmö TK 7,1 M 1963 SWE
24305 Lundqvist Mikael Älta TK 7,1 M 1961 SWE
26443 Andersson Mats Åkersberga TK 7,1 M 1964 SWE
26820 Ekman Ronny Älta TK 7,1 M 1960 SWE
26980 Wiberg Håkan Nässjö TK 7,1 M 1961 SWE
27598 Andersson Mats Edsvikens TK 7,1 M 1962 SWE
28422 Persson Peter Landskrona TK 7,1 M 1962 SWE
28658 Brissman Stephan Västerås Tennisklubb 7,1 M 1961 SWE
33298 Selin Mikael Smedslättens LTK 7,1 M 1962 SWE
33562 Widlund Patrik Edsvikens TK 7,1 M 1962 SWE
38084 Engström Peter Ekerö TK 7,1 M 1961 SWE
45725 Johansson Agne Rimbo TK 7,1 M 1960 SWE
57527 Bengtsson Lars Danderyds TK 7,1 M 1961 SWE
58199 Ivarsson Ulf GLTK 7,1 M 1961 SWE
62575 Peterffy Attila Landvetter TK 7,1 M 1963 SWE
63931 Hjalmarsson Per Strängnäs TK 7,1 M 1962 SWE
66129 Solmenius Henrik Södra Sandby TK 7,1 M 1964 SWE
70622 Nyström Lars Beddingestrands TK 7,1 M 1964 SWE
71835 Hallin Johan Brottkärrs TF 7,1 M 1961 SWE
72349 Andersson Svenne Gullmarens centre court 7,1 M 1963 SWE
73674 Hedman Anders Piteå TK 7,1 M 1962 SWE
11786 Alvestrand Johannes Norrköpings TK 7,2 M 1964 SWE
14588 Lundberg Oscar Djursholms TK 7,2 M 1963 SWE
16944 Elofsson Tommy Spånga TBK 7,2 M 1964 SWE
18023 Paskén Ulf Strängnäs TK 7,2 M 1963 SWE
21317 Hydden Mats Kramfors Tennis 7,2 M 1964 SWE
23375 Bergström Hans Falu TK 7,2 M 1963 SWE
26704 Bergman Anders Sigtuna TK 7,2 M 1964 SWE
26846 Strand Peter Vimmerby TK 7,2 M 1962 SWE
27020 Strindemark Jens Motala TK 7,2 M 1963 SWE
33435 Stampe Henrik KLTK 7,2 M 1964 SWE
44444 Larsson Peter Helsingborgs TK 7,2 M 1963 SWE
52017 Carlsson Rikard Dalby TK 7,2 M 1963 SWE
60104 Söderström Åke Norrtälje TK 7,2 M 1962 SWE
60197 Looström Jan Saltsjöbadens LTK 7,2 M 1963 SWE
62131 Säther Jonas Lidingö TK 7,2 M 1964 SWE
64346 Andersson Håkan Lomma-Bjärreds TK 7,2 M 1962 SWE
64745 Idvall Markus Landskrona TK 7,2 M 1964 SWE
65059 Willenhag Mats Påvelunds TBK 7,2 M 1962 SWE
76494 Friberg Klas Hunnebostrands TK 7,2 M 1960 SWE
89666 von Koch Magnus Saltsjö-Duvnäs TK 7,2 M 1962 SWE
89974 Törn Stefan Tingsryds TS 7,2 M 1964 SWE
11950 Olsson Roger Danderyds TK 7,3 M 1961 SWE
12235 Sipari Rolf Lillån TK 7,3 M 1962 SWE
13574 Bäck Carl-Magnus Kalmar TK 7,3 M 1963 SWE
15710 Nord Mikael Kristinehamns TK 7,3 M 1961 SWE
18286 Arvidsson Michel Lillån TK 7,3 M 1964 SWE
19456 Larsson Tony Avesta TK 7,3 M 1964 SWE
19745 Pekola Ari Vallentuna TK 7,3 M 1964 SWE
21325 Johansson Urban Djursholms TK 7,3 M 1962 SWE
21774 Sundell Peter Alvesta TK 7,3 M 1961 SWE
24234 Mårtensson Jonas Djursholms TK 7,3 M 1963 SWE
27792 Sjödelius Lars Gustavsbergs TK 7,3 M 1962 SWE
28334 Gradin Fredrik Saltsjöbadens LTK 7,3 M 1962 SWE
29434 Wedin Rikard Sundbybergs TK 7,3 M 1960 SWE
29975 Jakobsson Roger Luleå TK 7,3 M 1963 SWE
32660 Stenmark Per Järfälla TS 7,3 M 1963 SWE
32803 Ivervall Jonas Trosa-Vagnhärad TK 7,3 M 1960 SWE
39335 Vegelius Alf Höllvikens TK 7,3 M 1961 SWE
56107 Sandefeldt Fredrik Enebybergs IF 7,3 M 1964 SWE
57510 Nygren Mattias Sundbybergs TK 7,3 M 1962 SWE
58512 Grahn Anders IK Heros TK 7,3 M 1962 SWE
60152 Aspelin Daniel Åkersberga TK 7,3 M 1964 SWE
61508 Körberg Pelle Varbergs TK 7,3 M 1964 SWE
61571 eriksson daniel Farsta TK 7,3 M 1963 USA
62442 Jönsson Pär-Gunnar Lidingö TK 7,3 M 1963 SWE
64608 Krieger Manfred Edsvikens TK 7,3 M 1961 SWE
64711 Sohlman Staffan Piteå TK 7,3 M 1963 SWE
73341 Spetz Joachim Lidingö TK 7,3 M 1962 SWE
73818 Pipkorn Bengt Partille Tennis 7,3 M 1963 SWE
75056 Nilsson Magnus Partille Tennis 7,3 M 1962 SWE
75226 Rudenstam Jonas Kramfors Tennis 7,3 M 1963 SWE
75471 Mikkelsen Jeff Domnarvets TK 7,3 M 1964 SWE
76325 Persson Niklas Bålsta TK 7,3 M 1964 SWE
76402 Sagren Erik Rimbo TK 7,3 M 1962 SWE
76852 Wiberg Claes Östersund-Frösö TK 7,3 M 1961 SWE
79960 Östling Per Valbo AIF, ts 7,3 M 1960 SWE
87518 Eriksson Leif GLTK 7,3 M 1964 SWE
89665 Jensen Jens Saltsjö-Duvnäs TK 7,3 M 1960 SWE
11221 Sundberg Lars håkan Båstad Tennissällskap 7,4 M 1963 SWE
12584 Erander Håkan Kungsbacka TK 7,4 M 1963 SWE
13341 Wigelius Michael Särö LTK 7,4 M 1960 SWE
13494 Hansersjö Mats Örebro TK 7,4 M 1962 SWE
13701 Wiorek Tommy Näsbyparks TK 7,4 M 1961 SWE
15059 Etzner Anders TK Hobby 7,4 M 1962 SWE
15196 Johansson Mikael Färjestadens TK 7,4 M 1964 SWE
15452 Lööf Lars Ready Play Tennis Club 7,4 M 1963 SWE
15667 Jönsson Krister Kronprinsens TK 7,4 M 1963 SWE
16900 Hammarbäck Hans Danderyds TK 7,4 M 1960 SWE
17621 Törnström (R) Håkan Karlskrona TK 7,4 M 1962 SWE
17758 Altman Patrik Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1964 SWE
18020 Andersson Charlie Strängnäs TK 7,4 M 1963 SWE
19262 Koupil Jan KLTK 7,4 M 1963 SWE
20570 Henemyr Hans Falköpings TK 7,4 M 1960 SWE
21214 Jacobsson Thomas Trollbäckens TK 7,4 M 1961 SWE
22138 Hallenius Mikael Båstad Tennissällskap 7,4 M 1963 SWE
22879 Boman Johan Gustavsbergs TK 7,4 M 1964 SWE
23787 Augustin Augustin Hyltebruks TK 7,4 M 1962 SWE
24808 Bohlin Johan KLTK 7,4 M 1960 SWE
25026 Miöen Jens KLTK 7,4 M 1963 SWE
26551 Nikamo Kari Sigtuna TK 7,4 M 1964 SWE
26751 Stigh Daniel Ljungskile TF 7,4 M 1962 SWE
26764 Laurenius Jörgen GLTK 7,4 M 1962 SWE
26801 Cleland Mikael Lidingö TK 7,4 M 1962 SWE
27673 Stenhaug Jan-Tore Älta TK 7,4 M 1962 SWE
27925 Garpered Anders KLTK 7,4 M 1962 SWE
29190 Miöen Niklas KLTK 7,4 M 1961 SWE
31113 Dahlgren (R) Thomas Solna TK 7,4 M 1960 SWE
31513 Jakobson Jonas Djursholms TK 7,4 M 1961 SWE
32896 Östberg Björn Nyköpings TK 7,4 M 1962 SWE
33755 Sedig Per KLTK 7,4 M 1963 SWE
37450 Beling Björn Solna TK 7,4 M 1963 SWE
38089 Wilkens Fredrik KLTK 7,4 M 1962 SWE
41053 Engstrand Anders Gustavsbergs TK 7,4 M 1962 SWE
55156 Wendt Rikard Danderyds TK 7,4 M 1964 SWE
57240 Nordin Anders Rotebro TK 7,4 M 1963 SWE
57328 Dillén Mats Edsvikens TK 7,4 M 1961 SWE
57365 Clementi Mario Gustavsbergs TK 7,4 M 1964 SWE
57494 Engström Stefan Edsvikens TK 7,4 M 1963 SWE
57640 Marklund Lars Gefle TK 7,4 M 1964 SWE
57743 Mörtvik Roger Älta TK 7,4 M 1960 SWE
58259 Sigfrid Göran KLTK 7,4 M 1964 SWE
58262 Hedin Jonas Lidingö TK 7,4 M 1963 SWE
58533 revilla daniel Norrtälje TK 7,4 M 1961 SWE
58871 Helge Göran Stora Wäsby TK 7,4 M 1964 SWE
58944 Payro Gholam Solna TK 7,4 M 1964 SWE
60115 Höjding Lars Näsbyparks TK 7,4 M 1961 SWE
61213 Thalin Johan Tranås LTK 7,4 M 1964 SWE
61328 Lundin Magnus Åkersberga TK 7,4 M 1964 SWE
61601 Lindblom Magnus Kungsängens TK 7,4 M 1964 SWE
61741 Söderqvist Jan Älta TK 7,4 M 1961 SWE
61763 Larsson Michael Sigtuna TK 7,4 M 1962 SWE
61806 Zethraeus Johan Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1963 SWE
61890 Björne Håkan Saltsjöbadens LTK 7,4 M 1964 SWE
62005 Swartling Per KLTK 7,4 M 1964 SWE
62055 Eiritz Johan Hellas Tennisklubb 7,4 M 1964 SWE
62337 Jareblad Bo Motala TK 7,4 M 1964 SWE
62344 nordström göran Farsta TK 7,4 M 1964 SWE
62533 Thomas Holger Värnamo TK 7,4 M 1962 SWE
62545 Koppelo Tapio Värnamo TK 7,4 M 1962 SWE
62609 Ström Anders Strängnäs TK 7,4 M 1961 SWE
62625 Januszewski Dariusz Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1963 SWE
62955 Selin Andreas KLTK 7,4 M 1962 SWE
63021 Åsgårdh Johan Östersund-Frösö TK 7,4 M 1961 SWE
63065 Jansbo Göran KLTK 7,4 M 1962 SWE
63112 Stoby Folke Vallentuna TK 7,4 M 1962 SWE
63326 Forsberg Thomas Västerhaninge TK 7,4 M 1960 SWE
63608 Ter-Borch Lars Trollbäckens TK 7,4 M 1964 SWE
64490 Gustafsson Thomas Lillån TK 7,4 M 1960 SWE
64598 Arvidsson Rickard Mälarhöjdens IK Tennis 7,4 M 1963 SWE
73512 Westerman Carl KLTK 7,4 M 1963 SWE
73665 Klang Stefan Visby TK 7,4 M 1964 SWE
76259 Samuelsson Johan Spårvägens TK 7,4 M 1963 SWE
76611 Johansson Dan H Kristianstads TK 7,4 M 1960 SWE
89164 Pacoste-Calmanovici Costin Åkersberga TK 7,4 M 1960 SWE
Licnr Efternamn Förnamn Klubb Tennisrating Kön Födår Land
71119 Lindeborg Per Anders Karlskrona TK 3,5829 M 1959 SWE
76348 Ljungman Mats Huddinge TK 3,62 M 1958 SWE
20022 Emmeford Tony Gislaveds TK 3,7679 M 1959 SWE
36434 Rydegran Jan Saltsjö-Duvnäs TK 3,8615 M 1957 SWE
74017 Båtman Ronnie Örebro TK 4,1337 M 1959 SWE
80572 Eurenius Mats Stockholms TK 4,1598 M 1956 SWE
44256 Almqvist Anders Lidingö TK 4,1623 M 1958 SWE
76079 Chyssler Bert Mölndals TK 4,1844 M 1956 SWE
21339 Sturen Johan KLTK 4,2135 M 1959 SWE
13722 Johansson Kent TK Hobby 4,2223 M 1956 SWE
76277 Falk Kenneth Saltsjö-Duvnäs TK 4,2264 M 1959 SWE
77410 Francke Anders Järfälla TS 4,2856 M 1958 SWE
16970 Lindbom Claes Hallstahammars TK 4,3058 M 1956 SWE
73391 Koppelman Hellgren Tomas Danderyds TK 4,3285 M 1959 SWE
43565 Bredberg Ulf Ullevi TK 4,3472 M 1959 SWE
75489 Holmgren Roger Mölndals TK 4,3956 M 1956 SWE
12345 Pettersson Ulf Allmänna TK Lund 4,4011 M 1958 SWE
39306 Källén Henrik KLTK 4,4771 M 1958 SWE
35176 Attlerud Danne Järfälla TS 4,5515 M 1957 SWE
14590 Lundqvist Freddie Sollentuna TK 4,5794 M 1958 SWE
12233 Sedvall Thomas Örebro TK 4,5897 M 1955 SWE
81218 Wedin Dag Gustavsbergs TK 4,7061 M 1957 SWE
34115 Olsson Jan Mölndals TK 4,7082 M 1957 SWE
70583 Ekdahl Lars Ystads TK 4,7203 M 1959 SWE
81124 Nytell Ulf Upsala TK 4,7465 M 1955 SWE
70149 Hochbergs Peter Allmänna TK Lund 4,8591 M 1957 SWE
72808 Söderlund Stefan Saltsjö-Duvnäs TK 4,8708 M 1958 SWE
76276 Westergren Hans KLTK 4,8963 M 1955 SWE
77326 Klint Göran GLTK 4,9035 M 1955 SWE
70535 Olovsson Lars Hellas Tennisklubb 4,9449 M 1958 SWE
11383 Nylén Peter Ullevi TK 5 M 1956 SWE
72378 Frykhammar Mats Lidingö TK 5 M 1957 SWE
79473 Tibell Jan Danderyds TK 5 M 1959 SWE
80160 Hagander Johan Trollbäckens TK 5 M 1958 SWE
14644 Nöjd Tomas Sundbybergs TK 5,1 M 1959 SWE
70310 Svantesson Ola Skanör-Falsterbo TK 5,1 M 1959 SWE
71360 Mårtensson Bo Allmänna TK Lund 5,1 M 1956 SWE
10007 Schröder Björn Saltsjö-Duvnäs TK 5,2 M 1957 SWE
10502 Carlsson Ulf Ullevi TK 5,2 M 1955 SWE
36201 Jacobson Anders Upsala TK 5,2 M 1955 SWE
72208 Morin Lars Bollnäs TK 5,2 M 1957 SWE
76083 Melin Henry Tabergsdalens TK 5,2 M 1955 SWE
76700 Eliasson Anders Smedslättens LTK 5,2 M 1955 SWE
14325 Billeng Håkan Trollbäckens TK 5,3 M 1956 SWE
42210 Johansson Kenneth Vetlanda Racketklubb 5,3 M 1959 SWE
66269 Jokinen Reino No swedish club 5,3 M 1958 FIN
71503 Brunstam Georg Skanör-Falsterbo TK 5,3 M 1957 SWE
77392 Angervall Fredrik GLTK 5,3 M 1958 SWE
81288 Robertson Bo Sävja TK 5,3 M 1957 SWE
21147 Gewers Erik Danderyds TK 5,4 M 1957 SWE
26143 Nilsson Per Huddinge TK 5,4 M 1958 SWE
30588 Carlsson Peo Helsingborgs TK 5,4 M 1956 SWE
48205 Doverhem Jan Kullabygdens Tennissällskap 5,4 M 1956 SWE
71346 Lantz Bo Åhus TK 5,4 M 1955 SWE
75590 Gejrot Bengt Mölndals TK 5,4 M 1957 SWE
46759 Boija Per-Olof Djursholms TK 5,5 M 1955 SWE
48403 Labraaten Ulf GLTK 5,5 M 1955 SWE
72291 Sterley Håkan Valbo AIF, ts 5,5 M 1959 SWE
84710 Bruno Kai Sundbybergs TK 5,5 M 1956 SWE
14782 Wallden Tom Hellas Tennisklubb 5,6 M 1957 SWE
39222 Bos Anders Trollbäckens TK 5,6 M 1958 SWE
40149 Jonsson Per Åke Domnarvets TK 5,6 M 1957 SWE
44633 Söderblom Jon Åkersberga TK 5,6 M 1959 SWE
58574 Pålsson Anders Landskrona TK 5,6 M 1959 SWE
73250 Asp Lenny KLTK 5,6 M 1959 SWE
76334 Wijk Johnny Hellas Tennisklubb 5,6 M 1955 SWE
10729 Jacobson Staffan Sävja TK 5,7 M 1957 SWE
16262 Appelgren Lennart Elfsborg Tennis 5,7 M 1957 SWE
30115 Lindblad Anders Lerums TK 5,7 M 1955 SWE
33928 Svensson Hans Tabergsda